Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Jestem niemodna z wyboru

Polecane posty

To znaczy, że nie nie obchodzi mnie, co jest teraz modne a co niemodne. Ubieram się, robie wszystko według własnego gustu, własnego uznania, a podążanie za modą, chęć bycia "na czasie" uważam za coś dla przeciętnych ludzi, pozbawionych indywidualizmu, chcących być jak wszyscy, bojących się wyróżniać. co sądzicie o moim podejściu do życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żyjesz jak uważasz,i piejesz nad swoją niezależnością a pytasz co na ten temat sądzimy? Jesteśmy z Ciebie dumni!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic, gowno mnie to obchodzi, ale mysle ze jestes zakompleksiona bo o tym mowisz i pytasz innych o zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli za modę uznajesz to co proponują sklepy typu hm, zara i takietakie, to jest to mylne pojmowanie mody. Moda to oryginalne, gustowne, z dbałością o szczegóły ubrania, które zdobią, a nie szpecą. Jeżeli biorąc pod uwagę tylko ubiór, to nie lubię ludzi którzy nie przywiązują wagi do stroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślimy, że sama jesteś pozbawiona indywidualizmu, skoro zakładasz na kafeterii durne tematy codziennie i szukasz poklasku. Gdybyś była naprawdę taką indywidualistką za jaką się uważasz, to w doopie byś miała to co myślą o tobie inni, i nie pytałabyś o zdanie na swój temat kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak się ubierasz ale nie mam nic do dzisiejszych ciuchów kobiet. Podoba mi się dzisiejsza moda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 12:02 dlaczego "myślimy"?Myśl za siebie,chyba,że jesteś w ciąży,to przepraszam:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetakubica1985
Nie trzeba być super modnym i stawiać na ubrania z wybiegów. Są przecież w sklepach także ubrania, które są modne, ale w ten elegancki, ponadczasowy sposób. Rzućcie okiem na ubrania polskiej marki Bialcon http://bialcon.pl/ . Są piękne i bardzo stylowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×