Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xen

Jestem wqrwiona, założyłam temat dla Persefony...

Polecane posty

Gość gość
XEN to nie brzmi jak Ty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie po staremu. Na chwilę obecną zastanawiam się czy iść z buta do nocnego czy pożyczyć sobie rower sąsiada bez jego wiedzy :classic_cool: Boje się, że mi go podpierdolą gdy wejdę do sklepu i będzie afera:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno doradzać w takiej sytuacji:), jeśli masz dobre kontakty z sąsiadem może zrozumie potrzebę. Na wszelki wypadek kup mu piwo, ewentualnie flaszkę jeśli rower droższy:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Persefona, dlaczego mnie olewasz i gadasz z księżycem;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nie mam ochoty na zawieranie głębszych relacji z wyjątkiem miłości. A techniczne pogadanki to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, współczuję twoim wybrankom. Ale baw się dobrze:), powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że nie. Do tej pory bywałem raczej w godzinach dziennych i nigdy lub rzadko Cię widywałem. Nie strosz się, to tylko ciekawość. ;)Jeśli twoje nocne wizyty na kafe to drażliwy temat - nie odpowiadaj. Schowaj pazurki i po temacie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok:), będę grzeczna. Zresztą zbliża się moja pora zgrać oko z poduszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No skoro tak stawiasz sprawę, to ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, drogi panie:).Mam dorosłego syna, i dyszkę więcej od ciebie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie do śmiechu mi. ;) Zaraz 30-ka stuknie, a czuje się jak szczeniak i często tak zachowuję.:) Szczęście, że nie tylko ja tak mam... w marcu, całkiem spontanicznie po urodzinach (30 :D:) mojego kolegi zebrała się większa ilość osób w kwiecie wieku (26-31) i wynika z moich obserwacji, że wszyscy zatrzymali się w rozwoju kilka lat temu. ;) Gdyby ktoś to spotkanie nagrywał - bylibyśmy hitem internetu :classic_cool: Biedna, 20-letnia Vikernes (z kafe) poznała nad ranem jednego z ułomów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kojarzę nicki, ludzi z forum nie znam. A propos:), 9 lat to szmat czasu. Szczególnie licząc od trzydziestego, to jest przepaść nie fizyczna,lecz mentalna. Inna możliwość, mam starą duszę im dłużej żyję, utwierdzam się w przekonaniu, że tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem 9 lat to żadna różnica, ale wy kobiety chyba lepiej wiecie... czytając twój wpis przeżyłem deja vu;) zainteresowana wie, że o nią mi chodzi :P Między nami Xen prawie nie ma różnic. Trochę inne priorytety, nieco inne podejście do życia, ale... jesteś już po szale macicy (masz syna) i nim się obejrzysz będziesz imprezowała z nami - młodziakami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×