Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem brzydki mam depresje i do konca tygodnia musze sie wyniesc

Polecane posty

Gość gość

Nie chce mi sie zyc , mam bardzo slaby nastroj na leczenie czekam 4 miesiac i nie doczekalem sie w niedziele musze sie wyniesc pod most

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opisz wszystko co się stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz imię ma A.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest jakaś rodzina, do której mogłbyś sie wprowadzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze nie poddawaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
O czym ty chłopie bredzisz? Pisz jak człowiek, od początku. :o O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesrem strasznie brzydki mam zaburzenia nastroju nie moge sie na siebie patrzec, nie chce mi sie zyc , po prostu jestem paskudny czy krotko z ciety czy nie mam dysmorofobie i ciezka depresje , matka kaze mi zaplacic kase za mieszkanie w tym syfie nie dam jej nic , do niedzieli mam sie wyniesc o ile to jej nie gierka czekam na przelew 1 tys zlotych chce miec spokoj :/ schronisko nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Nasz autor uciekl :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
A jednak nie Nie mozesz sie u kogos zatrzymac przez chwile? Jakis kolega by cie ugoscil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry myślałam, że jesteś w potrzebie a ty jesteś leń i padożyt, k-ce jak zwykle miał racje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam gdzie sie odezwac myslalem o lesie , nie pracuje nie mam na co mam depresje zwiazana z wygladem rzucilem wszystko , to straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem taki zeby kogos pytac ciezko mi , tam ide na bruk nie obchodzi mnie to przy mojej depresji moglbym juz ze soba skonczyc ale te tysiac zlotych mam dostac , chcialem sie ladnie obciac itp ale na to wszystko chyba nie ma rady i te podswietlone lustra ehh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Ile masz lat? Pracujesz? Studiujesz? Rozumiem ze mieszkales z matka do teraz Spoko do lasu czemu nie :p I na jaki przelew czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie daj się wyrzucić z domu. Twoja matka jest bez serca :( Po prostu zostań, nigdzie sie nie wynoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opóźniony w rozwoju
Są ludzie, którzy mają gorzej od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 lata skonczylem lo dla doroslych pracowalem w dpd ale zrezygnowalem przez depresje i wgl mam dosc no z dpd praca tysiac zlotych , nie mam po co pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
O tak :D To moje ulubione slowa :D A nie zauwazyles przypadkiem ze w każdej sytuacji znajdzie się ktos kto ma gorzej od ciebie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ja juz gdzies tysiaka bym mial to bym gdzies dzis wyszedl nie mam na nic ochoty jest skapa , i ulomna jak chce zartow to zobaczy mnie na drzewie po wyplacie wychodze na dwor na chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
No to po pierwsze psycholog, żeby wyjsc z depresji, po drugie znalezc pracę, po trzecie cos wynając czy tam kupic jak masz za co. Jestem dobrej mysli :D powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie idź do lasu bo cię jeszcze ktoś zabije. Niedawno był taki przypadek. Rodzina wyrzuciła chłopaka z domu... :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Chyba dobry wieczór ;) Zawsze mozna spać w jakiejs klatce schodowej, żeby nie w lesie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A leczysz sie? Czy tez nie masz po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajfus wypyerdalaj z tym sromem. Dlaczego ja muszę oglądać żeński narząd rodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz po co pracowac? Skoro wiesz,ze depresje masz z powodu wyglad to zarob na to zeby ten wyglad zmienic!!! Zawsze jest ,,po co" pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda czy prowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że chociaż masz matkę, gorzej by było gdyby to komornik cię wyrzucał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może wcale nie jesteś taki brzydki, chłopie weź się w garść! Gdzieś w Okolicy czeka na Ciebie kobieta, musisz żyć na przekór. Z depresji można wyjść. Zwróć się do mojego Przyjaciela - Jezusa, On jest Kocha Cie, czujesz się samotny? To On odprawił wszystkich by pobyć z Tobą sam na sam. Pewnie ma Ci coś ważnego do przekazania. Bądź dobrej myśli mimo wszystko, nie.poddawaj się! Zwróć się do Jezusa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie zmienie wgl wszystko mi obojetne , zaczelo sie od wlosow teraz to juz wgl , lekarz psycholog zapisalem sie poczatek maja 2 sierpnia wizyta 28 sierpnia psychiatra nastepna u psychologa w polowie pazdziernika uwazam ze jak ktos jest brzydki to nie ma co sie ladnie ubierac i obcinac , nie chce mi sie nic chcialem obciac sie nozyczkami w pazdzierniku ale nic chyba nie wyjdzie a jak wstane to masakra a wgl to mi krzywo rosna itp nic chyba z tego moze sie nastawie wgl to czassmi juz wgl jak zobacze odbicie w swiatlo dzienne to masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×