Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jeśli chodzi o muzyke rozrywkową to ten mumer usłyszałam wczoraj i uważam że jes

Polecane posty

Gość gość
Wy Jeżdżać na Florydę z Danutą Za czynać każdy dzień Bu jającą nutą Wow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D Ze wszystkich najważniejszych w życiu spraw Jest jedna, którą w sercu ma od lat: Chciałbym być jak Zenek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego Kocham ja mocno (umpa umpa umpa) ja wiem że Nie liczy się nic, oprócz niej. Ona buzie ma słodką, to, ta, ona szczęście mi da pa pa pa rapara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CO TO JEST ZA DZIEWCZYNA-czy ktoś podpowie mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół JOŁ z pewnością zna francuskiego komika Remiego bo w teledyskach podobny klimat się czuje:) Piosenka o Zenonie Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprytnie chłopaki kombinują;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie czasami myślę że ja za wysoko mierzę... -Chyba w przemysł rozrywkowy pójdę to jest w sumie łatwy chleb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówcie sobie co chcecie ale to ulubona stacja wszystkich bez wyjątków facetów i nie tylko:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie prostactwa i jeśli tego nie rozumiesz teraz to za 20lat zrozumiesz! zapamiętaj bo wspomnisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna stacja fajni ludzie i dobra zabawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak jak zawsze wśród Polaków Nikt się nie przyznaje Każdy słucha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychodzisz na scenę, słychać aplauz Ty jesteś Zenek, ciśnienie wzrasta Mikrofon chwyć, lud zacznie wyć Chcę z Tobą tam być Przeszywasz tłum swym spojrzeniem Rozlega się szum, skandują: Zenek! Weź mnie choć raz na jedną z tych tras Tyś największą z gwiazd Powiem wam teraz, że Ze wszystkich najważniejszych w życiu spraw Jest jedna, którą w sercu mam od lat Być jak Zenek, chciałbym być jak Zenek Chciałbym być, chciałbym być jak Zenek Wyjeżdżać na Florydę z Danutą Zaczynać każdy dzień bujającą nutą Być jak Zenek, chciałbym być jak Zenek Chciałbym być, chciałbym być jak Zenek Psotny wiatr, życiowy wigor Nadszedł już czas być jak mój idol Wśród miast, wsi i pól, licealnych szkół Niewieścich serc król Nienaganny fryz jak filmowy amant Na plakatach styl, niejedna omdlała Chcę być Zenonem lansu, bohaterem toastów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gwiazdą Disco Relaxu Powiem wam teraz, że Ze wszystkich najważniejszych w życiu spraw Jest jedna, którą w sercu mam od lat Być jak Zenek, chciałbym być jak Zenek Chciałbym być, chciałbym być jak Zenek Wyjeżdżać na Florydę z Danutą Zaczynać każdy dzień bujającą nutą Być jak Zenek, chciałbym być jak Zenek Chciałbym być, chciałbym być jak Zenek (Głos Zenka Martyniuka) Cześć, witam! Jest mi bardzo miło, że mogę się pokazać! Przede wszystkim chciałem opowiedzieć swoje wrażenia. Kurcze, właśnie nie wiem, no chyba... piosenki fajne, wpadające w ucho Ze wszystkich najważniejszych w życiu spraw Jest jedna, którą w sercu mam od lat Być jak Zenek, chciałbym być jak Zenek Chciałbym być, chciałbym być jak Zenek Wyjeżdżać na Florydę z Danutą Zaczynać każdy dzień bujającą nutą Być jak Zenek, chciałbym być jak Zenek Chciałbym być, chciałbym być jak Zenek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja liberalny mam gust muzyczny i w życiu tyż jezdem liberalna Nie znoszę tylko jak się krzywdzi żywą istotę i tego nie akceptuję a reszta jest dla mnie dopuszczalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×