Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem dumny z mojego Windows 10 :)

Polecane posty

Gość gość

aaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko, ja dalej śmigam na 98 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzoobiektywnaosoba
Opisalbys cos wiecej chociaz ;) Tez sie zastanawiam czy nie zrobic upgrade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co bys chciala wiedziec ? Ja jestem mega zadowolony .W koncu nie ma tych zj******h kafelkow,DX12,taki bardziej intuicyjny jak win 7.Gry lepiej beda chodzic. Tu masz nowosci http://pclab.pl/temat/Windows.10,58768

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam windows 10 taki sam syf jak windows 8.1. Jak ktos twierdzi inaczej to jest zwykla gimbaza i fanem nowinek. Takim lemingiem co leci na nowosci. Windows 10 to przerobka windowsa 8 zniknelo w koncu te kretynskie metro choc pojawily sie kolejne kretynizmy. Przymusowe aktualizacje, kretynskie menu start w windows 8.1 z dodatkiem shella classic moglem sie pozbyc ich kretynskiego menu start. Tutaj menu 10 jest wrecz jeszcze gorsze jakies kafle i zero przejrzystosci. Wszystko wyglada jakby bylo stworzone dla jakiegos slepego niedorozwoja. Ogolnie wizualnie wyglada jakby ktos polowe rzeczy narysowal w paincie (ikony, tło rozdzielczość). Wszystko wyglada jak w jakims windows 3.11. Ogolnie mozna to nazwać windows 8.2 niż jakąś 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cd windows 10 ze stabilnością jest dużo gorzej niż w 8!!! Wszystko się tnie zamraża a opcje usuwania programów to jakaś prehistoria. Myślałem że windows 8.1 był tragiczny windows 10 stara się przebić poprzedni badziewny system. Także opcje na siłe ustawione przez MS są drażniace maksymalnie 99% ich wspaniałyh rzeczy co dodali nie da się usunąć. Mam za to jakieś debilne gry których nie da się usunąć i masę innych wspaniałości dla idio..tów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie wiem, jaki jest, bo na stacjonarnym mam XPeka, a na laptopie, którego używam głównie do pracy, 8.1. Natomiast Nasz główny administrator z pracy twierdzi, że 10 jest lepszy niż 8.1, ale nie tak dobry, jak wcześniejsze windowsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem dumna,ze mam pizde rozwalona jak wiadro,uwielbiam to,jak mnie penetruje 5 murzynow na raz,tak,5!!Bo wiecej nie wejdzie niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze windowsy to: 7, XP, 98, ewentualnie Vista i 95 jak się dobrze skonfiguruje, reszta to syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stare gry pujda na 7 a na 10 to zapomnij ze pograsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteście amatorami, poczytajcie sobie jak microsoft wali Was w pupę tym swoim W10. Ja mam 7 i chciałem przejść na 10, ale teraz jak już tyle wiem, to długo zostanie na 7. Niech takie leszcze jak Wy instalują 10. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie amatorami tylko miałem windowsa 8 wgranego z lapkiem a już nie chciało mi się szukać sterowników i robić instalki 7.W sklepie nie miałem opcji wyboru windowsa albo 8 albo nic (gwarancja nie obejmowala zmiany windowsa więc sobie odpuściłem). A 8 i 10 ciężko powiedzieć który system jest gorszy :) Obydwa są tragiczne. Ale jestem bardziej pozytywnie nastawiony do jakiś rozsądniejszych aktualizacji choć coś się nie zanosi. Programy jednak na 8 chodziły znacznie szybciej albo wcale :D Na 10 trzeba niestety usunąć programy domyślne bo są tragiczne. Właśnie sobie zdałem sprawe że ich przeglądarka zdjęc to chyba pamięta czasy windowsa 3.11 tak szybko się ur******ają zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na razie, najlepszym systemem jest Windows 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaluje ze sie dalam tak nabrac na ten wind dows 10,bardzo zaluje,chce zwariowac,a wszyscy go tak chwala,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja żałuje, że dałam się nabrać na 8.1 :( totalna porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak 10 stara się jak może by uprzykrzyć mi życie. 8 była tragiczna ale raz się ją skonfigurowało i w miarę dobrze chodziło. Za to ten twór zwany 10 to po prostu tworzył jakiś 5 letni programista. Najlepsze są aktualizacje muszę je w końcu wyłączyć bo przy każdej co raz więcej rzeczy zaczyna się co raz bardziej chrzanić :D Ostatnio połowa ikon mi zniknęła w pasku zadań no w końcu po co mi ikona głosu poziomu baterii i co tam jeszcze było uznali uznali widać że to zbędne , sterowniki karty graficznej co chwila padają . Przywrócili mi domyślne ustawienia touchpada no po co ja głupi je zmieniałem na pewno MS wie co mi bardziej potrzeba :) Po prostu ten system to tragedia ale jak coś jest za darmo to czego się spodziewać. Jednak 7 jest 10 razy lepsza. Muszę w końcu downgradować ten badziewny system

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rsrg3453424
Windows 7 is best.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko windows 7. a nie jakies p********e kafle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha no kafelki sa beznadziejne. Win 7 jest mistrzem i tak pewnie jeszcze dlugo zostanie. Ja sam nawet jak skladalem kompa to kupilem z klucz system nowy orygialny klucz mimo ze kiedys jechalem na piratach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elix88
Ale na win 10 nie ma kafelek! Ja kupowalem kluczyk z klucz system i moim zdaniem windows 10 chodzi lepiej niz siodemka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam system Windows 7. Laptop: Samsung R540.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgierd64
No i dobrze ze kupowales na tym klucz system, bo to jest fakt ze win 10 jest szybszy. Nawet sporo testow na ten temat bylo w necie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×