Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem oburzona słowami Pawła Kukiza

Polecane posty

Gość gość

Sama jestem troszkę przy kości (132 kg/168cm, schudłam w tym roku już 8 kilo) i to SKANDAL, żeby poseł sugerował nieatrakcyjnej otyłej kobiecie, że marzy jej się gwałt przez imigrantów z bliskiego wchodu. Związek, małżeństwo i seks z miłości może i owszem (bo Arabowie są nieziemsko przystojnymi mężczyznami i doceniają kobietę za to jaka jest w środku a nie na zewnątrz jak Polacy). Domagam się pozwu sądowego i skazania tego hejtera i prymitywa na jakąś surową karę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tłusta Idiotko, naród polski żąda, abyś zamilkła, bo twoja głupota przekracza wszelkie normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejterze wyżej, wiesz że mogę zgłosić twój wpis do prokuratury? Mowa nienawiści jest karalna, uważaj sobie, żeby czasem panowie Policjanci nie musieli zapukać do twoich drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"troszkę przy kości" :D ale, że nawet fajne to prowo to dam 5/10. niech stracę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WSZYSTKIE PUSZYSTE KOBIETY - POŁĄCZMY SIŁY! Zwalczmy mowę nienawiści i hejt kierowany w naszym kierunku! Jesteśmy wspaniałymi kobietami, pełnoprawnymi obywatelami, można nawet powiedzieć, że napędzamy gospodarkę bo kupujemy więcej żywności (większe wpływy z VAT). Puszyste górą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No blagam cie kobieto co ty wypisujesz rece opadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej idź zwalcz tłuszcz bo choroba serca i zgon w wieku 35 lat xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwalcie się ode mnie okej? Niedługo taka hołota co to obraża każdego jak wy będzie siedziała w więzieniach. TOLERANCJA!!! PRECZ Z RASIZMEM, KSENOFOBIOM, SEKSIZMEM i DYSKRYMINACJĄ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puszysty to jest kotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadaj stąd gruba chora na mózg krowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpisy takich idiotek powinny być zgłaszane do prokuratury, a potem chłosta i dożywocie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tu jakaś moderacja? Obrażono mnie tutaj już kilka razy, a wpisy nie zostały usunięte a osoby piszące obraźliwe komentarze zablokowane. Czy administracja tej strony naprawdę chcę mieć problemy z prokuraturą (nie wspominając o autorach nienawistnych treści)??? Co to ma być za samowolka? Miarka zaczyna się przebierać a ja nie jestem kobietą która puszcza słowa na wiatr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tu jakaś moderacja! Nie puszczę tego płazem. Zgłoszę to do Trybunału Konstytucyjnego, bo łamane są moje prawa. Zgłoszę to do Brukseli i pożałujecie. Waszego komputery zostaną zablokowane, a wy zostaniecie wykastrowani. Nie igrajcie ze mną. Mój lekarz psychiatra, mówi mi codziennie, że ma uzewnętrzniać się całkiem swobodnie i mam do tego prawo, ale nie wy, tylko ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też daje 5/10, bo śmieszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strach pisać, bo mnie gdzieś pozwą;P Pudzian miał rację. Resztę można wywnioskować co myślę w tym temacie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prokurator Generalny
W związku ze zgłoszeniem, zawiadamiam Państwa, iż poczyniłem już odpowiednie kroki prawne, celem namierzenia i późniejszego ukarania użytkowników, którzy w stosunku do Pani autorki tematu, kierowali obelgi. Proszę spodziewać się w przyszłym tygodniu wezwań na złożenie zeznań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo Kukiz. I Pudzian. Prowo fajne, pośmiałam się:):) Co do otyłości, to czas wrócić do właściwego nazewnictwa w języku polskim. Gruby to gruby, a nie przy kosci:) W skrajności, lekarze nazywają niektórych chorobliwie otyłymi. Chudy to chudy, niski, wysoki, łysy, owłosiony (jak puszysty ...kotek??:)). Brudas, czyscioszek,pracowity, leń,itp. A jak nie lubię Arabów to co? Mowa nienawiści? Nie mam prawa kogoś nie lubić? Kto mi nakaże kogoś lubic na siłę?? Nie lubię wiśni i szpinaku. Mam je polubić, bo pójdę do więzienia?:) Mają swoje kraje, to niech ruszą tyłki, i walczą o swoje ojczyzny, a nie pchają się do Europy na darmochę. Bo przecież biali, rdzenni mieszkańcy muszą utrzymywać ze swoich podatków trutni, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoj tekst jest reakcja na upadek Twojej ego struktury. Budzisz sie z hypnozy. Rozum ludzki-ciala ludzkie-sa iluzjami stworzonymi przez vibracje ego. Ja jestem Twoja kopia. Ty jestes moja kopia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśćć
a ja nie rozumiem tego oburzenia, mnie ten jego wpis rozbawił. Ta pani bardzo często mówi głupoty więc nie ma się co dziwić że niektórzy tego nie mogą już wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okultysta
Taka ciekawostka: http://f.kafeteria.pl/temat/f1/jestem-oburzona-slowami-pawla-kukiza-p_6459279 Ten sam temat, tylko adres różni się cyferką ^^ Widać lewacka moderacja za wszelką cenę stara się odseparować swoje chore wyobrażenie Świata od rzeczywistości. Wymoderowane tak, żeby to z autorki zrobić ofiarę hejtu. Wszelkie argumenty usunięte... Lewacki MATRIX się powoli rozlewa po internecie, jak wirus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×