Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość thleah

jest ktoś w panelu cenne opinie?

Polecane posty

Gość thleah

jest ktoś w panelu cenne opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhuj
w panelu?? o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko1205
Ja tam jestem z nich zadowolona. Długo tam nie jestem, zamówiłam bon, chociaż nie spodziewałam się że przyjdzie. Dzisiaj go otrzymałam. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annie_8
ja rónież otrzymałam bon, i co ważne zrealizowałam go w sklepie :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robkra
też jestem w 'cennych opiniach" tez miałem problem z bonami w tym czasie , ale po emailu dotarły. Na stronie firmy od bonów możecie sprawdzic gdzie je można zrealizować /wiekszość marketów /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po dwóch latach
50 zł????? Ale chyba razem z odsetkami?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzgrz
Przez 2-3 lata wypełniałem ankiety. Zebrało się prawie 90 zł. Poprosiłem o bon na 50zł i w miarę szybko go otrzymałem.Ale teraz już więcej nie otrzymuję ankiet.Niby są w porządku, ale chcą mieć ankiety za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JahNati
ja dostałam bon o wartości 50 zł, czekałam na niego ok. 14 dni, niedługo będę miała kolejny bon do zrealizowania :) szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcecie moze
Ja jestem tam jakoś od 2 lat i juz 4 bony dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fxxxxxk
kto do nich należy,to jest chory.To oszuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal 93
Ja jestem niecały rok. Uzbierałem już 53zł i chce zamówić bon, ale oni bardzo długo dodaja kase za ankiety do konta użytkownika. Jeśli ktoś jest cierpliwy to polecam. Szczególnie osobom, które nie pracują i maj sporo wolnego czasu jak ja (uczniowie szkół średnich).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankiety są stosunkowo rzadko ale nie mogę powiedzieć, by byli to oszuści. Jestem u nich od trzech lat i zarobiłem do tej pory 195 zł. Jeden czek/bon towarowy o wartości 50zł zamówiłem jakoś w sierpniu zeszłego roku. Przyszedł po miesiącu z Londynu. Czas na jego realizacje to bodajże 3 miesiące. Mankamentem jest to, że można go zrealizować w zasadzie tylko w niektórych hipermarketach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem od 2007 roku. w 2009 dostałam pierwszy bon za 50 zł. potem długo nie wypełniałam ankiet, dopiero jakoś w zeszłym roku i dziś zamówiłam kolejny bon. zostało mi z 16 zł na koncie jeszcze, i mam nadzieję, że szybko dozbieram do nastepnego bonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem i jest elgancko dostalem bardzo szybko bon na 50 zl to nie sa zadni oszusci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do mnie ankiety wysyłają tak raz na 2 tyg to raczej często... do wielu się nie łapię ale dziś np się udało i już niewiele brakuje do bonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale żeby przez 2 lata cieszyć się, że zebrało się 195 zł? Nie sądzicie, ze to mało?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mało ale też małym wysiłkiem. Lepiej mieć 195 niż nie mieć to jest moje zdanie. A jak ktoś działa też na innych tego typu panelach to sumka odpowiednio się powiększa. polecam klub gfk oraz ibis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś ma dużo kasy to na ankietach nie dorabia raczej, dla mnie 195 zł to spora kwota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiwula
Jestem w Cennych Opiniach od bodaj 2007 roku.Oprócz pierwszego bonu,którego nie dostałam ,pomimo monitów,każdy póżniejszy do mnie docierał.Do 28 sierpnia b.r.Wówczas dostałam od nich potwierdzenie przyjecia mojego zamówienia na kolejny bon.Mamy 6 pażdziernika i jak dotąd bonu nie ma.A termin realizacji wynosi 28 dni od przyjecia zamówienia.na pisane do nich maile odpowiadają,że wkrótce pracownik serwisu sie ze mna skontaktuje.Ale to ściema.Do tej pory dostałam tylko maila,że mam sobie poczytać na stronie "pytania i odpowiedzi".Dla mnie 50,- zł to dużo,zważywszy ,że mój dochód /emerytura/wynosi 850,- zł.Odnoszę wrażenie,że mnie wyrolowano.Ewa Lesińska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana przez cenne opinie
Też zostałam ostatnio oszukana przez portal Cenne opinie. Tylko pierwszy bon towarowy dotarł do mnie w obiecanym terminie, drugi dotarł z 4-tygodniowym opóźnieniem, a trzeci nie dotarł wcale. Poza tym tydzień temu, bez powodu i bez zawiadomienia mnie, moje konto zostało usunięte. Na moje maile w tej sprawie otrzymuję tylko automatyczną odpowiedź, że pracownik serwisu wkrótce się ze mną skontaktuje, ale nikt się ze mną z żaden sposób nie kontaktuje. Dzwoniąc na numer telefonu podany przy adresie firmy Cenne Opinie (160 Queen Victoria Street, London, EC4V 4BF 44(0)2070843000), otrzymuję informację podany numer nie istnieje. Czuję się oszukana, bo naprawdę napracowałam się przy wypełnianiu długich i monotonnych ankiet przysyłanych mi przez Cenne Opinie za bardzo niskie wynagrodzenie, np 2 zł za wypełnienie 40-minutowej, długiej i skomplikowanej ankiety. Uważajcie na tę firmę. To oszuści!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WITAM Jestem w panelu juz 2 lata. Bon otrzymałam juz dwukrotnie a za trzecim razem cisza.... Minęło już 6tyg. od zamówienia, niestety do tej pory bon nie dotarł... Na maile nie odpowiadają w ogóle-wysłałam ich już kilkanaście, do tej pory odpowiedzi nie doczekałam. Jednym słowem: SWIŃSTWO I OSZUKIWANIE LUDZI. Nie polecam tej firmy z całego serca! pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SajGon
UWAŻAJCIE na nich! Zarobiłem tam łącznie 250 złotych - 150 udało mi się wypłacić (1x 50zł, później 2x 100zł - wszystkie trzy bony dotarły), niestety gdy na koncie miałem uzbierane dalsze 100 złotych, wtedy moje konto się rozpłynęło. Przy próbie logowania wyświetlała się informacja, że podaję zły login i hasło a przy opcji przypomnienia hasła pokazywało mi, że nie mają mojego maila w bazie! To dziwne skoro od około trzech lat przysyłali mi na ten adres ankiety. Są dwie opcje - albo ktoś wkradł się na moje konto albo witryna uznała, że już wystarczają się na niej "obłowiłem" i moje konto wraz z moimi 100 zł można usunąć. Wysłałem do nich ponad miesiąc temu dwa maile aby wyjaśnić sytuację - brak odpowiedzi i jakiegokolwiek kontaktu. Dlatego apeluję abyście uważali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem już długo w cennych opiniach,średnio mam 2 bony w roku.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez juz uzbieralam 50 zl na bon dostalam bardzo szybko juz wydalam w tesco Jak pojde na emeryture bede wypelniac czesciej warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa01
Dzisiaj chciałam się zalogować a tu komunikat,, taka strona nie istnieje,,.Jestem już 3 lata zarejestrowana i mam obiekcje czy mi wypłacą bo nie mogę się zalogować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważajcie na tanie zakupy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja przez jakieś 6 miesięcy uzbierałem 50 zł(głównie dzięki ankietom motoryzacyjnym za które płacili 10 zł za jedną, a miałem takie 2), zamówiłem Bon i w niecały miesiąc przyszedł ;) więc ja do nich nic nie mam :) i jak ktoś się nudzi to polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macamba
Jestem jakis czas juz, od 2 miesiecy czekam az doddza do konta 4zl i przekrocze limit zeby zamowic bon, ale jakos oni sie nie spiesza z tym, chyba nabijaja w butelke. Na panelu My serwer szybciej sie zarabia i przysylaja talony na zakupy, na cennych opiniach zarabiaja a klijentom nie daja to nie fer, jakas sciema idzie i jak dalej tak potrfa to zrezygnuje. Nie ma sensu oswiecac czasu na takie oszustwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zibi23
Niestety muszę stwierdzić, że ta firma Cenne Opinie jest niepoważna i oszukuje w trakcie ankiet. Ostatnio miałem sytuację z badaniem dla firmy BASF, która prowadzi obecnie kampanię reklamową. Po wypełnieniu praktycznie całego badania okazało się, że niestety nie spełniam kryteriów - badanie miało trwać 10 minut - mnie wyrzuciło w 17 minucie, a wypełniałem dość sprawnie i szybko. Szkoda, że tak firma jak BASF wiąże się z tak nieprofesjonalnym dostawcą usług jak Cenne Opinie, bo nie chce mi się wierzyć, że BASF wydając miliony na obecną promocję sam oszczędzałby na badaniach. Namawiam wszystkich do piętnowania takich sytuacji z wpisywaniem nazw firm, dla których organizowane są badania - może to spowoduje, że klienci sami zaczną się zastanawiać nad wyborem dostawcy badań i nie będą korzystać z podejrzanych firm jaką na pewno jest Cenne Opinie. Jeszcze raz ostrzegam przed Cenne Opinie i namawiam do piętnowania ich nieuczciwych działań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×