Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pitopanterka

jestem w stanie uwieść każdego faceta i być może każdą kobietę

Polecane posty

Gość gość
ja rencistka chętna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jesteś kobietą to potestuj na mnie.Zobaczymy jaka jesteś mocna i czy każdego da radę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ulega wątpliwości, że jesteś mitomanką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A często myjesz zeby? Bo jesli masz kwaśny wysiew z ryja to nici z bara bara - nic mnie nie ruszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że jestem kobietą :D wyczuwam jednak, że Ty nie jesteś :classic_cool: w necie nie bede nikogo "uwodzić" chodzi o styl bycia, życia wiem czego pragną mdłe biurwy, czego pragną matki, snobistyczne nastolatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zdradzam wam sekret, zapiszcie to sobie tak skrótowo ; chcecie kogos osiagnac to sprawdzcie czego pragnie dana osoba,wiekszosc jest banalnie prosta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja psycholog dobra dziunia ;) głupia jak but, ale ja ją fascynuję, w żaden sposób nie sprawdzi czy ja mówię prawdę, a nawet fabrykuję dowody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No popatrz:-) Wiesz czego pragną? I myślisz ze wszyscy jak jeden maz maja takie same pragnienia mm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co ,kotlety też bedziesz smażyć? Schabowe,a nie jakies wege ma sie rozumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale h/u/j/o/w/y topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pitol panterki - tera juz wiemy zes ty nie baba ale chłop jest. W dodatku ochwacony niczym nogi konia Hahahaha! Miałam kiedyś taka koleżankę tez twierdziła ze jest w stanie zdobyć każdego chłopa. Moj braciak zobaczywszy ja stwierdził ze wyglada jak kobra i śmierdzi potem. Ale tam! Mysl jak chcesz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A ile osób już uwiodłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pitol panterka - tak cie bede nazywać albo w skrócie po prostu "pitol". Podoba ci sie ksywka? Fascynująca nieprawdaż? Myśle twoja dziunia psycholożka byłaby jeszcze mocniej zafascynowana pitolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślisz,że mam jakiś licznik? po prostu dobrze się bawię, a na początku nawet się angażuję w te wszystkie znajomości tylko potem nuda, obojętność, wtedy się usuwam zostawiam za sobą pustkę :( :O to moja szczerość ich otwiera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sie u nas w Wawie gada pitolu! We Wawie prosze ja ciebie braciak to jest najmodniejsze powiedzonko ostatniego sezonu. Raczymy sie takim modnym żargonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak uwodzisz te babki to wylizujesz im ser i śluz z pipska? Masz pewnie pozniej mięso za paznokciami i śmierdzi ci z japy okresem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 15:57 Łódź jest dla ciebie wsią?A skąd ty się urwałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wątpię, że tak macie w "WAWIE" :O :O gdzie milion trzysta przyjezdnych zombie i może 200 tysięcy rodowitych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z twoim poziomem intelektu to możesz uwieść 20-letnie dzieci które wierzą jeszcze w Mikołaja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet autor kretyn znów utworzył swój 50nick i szaleje , psychol!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś A jak uwodzisz te babki to wylizujesz im ser i śluz z pipska? Masz pewnie pozniej mięso za paznokciami i śmierdzi ci z japy okresem?? _obrzydliwe,odrażające, takie kreatury wypisujące tak obelżywe teksty powinno się pokazywać w tv, powinnaś trafić do Gostynina, bo swoją obleśnością słowną jesteś większym zbrodniarzem niż Trynkiewicz i inni :O gwałcisz moje oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to co z tymi kotletami? Nie slyszalaszze przez żołądek do serca? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jmnie mozesz uwies ale sex dopiero po slubie merkaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blackbeauty
I co na celu ma założenie tego tematu? Miałaś zamiar się pochwalić? Gratuluję. Daje Ci to jakąś satysfakcję, a może czujesz się dowartościowana.. sama nie wiem. Ale prawda jest taka, że na ludzkich emocjach się nie gra, bo może się to źle skończyć. Nie znam Cię, nie wiem czy ktoś Cię kiedyś zranił.. Tylko do czego ma prowadzić ta zabawa? Komiczne. Ludzie oczywiście są często naiwni, ale nie głupi(!). Zapamiętaj to sobie. Wiesz jak wiele kobiet, mężczyzn potrzebuje miłości, wysłuchania, zrozumienia? A ty to tak po prostu wykorzystujesz. Źle się to skończy. Zresztą to nie moja sprawa, nie moje życie. To ty podejmujesz decyzje. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwiedź offermę z kafeterii - zatwardziałego starego kawalera prawika , to uwierzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_Adrianek
hehh xD na mnie to raczej by nie zadziałało bo narazie nie rozglądam się za dziewczynami :D czasu niemam nato dużo pracuje xD mnie się nieda uwieść xd nawet żeby stała nago koło mnie i wołała do łuzka nie jestem jak część mężczyzn że zobaczą kawałek cyca :D i lecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×