Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem dumny z bycia Polakiem

Polecane posty

Gość gość

Nie dajcie się nigdy propagandzie. Polacy to wspaniały naród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I matka boska była polką, a niebo nazywa sie polska i mówią tam wyłącznie po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem Chrześcijaninem. Polska to kraj Chrześcijański.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo zydzi to polacy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żydzi tylko podszywają sie pod polaków, żeby sie nauczyć mówić i pisać w tym anielskim języku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co na to twój lekarz ? Brałeś dzis leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj chociaż jeden powód do dumy : Korupcja ,złodziejstwo ,oszustwo, egoizm ,szpanerstwo ,zazdrość , lenistwo , i wiele innych z******.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
95% katolików w narodzie - mówi ci to coś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ciekawe, ilu z tych "żarliwych" katolików chciałoby opodatkować się dobrowolnie na rzecz Kościoła :P. Mówi ci to coś :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie pisał o "żarliwych" katolikach - łatwo ich poznać po purpurowych kieckach i dużych brzuchach. Oni już są opodatkowani na kościół - płacą podatki pościelne w postaci produkowanego przez siebie nawozu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowi ci to cos .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katolicyzm był wprowadzony siła . A dzis każdy dziedziczy religie po przodkach . Nie rozumiem dlaczego mam być dumny z katolicyzmu ,który powstał w Rzymie w 385 roku naszej ery ,jesli Jezus z Apostołami wprowadził Chrzescijanstwo w 30 roku naszej ery. Cesarz Konstantyn nie radził sobie z rozprzeszczenianiem sie Chrześcijaństwa utworzył kościół powszechny czyli Katolicyzm .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiec katolicyzm nie jest religia wprowadzona przez Jezusa . Teraz rozumiem dlaczego w średniowieczu palili na stosach . Bo katolicyzm to Diabelska religia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poganie też wprowadzili religię siłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja czuję dumę że Polacy zaczęli wojnę z Hitlerkiem, zesrał się z wściekłości na pewno, że kto śmie opierać się jego potędze i obsesji podbicia świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei czuję dumę, że Polska jest jednym z niewielu państw na świecie (jeszcze Japonia na pewno), w której nie było ani jednego zamachu. Czuję dumę, że nie chcemy tutaj pseudo-uchodźców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jak widzę na youtube filmy, gdzie Polak świeci przykładem jak należy się zachowywać (pacyfikuje jakiegoś brudasa w metrze itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze cały czas robisz sobie żarty , nie możliwe ze mówisz poważnie . To Niemcy napadły na polske w 1939 roku i po kilku dni rząd polski uciekł za granice i zostawił swoich obywateli samych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Terrorystow w Polsce nie brakuje.. pijani kierowcy, nacpani i zaczepni debile latajacy po ulicach. W Polsce nie potrzeba "obcych" aby ludzie sie powybijali, brak szcunku i nienawisc jest tak powszechna, ze "przyjezdni" nic juz nie zmienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.56 brakuje Ci wiedzy a raczej inteligencji bo źle interpretujesz fakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 10.05 nie brakuje mi wiedzy! od 20 lat mieszkam w kraju gdzie w/g polskiej tv jest bardzo niebezpieczny, ja jednak mieszkajac na przedmiesciach nie mam problemu z wyjsciem po zmroku a stojaca na ulicy grupke nastolatkow (nie gra roli jakiego koloru maja skore) mijam ze spokojem a co wiecej, jesli ide z wozkiem to grupka rozchdzi sie na boki aby ulatwic mi przejscie. W Polsce nie ma szansy na przejscie bez zaczepek i wulgarnych tekstow.. a zwrocenie uwagi lub prosba o zejscie z drogi nie jest bezpiecznym rozwiazaniem.. to sa moje obserwacje z poziomu zwyklego zjadacza chleba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaz mi gdzie zle napisałem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 10:05 jakie masz wykształcenie ,ze kwestionujesz moje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DopaBiskopa
Pachołki!!! Po 5 zł w łape i biegiem do kościoła!!! Ale już!!! Bo tak was osram, że was rodzona matka nie domyje!!! Pachołki....w dope wy#$%@#&)(&%mać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pachołki-matołki hehehe ;):):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak trzymaj ! Jestem za !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:05 - weź przestań pisać bzdury, głąbie. Gdzie tam niby jest nieprawda ? Spyerdalali stąd do Rumunii aż się za nimi kurzyło. Potem sobie zrobili rząd na uchodźctwie i głównie zajmowali się kłóceniem ze sobą. Taki właśnie jest ten naród, jedyne co mu wychodzi to kłócenie się ze sobą i wieczne historyczne upadki. Teraz też długo to nie trwało, nawet nie 30 lat, a znowu żrą się ze sobą i demolują to co udało się odbudować. Glupki. Znowu nas zepchną do drugiej ligi, Francuz już kombinuje zrobić podział wewnątrz UE i dopnie swego razem z tą starą Niemrą, on wie jak urabiać starsze panie, bo w domu trenuje. Tylko czekać aż Rusek tak się rozpędzi na Ukrainie, że i o ten nasz grajdół zahaczy, a wtedy zobaczymy ilu tutaj 'bohaterów'. Już widzę jak chłopaczki wykrzykujące te swoje bzdury pod brunatnym sztandarem wypieprzają stąd aż się kurzy za nimi. Agent Macierewicz przed nimi, już raz pokazał jaki z niego chojtak wypyerdalając pociągiem z zasłoniętymi oknami zaraz po katastrofie w Smoleńsku. W ryju mocne Sebixy wyklęte. Prawdziwy patriotyzm to jest uczciwa praca, płacenie podatków, angażowanie się w społeczne, publiczne sprawy, to jest akceptacja i zrozumienie innych, to jest troska o środowisko, starych i chorych, o zwierzęta. Wszystko inne to czcze gadanie, po czynach poznacie patriotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oraz udział w wyborach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:39 - dokładnie, 100 % racji. Jest w Polakach ten przeklęty gen autodestrukcji. Bismarck powiedział, że Polakom wystarczy dać wolność, a potem sami się wykończą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×