Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jestem przerażona tymi uchodźcami

Polecane posty

Gość gość

na fb ktoś udostępnił filmik o ty m co się dzieje w wlk brytanii, włoszech czy niemczech. obejrzałam mnóstwo tego też na youtubie. aż mnie głowa rozbolała. w takiej chwili ciesze się, że polska nie jest ich glównym celem, a ja nie wyjechałam do któregoś z tych krajów. to jest paranoja przecież, że chcemy pomóc a tak naprawde otwieramy drzwi młodym facetom, któzy chcą żyć z socjala i rozmnazać się z europejkami. to są zwierzęta, nie ludzie. jestem zdania, ze nawet najbardziej puszczalskie nie chciałyby kijem przez szmate tknac takiego uchodźcę. a najgorsze, ze ile gwałtów jest codziennie przez nich... ile dzieci urodzi się przez nich.. oni nas zaleją. to jest początek końca świata. poczytajcie sobie o przepowiedniach. to jest tylko początek... ciąża dopiero przede mną, ale nie chciałbym aby moje dziecko wychowywało się w otoczeniu tych zwierząt. teraz niby w niemczech arabski ma być językiem do nauki... Boże, co to się dzieje. jestem ciekawa ilu ich do nas napłynie. bo te "kilaset" to przeciez tylko na teraz. a potem? będą się panoszyć jak u siebie tak jak w wlk brytanii, szwecji? będą napadać i rabować Bogu winne kobiety z dziećmi? gwałcić male dziewczynki? w imię czego? to jest plaga, która trzeba wyplenić. jak nie jestem rasitka (a raczej nie bylam), tak jestem zdania, że trzeba ich traktować tak jak oni nas. merkel i inni przywódzcy teraz przecierają oczy ze zdziwienia, że jak to możliwe, jacy oni są źli. a kto otworzył im drzwi? politycy! a teraz mają wielki problem, jak z karaluchami. tego nie da się już odwrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram Cię autorko! Co gorsza dowiedziałam się niedawno, że dwa osiedla ode mnie mają urządzać obóz dla uchodźców bo tam są mieszkania socjalne! Mam nadzieję że to tylko plotki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaaaa
Boże, to w jakim mieście ty mieszkasz jak można wiedzieć?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z nimi możemy liczyć tylko na brutalne seksy grupowe! !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest początek końca świata. poczytajcie sobie o ż x to nie jest żaden początek, ani żaden koniec, niestety. to jest apogeum lewackiej głupoty. pewnie głosowałaś na Ewkę albo Beatkę, albo może rudego marksa, więc teraz nie płacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszeliście że ruch kukiza zbiera przez stronę internetową podpisy w sprawie referendum ws uchodźców? Podobno podpisać można formularz ze strony internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kukiz juz jedno referendum organizował, efekt opłakany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siedzisz w polskim miesice ogladasz filmiki na yt i cieszysz, sie ze nie wyjechalas do obcego panstwa gdzie oni sa...a ja wyjechalam, mieszkam w miescie, ktore jest na 2 czy 3 miejscu w tym kraju, ktore najwiecej przyjelo uchodzcow i wiesz co? zadnego jeszcze z nich nie widzialam :) chodze po parku, po plazy, jem na miescie, robie zakupy i w centrum i w marketach, i nic! to, ze widuje muzulmanow to oczywiste, poza polska wszedzie ich widac, zwlaszcza w marketach, panie-ninje :P siedza nakasach, ciapate wykladaja towary, ale zeby jakies grupy syryjskuch uchodzcow chodzily calymi grupami? ani jednej, ani razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palą waszą kase
Polki dadzą im doopy za darmo, bo to obcokrajowcy i "lepsi" od polaków, a rząd da im karnety wstępu do burdeli, bo to poprawne politycznie, a uchodźcy też mają potrzeby zaroohać, życie jak w madrycie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbiórkę podpisów by można było zorganizować REFERENDUM w sprawie UCHODŹCÓW prowadzi Ruch Kukiza. Liczy się każdy podpis. Podpisz się by można je było zorganizować!!! Więcej info na stronie: http://dzienreferendalny.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest efekt platformerskiej lewackiej działalności :( masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aut
tak, chyba tak zrobię. jest jeszcze taka strona jak dzienreferendalny.pl. zaznaczcie odp "nie". a to na kogo głosowałam to moja sprawa. nawet jeśli głosowałam za pis, to na pewno nie byłam za przyjeciem ich. teraz doczytałam, że ma być ich 7 tys+ że narzekają na swoje miesięczne kieszonkowe! wiecie ile beda dostawac! 300 EURO!!! i mówią, że to jest skandal! żądają 1200 euro! a u nas są takie problemy z ustawą 500+........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rząd lewaków peowskich zdradziło Polskę :( Czy ktoś teraz ma jakieś uwagi do patriotycznej prawicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem na chuj to referendum. Kukiz tłumaczył, że referendum się robi wtedy, gdy władza sprawowana pośrednio okazuje się być nieskuteczna. z***biście. w przełożeniu na język ludzki, musimy błagać Po, Pis czy inne g****o, żeby ocaliły nam dupska przed oczywistym zagrożeniem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To referendum kukiza to nasza ostatnia szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie wiedzą, że 99% ich nie chce, a w tvp i innych tefełenach mówią że jesteśmy podzieleni, ale 51-60% jest za przyjmowaniem. I udowodnij im, że ich ustawione sondaże są lipne. Tylko referendum może nas uratować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaaaa
taaaak? taka jesteś mądra? ja sie ciesze, ze siedzę w swoim mieście, gdzie nie będzie przynajmniej w nabliższym czasie uchodźców. nic mi o tym przynajmniej nie wiadomo. a ty się głupio chwalisz, ze mieszkasz w mieście z tymi ciapatymi. nie życzę ci oczywiście tego ale obejrzyj sobie te wszystki filmy, bo śmiejesz się ze mnie, a któregoś wieczora wracając sobie autobusem z pyszniutkiej kolacji na mieście, mogą cię zaczepić. oczywiście nie życzę tego! też nie widziałam żadnego, bo mieszkam tu gdzie mieszkam (i dziękuje za to Bogu), ale gwarantuję ci, ze taki widok wystraszyłby cię nie na żarty. inaczej byś śpiewała, a nie zgrywała taką bohaterkę w internecie. to nie jest temat do naśmiewania się i chwalenia. moze któraś z twoich koleżanek nagle zostanie napadnięta i wystraszysz się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To referendum kukiza to nasza ostatnia szansa. Ludzie wiedzą, że 99% ich nie chce, a w tvp i innych tefełenach mówią że jesteśmy podzieleni, ale 51-60% jest za przyjmowaniem. I udowodnij im, że ich ustawione sondaże są lipne. Tylko referendum może nas uratować! X Mają być pierwsi uchodźcy już w marcu przyjmowani, dlatego czas gra rolę. Na protestach zbierają podpisy, ale przez internet można szybciej i więcej zebrać, bo można od znajomych podpisy pozbierać. Na stronie kukiza jest wszystko wyjaśnione i jest link do strony. Drukujecie, wypełniacie, odsyłacie pocztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają być pierwsi uchodźcy już w marcu przyjmowani, dlatego czas gra rolę. Na protestach zbierają podpisy, ale przez internet można szybciej i więcej zebrać, bo można od znajomych podpisy pozbierać. Na stronie kukiza jest wszystko wyjaśnione i jest link do strony. Drukujecie, wypełniacie i odsyłacie pocztą. X Znajomi też wypełniają i rodzina by jak najwięcej podpisów było. X Bo na protesty chodzi max. kilka tysięcy ludzi, a podpisów trzeba 500.000. A podobno póki co zebrali 100.000, a czas działa na naszą niekorzyść, bo na wiosnę przy ociepleniu będą maszerować kolejne miliony do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Achmed łamanym angielskim powie "ju ar biutiful girl" i majtki tępych suk spadają i mały achmed za 9 miesięcy wychodzi, tak zaleją cały kraj, wy tego nie rozumiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorkaaaa dziś histeryzujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko To referendum kukiza to nasza ostatnia szansa. Weź się za zbieranie podpisów. Na stronie kukiza jest wszystko wyjaśnione i jest link do strony. Drukujesz, znajomi podpisują, odsyłasz pocztą na adres biura kukiza, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem za podpisaniem tego referendum. PIS dało ciała, trzeba przyznać choć głosowałam na nich, głównie ze względu na brak chęci przyjęcia ich do polski. no ale cóż... musieli zgodzić się z tym, co zapowiedziała kopacz. mimo to, sytuacji w europie głównie winni są przewodniczący ue. otworzyli drzwi, a teraz płaczą i nam podsyłają te zwierzęta. kobiety z dziećmi, ok. ale nie młodych mężczyzn, którzy zgrywają biednych tatusiów, a tak naprawde są jedynie imigrantami ekonomicznymi. dla nich 2,5 koła pln to jest paranoja... to jest temat rzeka. o tym można gadać i gadać. ale co z ROBIENIEM?! ile osób musi stracić życie, być zgwałconym, okradzionym, żeby zrobić tak jak węgry- postawic mur i mieć w d***e zdanie innych krajow? polska moim zdaniem powinna miec gdzieś opienię merkel i camerona i nie trząść portami na jakieś lipne sankcje. "bo my im pomogliśmy, ale nie daliśmy rady, to weźcie sobie trochę tych karaluchów. a jak nie, to będą sankcje finansowe i problemy polityczne!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy pis i po, typowe partie poskomunistyczne totalniackie, jedna udająca narodową, druga udająca wolnorynkową, z różnymi przejawami hipokryzji (w sumie pis gorszy pod tym względem), z licznymi personalnymi powiazaniami z agenturą, kiedykolwiek brały pod uwagę głos społeczeństwa czy głos rozsądku?:O bardzo dobrze, że Kukiz ostatnio wyraża otwartą pogardę dla obu tych patologii, boję się jednak, że go za to samozabiją, jeśli jest już w sejmie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyżej to ja, autorkaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko Jeśli chcesz zapobiec temu co na zachodzie europy, zbierz jak najwięcej podpisów ws. tego referendum. Bo oni od marca będą sprowadzani. Nawet w wiadomościach mówili ostatnio oficjalnie, bez żenady. Ps. Dania, Szwecja, Słowacja, Słowenia i inne państwa zmieniły zdanie i już nie przyjmują choć też podpisały zobowiązanie, więc szydło NIC nie musi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×