Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem gruba ważę

Polecane posty

Gość gość

60 kg na 161cm :( jak można się było tak zapuścić? Jeszcze 3 miesiące temu ważyłam 12 kg mniej... Jak się tego pozbyć?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośc od modeli lubi takie grube, on jest sam to spiknij się z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też lubię duże baby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm mnie wydaje sie ze miescisz sie w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ważę 56 na 170 cm i nie czuję się bardzo chuda, zapuściłaś się bo żresz proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja też lubię duże baby! x ale ona nie jest duża 161cm, tylko gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś gruba, jesteś taka normalna, ale wiem, że lepiej się dziewczyna czuję szczuplejsza. Jedna rada najskuteczniejsza na świecie: jedz mniej. Skurcz sobie żołądek, który rozciągnęłas. Będzie bolec, ale się opłaci, serio. Miej zawsze motywację. Jedz dużo białka, mało węgli, dieta ok. 1000 kcal i cierpliwośc. Za dwa trzy miesiące będziesz jak dawniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestes gruba, jestes jeszcze w normie. Tylko nie tyj wiecej. Przeciez to nie problem zrzucic 5 kg. Nie wmawiaj sobie, ze musisz byc jak najszczuplejsza :) wystarczy 5 kg i juz bedzie ok. Schudniez w 2 miesiace te 5 kg i to bez diet cud. Wiecej sie ruszaj, cwicz wszystkie partie ciala i nie jedz slodyczy. Jak zaczniesz jutro, to juz w polowie lipca bedziesz mniejsza o te 5 kg. Najlepiej dla skory jest chudnac 0.5 kg tygodniowo. Naprawde masz niewiele do schudniecia, wez sie od razu za to. Musisz sobie to mocno postanowic: tak, moge! I wyobraz sobie jak ladnie bedziesz wygladac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś gruba :o nie oszukujcie jej, min. 10 kg powinnas zrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy tym wzroście to już taka tłusta pewnie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idealna waga dla dziewczyny/kobiety to wzrost - 110, czyli 161 cm-110 = 51 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie jedz 1000 kcal, to diety głodówkowe! Nie słuchaj takich durniów, naprawdę. Sama przez to wszystko przechodziłam, jadłam nawet 350, 400 kcal dziennie i wiesz co? Może i chudłam, ale czułam się okropnie - fizycznie i psychicznie. Sam twój organizm spala ich wiele więcej, żeby w ogóle funkcjonować (czyli jakbyś cały dzień leżała i oddychała). A przecież na pewno coś tam robisz w ciągu dnia, prawda? Najlepiej jest jeść jak najwięcej owoców i warzyw. Unikać słodyczy, słonych przekąsek. Nie jeść tych wszystkich śmieciowych jogurcików i wafli ryżowych! Warzywa najłatwiej się trawią, jak do mrożonki warzyw na patelnię przygotowanej na parze dorzucisz ryż, kaszę lub ziemniaki, do tego dajmy na to awokado - uwierz, że najesz się, będziesz zdrowa i nie zejdziesz z wagi nagle i na chwilę, a po pewnym czasie - i na długo. Bardzo pomocne są diety oparte na roślinach. Schudłam 14 kilo w pół roku i nadal chudnę, coraz wolniej, ale każdy widzi zmiany! Z całego serca życzę ci zdrowego rozsądku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś : nie sluchaj tej ktora napisala, ze musisz schudnac co najmniej 10 kg. 5 kg, a juz bedzie ok. Nie kazdy musi byc szczuplutki. Zejdz do 55 kg. Potem sama zdecydujesz, tylko pamietaj, jezeli lubisz jesc, to nie chudnij za bardzo. Wystarczy troche, a bedziesz lepiej sie czula i bedziesz normalnie mogla jesc, bez tycia. To prawda, jak ktos powyzej napisal o diecie 1000 kg. Badz cierpliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy twoim wzroscie 1600 kcal wystarczy, ja tak zeszłam 7 kilo w pol roku. Teraz jem normalne 1900-2000 kcal i nie tyję. 1000 to murowane jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:41 doradzasz zdrowe chudnięcie polecając mrożonki warzywne :/ przecież to przemrożony chłam bez witamin i mikroelementów, tym bardziej że warzywa można kupić cały rok na surowo. A 1000 kalori to żadna głodówka, no chyba że zasuwasz po 10 godzin fizycznie. Ale jakby autorka tyle zasuwała to by w 3 miechy 12kg nie przybrała. Piszesz tez o śmieciowych !!! jogurtach ??? Odradzasz słodkości, ale polecasz awokado które w 100gr ma 160 kalorii. !!! Jakoś ta twoja dieta jest sprzeczna sama ze sobą i zdrowym rozsądkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwkujaca
najwazniejsze jest jak sie czujesz w swoim ciele - liczby to rzecz trzecioplanowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy jej za ciemnote wciskacie?!!! 60/161 to normalna waga??? Oczywiście nie jest to mega nadwaga ale do normalnej, ładnej sylwetki brakuje trochę. Ja mam 57/170 i nadal walczę z kilogramami, jest ciężko. Dieta niestety się kłania i trochę ruchu. Mi się już udało trochę zgubić i chciałabym aby końcowa waga pokazywała 50-52 kg max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś walcz lepiej z bezmózgowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwkujaca
cóz 52/170 nie kazdej słuzy. Mozna byc nie-patyczakiem i wyglądac atrakcyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ważysz idealnie nie jesteś gruba tylko ważysz idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idealna waga przy tym wzroście będzie 56-62kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wychudzona szkapa powinnaś przytyć a nie walczyć z kilogramami ty jesteś za chuda jesteś na skraju niedożywienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piwkujaca dziś Za mało przy tym wzroście powinna ważyć z 60kg minimum powinna przytyć, bo jest za chuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To ja gość od modeli ona nie jest gruba tylko w sam raz :D Fajną masz wagę nic z tym nie rób mnie się takie kobiety bardzo podobają i celuję tylko w takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwkujaca
23:08 tak, ale uwazam, ze kazda czuje sie dobrze w jakiejś wadze i to jest kluczowe. Jednej bedzie dobrze z 52 innej z 65. Jednej jest do twarzy w rozmiarze 34 innej 38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładną ma sylwetkę przy tym wzroście więc co ty pitolisz chcesz żeby wyglądała jak wychudzona dziewczyna z Auschwitz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie martw się, tylko zadbaj o dietę i ruch. ja od niedawna ćwiczę z platformą LionFitness i chwalę sobie. sprawdź sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
56kg będzie odpowiednia waga dla ciebie mniej gorzej dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio jedz mniej, po prostu przestań. Jedz połowę tego co teraz. Ustal sobie limit kalorii i się go trzymaj. Jak osiągniesz cel, to dodawaj sobie po 100 kcal tygodniowo, aż dojdziesz do takiego zapotrzebowania kcal, jakiego będziesz potrzebować. Zacznij od tych 1200 kcal, jak po tygodniu nie będzie spadku o min. kg to zejdź niżej. Będzie dobrze, tylko wytrwaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyś chciała to bys schudła, nie masz dużo do zrzucenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×