Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Robert34wa

Jestem 34 letnim samotnym mężczyzn chociaż dziewczyny narzekają na brak partnera

Polecane posty

Gość Robert34wa

Wszędzie czytam o dziewczynach którym brak partnera ale ja jestem wciąż sam, dlaczego ? Bo nie spełniam wymagań współczesnej wyzwolonej singielki, która chce by je życie było idealne pod każdym względem dlatego ma wygórowane oczekiwania wobec potencjalnego kandydata/ Nie uważam się za osobę brzydka mam 182 jestem szczupły być może moja wada jest to ze jestem blondynem czyli nie brunetem o śródziemnomorskich rysach twarzy. Ponadto zarobki, mimo ze lubię swoja prace to za 2800 na rękę nie ma szans na wakacje w w romantycznej Toskanii do której be wątpienia mógłby zabrać bogaty biznesmen. Kobiety to są jednak hipokrytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skzoda iz kobiety nie doceniaja chliopakow o dorbym sercu moglbys dac wiele milsoci takiej 26 latce ale ona woli kogos kto ja wezmie do toskanii i wynajmie albo kupi mieszanie i zamontuje na scianie wielgasny telewizor, oplaci kablowke na mase kanalow i zamontuje podwietlenie ledowe w lazience

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdury opowiadasz. Całe mnóstwo biednych ludzi jest w związkach, ba nawet częściej biedni zakładają rodziny niż bogaci. Moim zdaniem chcesz albo księżniczkę z bogatego domu albo blacharę, która musi mieć kolesia z dobrą furą, skórą i komórą. Ani jedna ani druga na ciebie nie spojrzy. Poszukaj wśród zwykłych, spokojnych dziewczyn, tzw. szarych myszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z tobą drogi robercie,dlatego też nie pozostaje ci nic ponad to co może zaproponować ci kolega w postaci swojego głębokiego gardła lub obsranej d**y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To trochę tak jak pracodawcy narzekają na brak pracowników a jednocześnie bezrobotni nie mogą znaleźć odpowiedniej pracy. :-) Bo w tym cały jest ambaras, żeby dwoje chciało na raz. Autorze, chciałbyś się związać z kimś, kto będzie cię nazywał hipokrytą? No właśnie - baby mają podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny nieudacznik. mężczyzna musi zarabiać, wtedy ma wszystko inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mężczyzna musi zarabiać przede wszystkim dla siebie,a nie po to by uszczęśliwić jakąś łajzę,która po latach okaże się zwykłym gównem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej z gównem coś tam w życiu przeżyć niż być samotnym i zero wspomnień na starość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam wielu takich,którzy mając liczne rodziny na starość zostali sami.Lepiej nie wiązać się z nikim niż wiązać z byle kim,lepiej nie mieć nic samemu niż mieć wszystko z nikim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert34wa
To ile zarabiam jest wyłącznie mim własnym wyborem, pracowałem w korporacji jako programista i miałem cztery razy tyle + stres brak czasu na cokolwiek, teraz mam przyjemna i bezstresowa prace do której przychodzę o której mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalni mezczyzni nie daja emocji a kobiety.chca emocji wiec.leca na damskich bokserow.czy d****arzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert34wa
Czyli co ? współczesna kobieta nie lubi romantycznych spacerów, wspólnego oglądania gwiazd na dzikiej plaży, przytulania ? Tylko mocne wrażenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert34wa
Jest mi smutno dlatego podnoszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla tego ze jesteś smutasem, rozbaw towarzystwo to zobaczysz, nie jest to takie trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robert34wa Jest mi smutno dlatego podnoszę smutas.gif co podnosisz, ciężary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×