Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jest tu jakas wrozka?

Polecane posty

Gość gość

Jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrozka Anastacia
Jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem wróżka Selena. podejrzewam, że chodzi o problem miłosny. Czy mam rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak odpowiesz na Moje pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy bedzie zwiazek z Mateuszem ? Czy jest in mna zainteresowany? Czy ma kogos? 26.12.1988

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obok Ciebie kręci się dwóch mężczyzn. Jeden z nich jest brunetem i złym wyborem byłoby postawienie na niego, ponieważ ma złe intencje. Drugi to chyba blondyn, choć o ciemnych blond włosach (o ile dobrze widzę, pewności nie mam), ten właśnie mężczyzna jest Tobą zauroczony, choć nie wie jak Ci o tym powiedzieć. powinnaś zrobić pierwszy krok a najbardziej odpowiednim dniem będzie do tego środa. Ten wybór będzie jednym z najlepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powiedz mi co z Mateuszem? Bedziemy razem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pojęcia. To tak nie działa. Podaj jego datę urodzenia to będzie łatwiej. Jest brunetem? Szatynem? Blondynem? Jakieś szczegóły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, bedziesz bardo przez niego cierpiala, zdradzi cie i wykorzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok to podam jego Date 8.10.1984 co widac miedzy nami? Ma kogos? Jesli bedzie miedzy nami zwiazek to kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest lysy ale ogolnie chyba blondyn to o nim pisalas? Mam zrobic pierwszy krok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe, że kogoś ma lub jest w po prostu w kimś zakochany i to nie jesteś niestety Ty. Kolejna zła wiadomość to taka, że nie będziecie razem w tym roku na pewno, ale zbliżycie się do siebie na początku następnego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie o nim. On nic do ciebie na chwile obecną nie czuje. Przykro mi. Ale rozejrzyj się dookoła. Kręci się koło Ciebie jeszcze dwóch mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej:( to o kogo Ci chidzi o ktorego blondyna? Nie znam nikogo innego:( a in tez jest blondynem:( napisz prosze cos wiecej o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko on jest blondynem nie ma innego:( jestes pewna? Napisz o nim cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli o bruneta chidzi to wiem i go juz skreslilam ale blondyn to tylko Mateusz jest bliski mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem wyrocznią. Nie wiem wszystkiego. Musisz się rozejrzeć. Co do Mateusza. Nie należy do osób wrażliwych, lubi dominować w grupie i być panem sytuacji. Często nerwowy, ale i z poczuciem humoru. Honorowy i lojalny wobec bliskich. Dziewczyna w której jest zakochany to najprawdopodobniej szatynka o ciemnej karnacji. Nic więcej nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blondyn tak jak już pisałam boi się ci powiedzieć o swoich uczuciach, zapewne kocha Cię, ale trzyma się na dystans, ponieważ jest nieśmiały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena665
Zalapie sie tez na jedna wrozbe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elena665 pytaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agnieszka - 06.02.1976 i Arkadiusz 22.01.1978 - czy nam się ułoży i czy będzie moim mezem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma niestety nikogo takiego, jedyna blondyn w otoczeniu to wlasnie Mateusz, a powiedz mi Czy jest on öde mnie straszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena665
Czy ta osoba,Brian,5.1.1969 zle mi zyczy i chce mi zaszkodzic ?Bo jesli tak,jak przypuszczam,to co moge zrobic,zeby najlepiej uniknac niemilych sytuacji spowodowanych przez ta osobe? Moje dane to:Sandra,30.7.1986

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszko cóż Ty jesteś osobą wrażliwą i bardzo cenisz sobie pielęgnację ogniska domowego. W głębi serca jesteś romantyczką, choć na pierwszy rzut oka tego nie widać. Za to Arkadiusz jest duszą towarzystwa, jego umysł jest pełen pomysłów i ciężko mu usiedzieć na miejscu. To bardzo trudny związek i przykro mi to mówić, ale nie widzę dla was szczęśliwej przyszłości. Kłótnie nasilą się w drugiej połowie roku, ale przetrwacie tę próbę. Mimo to rozważ czy to odpowiedni dla Ciebie partner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia15.01.1989 i Mariusz łączy nas praca. Czy cos będzie miedzy nami czy jest chemia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elena665 - Brajan ma wobec ciebie złe intencje, pała do Ciebie nienawiścią, ale i uczuciem. Unikaj przez jakiś czas nowych znajomości, ponieważ widzę, że pojawi się w twoim życiu ktoś nowy kto bardzo w nim namiesza i upokorzy Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwio jako że nie znam daty urodzenia Mariusza to nie mogę Ci napisać na wasz temat. Ale mimo to: Jest ktoś obok Ciebie (może to być właśnie Mariusz). Jest niewiele starszy od Ciebie o piwnych oczach. połączy Cię z nim wspólna pasa. Co więcej widzę dziecko. Najprawdopodobniej w przeciągu 3 lat. Gratuluję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia. Chodzi o ciemno bladyna 10lat starszego? Znim współpracuje na co dzień już 3lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×