Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mężczyzna26

Jestem załamany, kocham swoją dziewczynę, ale jej mały biust mnie dołuje

Polecane posty

Gość mężczyzna26

Mam 26 l moja dziewczyna 25l, kocham ją bardzo, jest śliczna, zabawna, mądra, wrażliwa, ma wielkie serce, jednak jej biust jest mały, a ja preferuje średni, duże :( nie chce się z nią rozstać ani zdradzić, chce dalej z nią być, ale nie wiem co zrobić z tym problemem. Myślałem, żeby zaproponować jej operacje powiększenia piersi, ale nie wiem jak zareaguje zwłaszcza, że zawsze miała kompleks małych piersi, a ja jej wmawialem, że są wspaniałe i że wolę mniejsze. Zaproponować jej ta opcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zaproponuj ...powiedz ,ze pójdziecie razem : ona cycki ty wacka ...debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co operacja zmieni silikon ty głupi jesteś :d ty jej nie kochasz skoro jej nie akceptujesz takiej jakiej jest pustaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to się nazywa miłość chodz kochanie na operację naprawimy twoje kompleksy :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy ją podrywałeś to nie widziałeś że ma małe cycki, może myślałeś że jej szybko urosną, poszukaj sobie krowy cycaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna26
Jej biust nie przeszkadzał mi przez pierwsze 3 lata, ale potem niestety zaczął :( jesteśmy razem już 5 l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PEWNIE zasponsoruj jej cy/cki potem całą resztę i będzie idealna bo przecież Ty jesteś chodzącym ideałem ,to niech równa do tej doskonałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna26
Urosły jej o 2 rozmiary kiedy zaczęła brać tabletki antykoncepcyjne, wtedy mnie to ucieszyło, ale udawalem ze poprzednie tez mi się podobały, a teraz zaczął znowu być za mały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem ze ty masz wacka 20 cm?i ty piszesz o kochaniu?lepiej znajdź sobie laskę z dużym cycem a tej nie zawracaj głowy skoro jej nie akceptujesz.ona ma wkładać a cycki sylikon bo ty tak sobie życzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakowyś głupek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna26
Ona byłaby pewniejsze siebie, bo zawsze chciała mieć większe. No 20 cm nie mam ale 18 już tak. Jestem jej pierwszym partnerem, chłopakiem dlatego jeszcze bardziej boje się jej reakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję chłopaka twojej dziewczynie. Ona ma mały biust, bo taka się urodziła, a nie dlatego, że chce zrobić tobie na złość. Jak piszesz, że ma kompleksy, tzn. że się tym też przejmuje. Powinieneś tym bardziej ją wspierać, skoro w pozostałych "kryteriach" ma tyle zalet które wymieniłeś. Jesteś kretynem, dla którego wygląd się tylko liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie problemy ma dorosły facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna26
Wygląd nie jest najważniejszy jednak czasem gdy widzę jak idzie kobieta chojnie obdarzona przez naturę i jak ładnie podskakuja jej piersi, robi mi się źle bo gdy patrzę na swoją kobietę to ledwo widać jak się jej poruszają i nie ma tak ładnego dekoltu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piroxeni
Prowokacja znudzonego chłystka, w Wy się napędzacie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna26
To nie prawo, nawet nie wiesz jak to jest, gdy przeszkadza ci coś co nie ma większego znaczenia w kobiecie która kochasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniej ją zranisz zrywając z nią, nie podając biustu za przyczynę ofc. Co innego mieć kompleks, co innego gdy osoba którą kochasz, która niby cie akceptuje, nagle proponuje ci zmianę ciebie na bazie tego kompleksu. Zmianę obarczoną ogromnym ryzykiem, bólem i czymś jeszcze - to delikatny temat, jeśli ona naprawdę się tym przejmuje. Zranisz ją takimi propozycjami. Co innego iść na operację bo sama tego chce, co innego, gdy perwsza propozycja pada z ust mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna26
Nie chce z nią zrywać :( nie wyobrażam sobie życia bez niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3/10. Łykacie jak pelikany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo, ale tacy pewnie też chodzą po tej ziemi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upewnij sie czy masz odpowiednio grubego i dlugiego. Czy masz ladnie urzezbione cialo i wyjsciowy ryj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaz nam swojego wacka i je piersi. Ocenimy kto powinien pierwszy umowic sie na konultacje u dra Szczyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna26
Nie mam zamiaru wstawiać swoich i jej zdj, a nawet jeśli to nie posiadam żadnych, jest wstydliwa, wiec nawet nie jeździmy na plażę bo wstydzi się pokazać w kostiumie kąpielowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet ci współczuję, bo to nie takie proste. Kiedyś spotykałam się z niskim facetem, choć wolę panów 1,80 wzwyż. Rozstalismy się z innego powodu. Przeszkadzało mi to trochę, mimo że widziałam w nim inne fajne cechy. Ale operacji nie proponuj, będzie jej przykro. Z resztą nie wiem, co jest fajnego w ściskaniu silikonu, lepiej jechać pomacac do Castoramy :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez proponuje duze ale tylko naturalne. Ale wolalbym male naturalne niz duze z silikonu. Sztucznych nie znosze. Poza tym ukochanej kobiecie nie zaserwowalbym dawki bolu i rekonwale. Przy operacji gdyby sama tego nie chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty masz mały mózg i ona tez musi to akceptować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Delilowate prowo. 26 lat i skad wezmiesz kase na operacje? Na wnuczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×