Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem wysmiewana w klasie

Polecane posty

Gość gość

Chcialabym prosic o rady. Jestem obecnie w 2 klasie liceum. Cala spolecznosc klasowa mnie nie lubi, poniewaz nie chodze na imprezy, nie udzielam sie w klasie, nie rozmawiam z nikim. Dlaczego? Jakos tak nie wyszlo, staralam sie w 1 klasie, ale nadaremno. Mialam jedna kolezanke, ale ta sie wypisala po ukonczeniu 1 klasy. Chlopaki raczej mnie zlewaja, ale dziewczyny doczepily sie po calej linii. Wysmiewaja mnie w przebieralni, w szatni. Mowia, ze jestem nienormalna, bo siedze cicho. Mam lepsze oceny od calej klasy, a jesli dostane raz gorsza, to juz sie smieja, ze cos nie wyszlo. Zastanawiam sie, czy to nie kwestia mojego wygladu. Mam oryginalna urode, przypominam nieco Azjatke. Mam ciemnobrazowe lekko slosne oczy, ciemne wlosy. Jestem sredniego wzrostu. Mam ok 167 cm, a waze 80 kg. Tak, wlasnie smieja sie tez z nadwagi. Prosze o pomoc, co mam robic? Dwa lata przed matura, a to dobija mnie coraz bardziej. Nie moge sie uczyc, ani nie mam ochoty wstawac do yej szkoly. Gdy rano sie budze bardzo z nerwow boli mnie brzuch. Prosze o jakiss rady. Bede wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
frustracja polactwa biedoty zadłużonej. oni muszą mieć zakompleksialce ofiarę, póżniej w dorosłym życiu wspólnego wroga. zauważ , że tematem rozmów dwóch osób w Polsce jest trzecia i jej słabości i cytowanie co ona mówiła.....unikaj takich osób. nie obcyndalaj się przenieś się i zgłoś przemoc. podkablowuj niech się lepiej bydło polaczkowe Ciebie boi. będą Cię szanować ze strachu. bo to kanalie polaczki są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź do psychologa szkolnego albo innego, troszkę ci pomoże, wyrazisz swoje emocje. Szkoda, że trafiłaś na taką klasę, która musi mieć ofiarę. Jesteś z pewnością wartościową dziewczyną. Z psychologa nie rezygnuj. Przetrze ci szlak, nawet w sytuacji kiedy trzeba by zmienić szkołę, pomoże wytłumaczyć to rodzicom i załatwić przeniesienie. Dla siebie dużo pisz, wylej te emocje, nie trzymaj ich w sobie. Trzymam za ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie sa wlasnie nastolatki w polsce i na swiecie, k***a wszystko lepiej wiedza, zazdrosnice ze ktos jest lepszy od nich. a w srodku pustka. gdyby jednej i drugiej w leb puknelo to echo zeby im by wybilo pryszczate knury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossipgirl55
Byłam obiektem śmiechu w pracy. Ludzie mnie po prostu nie tolerowali. Codziennie było mi przykro i nie radziłam sobie wiec udałam się na wizytę do mgr. Pawłowskiego z Progress Clinic. Wyjaśnił mi na czym polega problem i jak postępować w takich sytuacjach. Jest mi teraz o wiele łatwiej, ale ciągle chodzę na wizyty. Zastanawia mnie tylko jedno... dlaczego ludzie są tacy podli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gossipgirl55 a zabierali Ci kanapki w pracy? bo mi zabierają wszystkie bo mam z polędwicą sopocką [24zł/kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie też zabierali mimo , że z żółtym serem miałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we35664564532
Chciałbym was przestrzec przed tym co tu wypisujecie na kafeterii. X W Polsce istnieje system do podglądania i namierzania obywateli - system ten obsługiwany jest przez zwykłych ludzi a nie żadne służby specjalne. Dostęp do tego systemu mają zwykli szarzy ludzie....tzn. wasz sąsiad, znajomy etc może was namierzyć i podglądać. X Do tego systemu mają dostęp zwykli ludzie i jak zakładacie tu temat na kafeterii czy na innym forum to mogą was namierzyć tym systemem i podglądać. Cały ekran waszego laptopa/tabletu to kamera. W obudowach(bocznych) waszych laptopów są kamery które nagrywają to co robicie nawet jak laptop jest wyłączony - dźwięk i obraz. To samo z telewizorami wyposażonymi w dekodery TV-naziemnej - te telewizory mają kamerki z mikrofonem przez, które można was podglądać... Cyfrowe radio DAB+(radio zwykłe) to kolejny podsłuch w waszym domu.... X Routery WIFI też mają ukryte kamery z mikrofonem do których można się łatwo podłączyć... System do podglądania sprzężony jest ze wszystkimi dostawcami internetu w Polsce i można was łatwo namierzyć. Można też namierzyć was przez komórkę i oglądać z bliska dzięki satelicie gdy niebo jest bezchmurne.... Uważajcie na siebie bo wasze komputery nagrywają to co robicie i działa to na poziomie sprzętowym(niezależnie od systemu operacyjnego). X Odczytują nawet wasze myśli w głowie przez fale WIFI... X System ten umożliwia namierzenie was nawet z drugiego końca Polski(wioski i miasta). Widać waszą twarz, pomieszczenie oraz to co robicie aktualnie na kompie – wszystko jest też nagrywane.... System ten działa w Polsce od wielu lat... X Co więcej kamerki są w już w każdym urządzeniu AGD podpiętym do prądu. Podsłuch*ją o czym rozmawiacie w domu jak telefon komórkowy leży na stole......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny idiota kafeterii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×