Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jestem o krok od wylecenia ze studiow

Polecane posty

Gość gość

nie znoszę moich studiów,nie sprawiają mi przyjemności,niczego tak w życiu nie żałuję,jak tego że je wybrałam.mam 3 zaległe kolokwia z ogromną ilością materiału,które muszę napisać na 80%(poniżej 80% jest niezdane) i muszę je zdać by dopuszczono mnie do sesji.jak mnie do niej dopuszczą,to za 3 tygodnie mam egzamin,który składa się z 4 części i trwa łącznie 7 godzin,jeśli nie zdam choćby jednej części to nie zostaję dopuszczona do dalszej części sesji i mam poprawkę we wrześniu.. moi rodzice mnie znienawidzą za to,a ja nie jestem w stanie się tego uczyć,dostałam nerwicy i depresji,mam myśli samobójcze,problemy ze snem i jedzeniem,czuje się jak wrak człowieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzinny egzamin? co to za studia? :O medycyna? weterynaria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
filologia angielska...tak,7 godzinny egzamin podzielony na 4 części.jeśli się go nie zda,nie jest się dopuszczonym do pozostałych trzech egzaminów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak bardzo nienawidzę tych studiów,te egzaminy jest tak łatwo oblać,wystarczy malutki błąd,w egzaminie ustnym z jakiegoś przedmiotu mogą cie oblać gdy źle zaakcentujesz słowo ... i koniec,wrzesień,a jak we wrześniu cię obleją to wypad ze studiów,bo na tym kierunku nie ma warunków..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś na pierwszym roku? W ogóle co robiłaś do tej pory, że masz takie zaległości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiech na sali trochę z Ciebie :D Sama skończyłam dwa kierunki, jednym z nich była filologia angielska i okres studiów wspominam niczym wakacje. 🖐️ Niestety, są osoby, które nadają się do pracy na kasie, a nie na studia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:21 - a co studiowałaś jako drugi kierunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na filologii angielskiej są chyba te small testy i big testy, ty tych big testów nie zaliczyłaś czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drugi kierunek to prawo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierdzielisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×