Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stella28

Jestem prostytutką. Jeśli macie jakieś pytania to chętnie odpowiem

Polecane posty

Gość stella28

Jeśli kogoś interesuje jak to wygląda to moge poopowiadać. Pracowałam w agencji, w mieszkaniu u kogoś, a obecnie sama pracuje dla siebie. Do konca roku mam zamiar tak popracować, a potem mimo, że będzie mi ciężko to kończę z tą branżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszałas o tym miescie i o super klubie nocnym? Kędzierzyn-Koźle Miasto w Polsce Kędzierzyn-Koźle – miasto w województwie opolskim oraz siedziba powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego, położone na Nizinie Śląskiej, na Śląsku Opolskim. Wikipedia Powierzchnia: 123,4 km² Pogoda: 25 °C, wiatr wsch., 13 km/h, wilgotność 46% Województwo: Województwo opolskie Liczba ludności: 64 219 (2007) Czas lokalny: czwartek, 16:48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile lat mialas,jak zaczelas pracowac jako prostytutka?Co cie do tego sklonilo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella28
pierwszy raz za kasę umowilam sie jak mialam 18 lat. Co mnie sklonilo? Kasa oczywiscie. Potem na studiach miewalam sponsorow ale meczace to bylam wiec poszlam do agencji bo i kasa wieksza z tego bylo. Mialam kilka przerw np. 3 lata nie pracowalam bo w zwiazku bylam, a teraz to mi zwiazek juz nawet nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile kosztujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ja mam kilka. Z jakich uslug najczesciej korzystaja faceci? Przy ktorym rodzaju seksu najszybciej dochodza? Czy przy seksie oralnym uzywasz prezerwatywy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzmy sobie wprost - jesteś oziebła seksualnie i znalazłaś dzięki temu sposób na życie. Obsysasz flaki i perforujesz analnie zboków czyli robisz to przy czym normalna kobieta puściłaby pawia. Co tu jeszcze więcej można powiedzieć :-D ps. mam info z pierwszej ręki wiec nie zaprzeczaj, dziewczyna która lubi seks wytrzyma w agenturze max 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella28
godzina ze mna kosztuje 300zł. Najczęściej faceci chcą standard czyli oral i klasyk, lubią seks oralny z finałem do buzi, czasem pytają oi połyk. Dużo jest klientów chętnych na anal, ale ja tej usługi nie świadczę. Seks oralny wykonuję bez zabezpieczenia na życzenie klienta. Nie jestem oziębła i lubię seks, prywatnie uwielbiam się bzykać i miewam normalne orgazmy, w pracy zresztą też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I polykasz ta sperme kazdego? Ja mam pytanie czy sie calowac chca mezczyzni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stella28 dziś godzina ze mna kosztuje 300zł. Najczęściej faceci chcą standard czyli oral i klasyk, lubią seks oralny z finałem do buzi, czasem pytają oi połyk. Dużo jest klientów chętnych na anal, ale ja tej usługi nie świadczę. Seks oralny wykonuję bez zabezpieczenia na życzenie klienta. Nie jestem oziębła i lubię seks, prywatnie uwielbiam się bzykać i miewam normalne orgazmy, w pracy zresztą też. x powiedziałem ci nie zaprzeczaj, za długo pracujesz w tej branży żeby to była prawda. Moja dziewczyna pracowała miesiąc w tym gufnie, miała o tyle fory że mogła sobie dobierać klientów więc tych od oralu i analu braly inne. Żadna z jej koleżanek nawet nie marzyla o żadnym orgazmie, dlatego brały każdego klienta jak leci żeby kasa się zgadzała ;) Żadna z was się do tego nie przyzna nawet przed samą sobą ale prawda jest taka jak napisałem, ty może nawet w ogóle nie wiesz co to jest prawdziwy kobiecy orgazm :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jakiej pozycji najczesciej uprawiacie seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile kosztuje u ciebie 30 minut minety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy się badasz się regularnie ? czy prysznic jest wliczony w 1h spotkania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ile kosztuje u ciebie 30 minut minety ? x :-D tylko weź ze sobą papier ścierny żeby coś w ogóle poczuła :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie....mi też więcej orgazmu daje kasa do wydania niż seks z moim facetem.I z innymi też nie było ok.Żałuję,że od byłych kasy nie brałam.Tylko,że robienie tego zawodowo chyba jest na dłuższą metę męczące.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:14 Twoja dziewczyna? Ale z ciebie zjeb ze z taką jesteś ja nawet bym nie splunal na dziwke byłą czy nie byłą. A Ty kobieto co zalozylas ten temat wstydzilabys się o tym pisać żałosna jesteś i obrzydliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo mnie interesuje tylko wylącznie mineta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś lubisz minety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x ja od czasu jak moja ex mi opowiadała co było (pracowała tylko w dzień) w ogóle nie korzystam z tych usług. To nie ma sensu dla normalnego faceta, to jest dobre dla prawiczków żeby sobie pocwiczyli mięsnie w różnych pozycjach po to żeby później ze zwykła kobietą robic to płynnie:classic_cool: Dlatego zalecam znajomym niedoświadczonym żeby poszli to agentury ale nie na żadne orale tylko na normalny seks w kilku pozycjach (na pieska obowiązkowo):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella28
a co mnie twoja dziewczyna obchodzi? zreszta ciekawe jakie jeszcze bajeczki ci naopowiadała:D W godzinie jest prysznic oczywiście, mój i klienta, bo ja prysznic biorę przy kliencie. Czas liczę od wejścia do mieszkania, pół godziny kosztuje 200zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stella28 dziś jakie masz ciałko pokażesz zdjęcie bez twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja szanuje prostytutki to są fajne i na prawdę wartościowe kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Planujesz w przyszłości znaleźć frajera i nawpuszczać mu do głowy ściem o miłości, tylko ze strachu przed samotnością? Albo jak znajdziesz kogoś w kim się zakochasz to będziesz na tyle uczciwa, żeby nie zawracać mu głowy osobą, jaką jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj prostytutko całowałbym twe nagie ciało całymi dniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella28
ja mam kogoś. Jestem w związku z kimś, kocham go, a to traktuje jak pracę. Na szczęście moj facet jest na zagranicznym kontrakcie wiec mam spokoj, a jak przyjezdza na weekend to ja nie pracuje wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostytutko umawiasz się na kawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko jesteś ciasna czy masz tam wiadro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jest prysznic jak w wojsku wiec 10 min i jestem gotowy. Jaki najmłodszy a jaki najstarszy klient? Czy kiedyś pękła prezerwatywa podczas seksu i zalał ci formę? Spotkałaś *****cza który tak cie ****ał że nie mogłaś chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×