Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem prostytutka , dopijam kawe i lece zara bo sie umowilam z tym MIchalem od

Polecane posty

Gość gość

Biedny chlopak strasznie brzydki i zdesperowany , podobno w szkole go analnie gwalcili ( opowiadala mi kolezanka ktora sie na niego wyrzygala) i jemu od tamtej pory w ogole nie staje , marzy o dziewicy ale w realu ruchal by co popadnie ale co biedak ma zrobic jak impotent , umawiam sie tylko zeby sutki mu pokazac , tyle ma z tego zycia wasz MIchalek , wiec nie gnojcie tak tego kaleki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie daj mu pupy on ma trypla,jakas go zarazila dlatego taki ciety na baby :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma takiej obcji jemu od dawna nie staje , suty mu tylko pokazuje 10 min moze patrzec ( nastawiam taki kuchenny stoper ) Dzisiaj pisal mi smsa w nocy czy mu zjade z ceny bo musi doladowac telefon , inaczej nie bedzie mogl pisac bluzgow na kafe , byl bardzo zdenerwowany , prawie plakal No nie wiem co mam zrobic moze mu zejde z ceny 10 zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
huj nie pozyczylam ( dlatego jeszcze nic nie pisze ) ale kumpel z pracy powiedzial ze mu da 20 zeta jak mu o******** w kondomie oczywiscie . Michalek sie zgodzil , cieszyl sie jak dziecko ze telefon na laduje i bedzie mogl szalec na kafe , wiecie to tak na powaznie jego jedyne zycie to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobrze zrobilas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież doskonale wiemy, że michałek udaje na kafeterii bogobojnego prawiczka, a w realu musi płacić żeby jakaś pokazała mu kawałeek soczystego suta. To zakłamany chloptaś niczym ksiądz który odprawia msze, a łakomie spogląda na ministranta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba slabo laske zrobil bo jeszcze go nie ma czyli nie dostal kasy na doladowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostal dostal ale bral do papy az milo , kumpel opowiadal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×