Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jest szansa na rozwinięcie się znajomości przez Internet ?

Polecane posty

Gość gość

Hej ;) Piszę z pewnym chłopakiem od 8 miesięcy. Znamy się bardzo dobrze, niestety mieszkamy 100 km od siebie ;C Stąd moje pytanie czy jest jakaś szansa żeby ta znajomość bardziej się rozwinęła ? I jak rozpoznać (po czym można rozpoznać) że on chce żeby z tego było coś więcej ? Bardzo chciałabym się z nim spotkać, ale jak na razie żadne z nas nie wyskoczyło z inicjatywą, no a ja trochę się obawiam... Może ktoś przeżył to co ja ? Z góry dzięki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z moim facetem 2 lata w związku na odległość, przy czym czułam, że iskrzy długo przed pierwszym spotkaniem. Kiedy oboje stwierdziliśmy, że chcemy czegoś więcej postanowiliśmy się spotkać, ale to on przyjechał pierwszy do mnie :) w naszym przypadku odległość wynosi 400km, więc sam fakt, ze tyle do mnie jechał utwierdzał mnie w przekonaniu, ze coś dla niego znaczę. Na Twoim miejscu przemyślałabym czy chcesz się męczyć, bo jeżeli z nim będziesz to nie będziecie się często widywać, wez pod uwagę wasz wiek, finanse, takie wycieczki do siebie to jednak trochę kasy na bilety, mnie jedne odwiedziny kosztują 80zł, ale warto :D Jeżeli chcesz wiedzieć czy z tego coś będzie spotkajcie się jako znajomi w miejscu publicznym, może się okazać, że w "realu" wcale nie przypadnie ci do gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po jakim czasie od rozpoczęcia tej znajomości się spotkaliście ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×