Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem bardzo nieszczesliwym i smotnym czlowiekiem.

Polecane posty

Gość gość

Nic mnie nie cieszy,nie mam na nic ochoty.Chcialbym juz umrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat? Właściwie dlaczego jesteś samotny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spelnilem swoich marzen.Moje dwa malzenstwa sie rozsypaly.Nie ptrafie sie odnalezc w dzisiejszym swiecie i panujacych trendach konsumpcji i k***wstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie są te Twoje marzenia? Dlaczego nie możesz ich zrealizować? Zrobiłeś ku temu jakiś krok by się spełniły, czy czekasz na trzęsienie ziemi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróć do Boga a wówczas odkryjesz radość życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem bardzo samotna i z tego powodu nieszczęśliwa. Ludzie lubią tylko tych ze strony których mają jakąś korzyść, a ja nie potrafię im zaoferować wiele:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa małżeństwa się posypaly dlaczego? One okazaly się fladrami czy zakochales sie w nowej pipce? Mam podobnie tylko jestem kobietą. Dwa razy odwoloywalam slub, z trzecim juz wzielam slub i po pol roku zaluje, bo chciałabym nowego faceta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdzie w zyciu nie bylem,nic nie widzialem.Byl urlop w górach lub nad morzem.Zawsze wszystko odkladalem na potem i dbalem o dobro rodziny.Nie potrafie zyc egoistycznie.gdy widze szczesliwych znajomych ktorzy spedzaja ulop z z rodzinami za granica lub w kraju jest mi poprostu smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem samotna od kiedy pamiętam. Zawsze to uczucie mi towarzyszyło i powiem Ci, że wolę samotność nić obcowanie z ludźmi, bo oni mnie ranią. Są zawistni, zazdrośni, obgadują, szczują, są jednym słowem wredni tak, że wolę być sama. Nie brak mi już ludzkiego towarzystwa. Nienawidzę ludzi. I jest mi z tym dobrze, a kiedyś bolało. Teraz widzę, że tak jest lepiej. Może olej to i przestań się przejmować co? Jak mają problem, to ich problem, nie twój, pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie ordzina jest swieta.nigdy w zyciu nie szukalem wrazen poza domem.Praca dom,dom praca.Tak wygladalo moje zycie.nie dostalem nic od nikogo na wszystko pracowalem sam.Dzis nie mam nic.Zabrano mi wszystko co kochalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pociesze Cie. Niech Ci nie bedzie smutno. Od 3lat nie byłam nigdzie na wyjeździe bo jestem chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy patrze wstecz,to widze ze przegralem wszystko.Jako mlody nie bawilem sie i nie korzystalem z zycia,bo zalozylem rodzine.Na stare lata tez nie bawie sie i nie korzystam z zycia.Jestem zaniedbanym wrakiem czlowieka ktory wegetuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo źle robiłeś, dawałeś i Ci zabrali, a gdzie i kiedy brałeś? To też Ci się należało. Dlaczego nie powiedziałeś rodzinie - pracuję na was i dla was, możemy pojechać tu czy tam, dlaczego nigdzie nie byłeś? Nie rozumiem. Ludzie jeżdżą na wakacje, to nie jakieś wyrzeczenie tylko przyjemne spędzenie czasu z rodziną. Sorki za ew. byki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
co to znaczy smotny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezdzilem na urlop ze swoja rodzina.Jednak nie zobaczylem tego co chcialbym w zyciu zobaczyc.Zawsze odmawialem sobie by dla nich bylo wiecej.Dzis mieszkam sam bez zadnych ambicji,planow i motywacji.Wegetuje zajadajac stres i emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tu z nudów siedzę, nudze się, nie mam pracy, znajomych i dlatego tu jestem ... chcę żyć, samoność lubię i jestem wewnętrznie szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stary mam tak jak Ty z tym że mam troche mniej lat... tyrałem i g****o z tego mam/ ona myślała że będę tak będę całe życie/ uświadomiłem sobie ze pora wszystko zmienić!! ogarniam sie powoli i staje się egoistą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piramidy w Egipcie, wieze Eiffla, big ben, colorado, wodospad niagara, napis hollywood, oraz nagą Penelope Cruz w moim łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo smieszny podszyw.Chcialbym jechac do Francji,Hiszpani,Grecji.Moja pasja jest pilka nozna i zawsze marzyem zeby byc choc raz na meczach wielkich druzyn.Teraz uciekam od ludzi.Wstydze sie.Moje zycie to komp i tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a robisz bledy ortograficzne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze teraz z telefony,także moga sie pojawic bledy i brak polskich znakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolego nie łam się... pora się ogarnąć a najlepiej odbija się od dna a chyba na nim jesteś/ zadbaj o siebie... kup nowe ciuchy perfumy itp. zobaczysz że humor z miejsca Ci sie poprawi:) ja też wegetowałem i pewnego dnia powiedziałem dość/ moje zycie z dnia na dziec zaczynało inaczej wyglądać i teraz też już inaczej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
póżniej przyjdzie pora na nowe wyzwania ale zaczynaj powoli od błachostek takich jak nowe spodnie itp... nie daj im satysfakcji/ baby są prózne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz na nic nie przyjdzie pora.jedynie na smierc.Przyzwyczailem sie juz do takiej wegetacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestań gadac takie głupoty/ ktos ze znajomych powinien zasadzic Ci kopa w d**e ... aleluja i do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa małżeństwa się posypaly dlaczego? One okazaly się fladrami czy zakochales sie w nowej pipce? Mam podobnie tylko jestem kobietą. Dwa razy odwoloywalam slub, z trzecim juz wzielam slub i po pol roku zaluje, bo chciałabym nowego faceta smutas.gif OOOO Mam nadzieje ze to prowo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam przyjaciol ani znajomych.Poswiecilem ich dla rodziny.Zerwalem kontakty.teraz tego zaluje,bo jestem sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dlaczego nie weźmiesz dzieci, bo jakieś chyba masz z tych 2 związków. O żonach nie wspominam bo by się pewnie pozabijały, i nie pojedziez zwiedzać to co chciałeś zobaczyć? Nawet jedno z nich jakby chciało pojechać, to było by super. Czemu nie zaprosisz i nie pojedziesz tylko płaczesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dzieci sa juz pelnoletnie i maja swoje zycie.Nie mam kontaku z bylymi zonami i nie chce miec po tym co zrobily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×