Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak,,.......

Jestem gruba i nie potrafie schudnąć, nie chce mi sie zyc :((

Polecane posty

Gość jak,,.......

mam 168cm wzrostu i az 87 kg :( wazylam rok temu 91.. schudlam niewiele, staram sie jak moge... nie stosuje jakiejs specjalnej diety nie dalabym rady na takie monotonne jedzenie ograniczylam po prostu ilosc zarcia, z trudem kazdego tygodnia coraz mniej, zrezygnowalam z cukru do kawy i herbaty, teraz potrafie wypic kazde swinstwo bez porlbemu. Jam naprawde malo, rano jakies kanapki bez masła i wedliny- bialy serek, troche zoltego sera, salata rzodkiewka, troche owocow, obiad glownie zupy na kolacje cos ciapne Jezdze niemal codziennie na rowerze, chodze na dlugie spacery, hula hop, orbitrek na basen nie pojde bo nie umiem plywac i wstydze sie swojego cielska w czym problem? ostatnio kupilam nawet to urzedzie z mango ..tragedia, boli jak cholera czuje jak kopie mnie prąd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze skoro ćwiczysz dość dużo to mięśnie się rozbudowały czyli może mało wagowo straciłaś ale mięśnie (które są cięższe) zastąpiły tłuszcz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAAAAAA :)
Przede wszystkim zrób badania, a po drugie, wyrzuć to urządzonko. Prady mają to do siebie, że po jakimś czasie-kilka tygodni-powodyja trwały skurcz mieśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAAAAAA :)
Jakie błędy-sorry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna pechowa dziewczynka
Ja jestem chuda ale też nie chce mi się żyć.. stale mam jakieś problemy ... dzisiaj mi się przytrafiło to:http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5311672 ;( nie dość że jestem biedna, pechowa, obarczona nieśmiałością, to stale mi się coś przykre przytrafiają jakieś przykrości... chciałabym mieć tylko takie problem jak TY... ja mam o wiele gorzej... chce umrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wheidfhw
może jesz za mało i organizm robi zapasy w sensie nie dojadasz? hmm ps. mi też nie chce się żyć ale show must go onXD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaseeebam
wtstaw sie gdzie na trase i zobacz czy beda chetni na ciebie?moze jednak warto zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi2011
Ja też miałam problem, a właściwie mam, bo po porodzie jestem i znów przytyłam. Mi pomogło (przed ciążą) nie jeść nic smażonego, ćwicz razem z Cindy Crawford (ćwiczenia są ciężkie ale naprawdę pomagają) i pij wodę. Poza tym jedz co chcesz, oczywiście ogranicz słodycze np do weekendu. ja tak miałam i wyobraź sobie schudłam 10 kg w 4 m-ce. i zaszłam w ciąże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi2011
Jem, ale musi być smażone???? Gotuje parówki, piekę kurczaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może kanapka
parówki to morderstwo !!!!! jemy tylko chude, czyste mięso ! Moze być cielęcina, królik, kurak w ostateczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena666
ja najpierw stosowałam diete kopenhaska lecz lekarz powiedział ze jest po niej efekt jojo ze wzgledu na to jedzenie,jest cięzko,pare razy zasłabłam :( przeszłam na diete kapusciana i była rewelka :D mam szybki metabolizm w ciagu tygodnia stosujac sie do niej schudłam 3kg,niestety po jakims czasie braklo pieniazkow by dalej ja prowadzic wiec wymyslilam swoja i efekt jest ten sam jak przy kapusciance :D lecz jem co 3 godziny,4 posilki dziennie cwicze,pije zielona i czerwona herbate orz zazywam suplement diety:P . Poprostu trzeba chciec i miec silna wole,motywacje,ja np wywiesiłam plakaty mianowicie tej pieknej kobiety. http://www.pudelek.pl/artykul/30531/dziewczyna_ronaldo_w_bikini/5/ I to jest moja motywacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzagaaz26
Jest bardzo dużo preparatów na odchudzanie, ale które działają? Nieliczne z nich. W miarę wiarygodny ranking działąjących można zobaczyć tutaj: http://moczdrowia.pl/chudnij/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość male111111
nie przejmuj się wagą każdy ma jakieś wady nikt nie jest idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×