Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jest tu Ktoś ze wsi? Co byście zrobili byście musieli zamieszkać w dużym mieście

Polecane posty

Gość gość

Np w Opolu? Nie przerazał by was hałas uliczny korki które w Opolu są codziennie? Nie balibyście się mieszkać na 10 piętrze w bloku na osiedlu AK w Opolu i nie balibyście sie codziennie wjeżdżać i zjeżdżać windą z 10 piętra i na 10-te piętro? Umielibyście kupić bilet do kina teatru nie przeraził by was ogrom centrów handlowych w Opolu np karolinki? Umielibyście się odnaleźć w mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mieszkam na wsi, ale w malym miescie 50 tys mieszkanców i chce sie stad koniecznie wyrwac bo mnie to przytlacza, ze mieszkam w takiej dziurze :O Niskie zarobki przede wszystkim, male prerpektywy, male mozliwości, maly wybor w sklepach, malo rozrywek itd. Jest jakis basen, jakas galeria, jakies kino, ale szału nie ma, mieszkalam wczesniej w duzym miescie i tesknie za tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:16 wyprowadź się np do Opola Katowic Wrocławia będziesz miała lepsze życie co byś chciała Opole jest dużo większe niż twoje miasto bo ma 127 tysięcy mieszkańców ma teatry kina filharmonie amfiteatr baseny lodowisko galerie sztuki zoo ciągle coś się dzieje nie można się nudzić jest niskie bezrobocie coraz więcej firm w Opolu powstaje tyle że większość osób na rozrywki jak to w każdym dużym mieście nie ma czasu bo pracują 6 dni w tygodniu po 12 godzin i nie mają czasu wyjść bo są zmęczeni a w niedziele pójdą do galerii się pokazać bo może znajomego spotkają i zobaczy że jest w galerii tak jest w dużych miastach więc trzeba do tego przywyknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogloby byc i Opole, ale nie wiem jeszcze gdzie sie wyprowadzę, jedno jest pewne, ze tutaj mieszkac nie chcę . Jedynym plusem u mnie są ładne tereny, ale poza tym to masakra, wcześniej mieszkalam w Poznaniu i tam bylo inne zycie, inna mentalnosc, brak wtracania sie ludzi w nieswoje sprawy, wieksze mozliwosci, dostep do wszystkiego. A w moim miescie niby ok, jest mala galeria, ale co z tego skoro jest o wiele mniejszy wybor, braki w asortymencie w sieciowkach i zwyklych sklepach, basen jest ale kiepski, w kinie nie zawsze graja to co bym chciala, o teatrze to moge pomarzyc :O no i tak to wyglada. Plusem są tylko niewielkie odleglosci i ladne tereny i tyle, ale juz wole troche bardziej męczace dojazdy do pracy z dwojga zlego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierz mnie tam!! Ja chce do duzego miasta! Wynajmiemy razem mieszkanie bedziemy placic na pol rachunki a po pracy chodzic do pubu! Ja chce do duzego miasta:-( i chce moec prace:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×