Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość river deep mountain high

Jestem gruba i brzydka, i nie zasługuję na miłość

Polecane posty

Gość river deep mountain high

😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewazneeeeeeeeeeeee
TO ZE JESTES GRUBA NIE OZNACZA ZE BRZYDKA , A NA MILOSC ZASLUGUJE kazdy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie
na pewno nie jesteś brzydka, każdy ma w sobie piękno. Najważniejsze jest wnętrze. Jedna teraz mężczyźni patrzą za zwyczaj na wygląd ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cardigan fly
kazdy moze byc atrakcyjny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdvs
ale masz problem ??? a co kuzwa ja mam powiedzieć słabosłyszący co ??? słucham panno ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertyuiopiuytre
skoro tak twierdzisz, to pewnie cos w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To schudnij!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rhizum
Miła jak zawsze,Ty wcale nie jesteś miła,tylko złośliwa!Masz się za bóg wie co,trochę samokrytyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie ale mówienie ,że każdy jest atrakcyjny tylko zaniedbany to stary motyw pocieszania który rzadko kiedy ma związek z prawdą.Niestety są ludzie i ładniejsi i brzydsi.Wiadomo że makijaż, fryzura,ciuchy zmieniają bardzo ale niektórym i to nie pomoże i nie oszukujmy samych siebie.( teraz możecie mnie zjechać jak zawsze po krytyce;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość homo sapiens sapiens
hahahahahaha -zobaczyłem foty miłej :D :D :D :D poprawiłaś mi humor dziewczyno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczera 4 ever
Masz racje zgadzam się z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rhizum
Ciekawa jestem do których zaliczasz siebie,Miła jak zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana lalala
"Wybaczcie ale mówienie ,że każdy jest atrakcyjny tylko zaniedbany to stary motyw pocieszania który rzadko kiedy ma związek z prawdą.Niestety są ludzie i ładniejsi i brzydsi.Wiadomo że makijaż, fryzura,ciuchy zmieniają bardzo ale niektórym i to nie pomoże i nie oszukujmy samych siebie.( teraz możecie mnie zjechać jak zawsze po krytyce;p)" Miła - Ty o sobie piszesz tutaj? bo wiesz, że nawet opis pasuje i wcale nie mowię tego by Ci odpiepszyć za krytykę, tylko obiektywnie patrząc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jUKejskie eNKejowce Polakowe
Schudnij, nie jedź chips'ów, nie pij alkoholu, nie zawijaj się w koc nad zbiornikiem wodnym ukrywając swoje ciało, nie nakładaj ciuszków Lons Dale, ogol nogi i pachy, jak masz mało wzrostu to zażyj hormony wzrostu, gdy będzie niedowaga to kup kreatynę. Nawet jak jesteś piękna to możesz się nadać tylko na wyruchanie, bo kobieta nie rozwijająca swojego IQ będzie miała taką samą córkę jak ona. Co z tego, że z matematyki będzie miała studia jak podczas ciąży jej palący mąż będzie palił nikotynę 3 metry obok, a ona w 6 miesiącu ciąży zajada się parówkami z majonezem o 22 godzinie mimo, że w garażu stoi auto za 2 tyś, telewizor LCD za 4 kafle i puszczony na nim sygnał analogowy, jednym słowem są pieniądze na wszystko w domu tylko nie na orzechy włoskie, laskowe, tran czy świeże tłuste ryby z kwasami omega 3 jako budulec dla płodu przyszłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rhizum
Nie ależ skąd,nie boli.Nie schlebiaj sobie,że zazdroszczę Ci urody.Niezwykle rzadko zazdroszczę innej kobiecie wyglądu,Ty nie jesteś tym rzadkim przypadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejku bo się poplace:( życie jest brzydka dobrze że to zauważa;) a na miłość zasługujesz nie jeden przystojniak ma brzydulę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhizum nie mówię że mi czegoś zazdrościsz:) Tylko że jak się ktoś z kimś nie zgodzi to wszyscy heja na niego:) Mam to gdzieś dlatego chętnie wypowiadam się na takich tematach które jak dla mnie są żenujące ,,jestem brzydka''- straszne;] niech sie inne biedaczki wyżyją:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym chciałabym mieć w życiu takie problemy jak większość użytkowników tego forum( jestem brzydka, przytyłam, paznokieć mi się złamał , mam brzydkie cycki itp;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rhizum
Przeglądając różne topiki,czytam także Twoje wypowiedzi,Miła jak zawsze.Do pewnego czasu zgadzałam się z Tobą w wielu kwestiach(choć nie wszystkich).Wypowiedzi były treściwe i na temat.Ale teraz widzę,że są coraz bardziej jadowite.Chyba masz bardzo duże mniemanie o sobie,czego wcześniej nie zauważałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rhizum
Widocznie masz silniejszą osobowość od autorki tego topiku.Ona pewnie ma depresję i tusza odbiera jej chęć do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale jak sie czyta po raz setny jedno i to samo to wybacz ale jak dla mnie to jest żałosne. Każdy ma jakieś tam swoje kompleksy ale zakładać tematy ,,nikt mnie nie chce bo jestem brzydka'' są bardzo inteligentne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła ale ty sama
to też nie grzeszysz urodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×