Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem prawikiem i uważam się przez to za bardziej wartościowego od innych

Polecane posty

Gość gość

w przeciwieństwie do stereotypowego postrzegania nie uznaję prawictwa za powód do wstydu, a do ogromnego szacunku, a jego tracenie we wczesnym wieku uważam za bezdenną durnotę, bo jak się człowiek śpieszy to się diabeł cieszy, jest taki przykry mechanizm jak habituacja i im wcześniej coś zaczniemy robić i pić z tego to tym szybciej nam to spowszednieje. I kiedy dla was już seks stanie się rutyną, czynnością mechaniczną i będziecie chodzić zblazowani po świecie, to we mnie będą aż bulgotać endorfiny i sperma, gdy pierwszy raz, nieudolnie w wieku koło 30 lat będę ściągał majty jakiejś ślicznotce, a wszystko będzie takie ciekawe, nowe i fascynujące. No, ale wy byliście za głupi, by to przewidzieć i wkrótce będziecie mieć zonka, bo trzeba będzie szukać nowych wrażeń, uciekniecie w narkotyki, a one wpędzą was do grobu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jesteś bardziej wartościowy, jesteś jedynie bardziej ZDZIWACZAŁY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w wieku 30 lat to już Ci nie będzie stawał tak często jak w wieku 20 lat ot smutna prawda, a jeszcze jak będziesz zaniedbany to i kondycja fizyczna i poziom hormonów będą coraz niższe w wieku 16-20 lat podupczyłbyś 10 razy dziennie a w wieku 30 lat może raz w tygodniu dasz radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w wieku 16-20 lat podupczyłbyś 10 razy dziennie a w wieku 30 lat może raz w tygodniu dasz radę xxxxx Raz w tygodniu w wieku 30 lat ? aha to już wiem jaki jest twój poziom wiedzy medycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie opieram się na wiedzy medycznej a raczej na smutnych statystykach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedza medyczna! buahaha a co ona ma do rzeczy ta wiedza? Jakis glupawy gimbus nieznajacy zagadnienia ani nawet mowy wlasnego ciala chce sie czegos madrego dowiedziec ale w dosc niedolezny sposob tego proboje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha na statystykach, ja kończę dyskusję bo niczego mądrego i tak się nie dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes zyciowe zero! Nuul!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak samemu karmić własne ego. Jeśli ok 30-ki zamierzasz być nieudolny w kontaktach intymnych z kobietą, to licz się z tym, eksplodujesz zanim te majtki zdejmiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×