Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OnOn86

Jestem zwykłym dupkiem....mam moralnego kaca.....

Polecane posty

Gość OnOn86

Uwodziłem pewną piękną kobietę, by zaciągnąć ją do łóżka. Ale ona zaczęła się angażować wyznała mi uczucia a ją olałem. Ale miałem taka ochotę na nią że wpadłem z kolegą na pomysł, żeby odwrócić sytuację, żeby to ona za mną się uganiała...Grałem jakiś czas na jej uczuciach. Niestety kobieta zorientowała się, że została wplątana w intrygę, mającą na celu zaciągnięcia jej do łóżka. A żeby nie wypaść źle przed kumplami, to powiedziałem że ją przeleciałem, ale była kiepska więc ją olałem. Oni teraz śmieją się z niej...Ona Nienawidzi mnie za to , nie chce ze mną rozmawiać. Nie mam odwagi jej przeprosić, spojrzeć jej w twarz. Mam ogromne wyrzuty sumienia. Strasznie ją zraniłem. Ja nie wiem co we mnie wstąpiło, nie mogę spać w nocy przez to wszystko, ani patrzeć na siebie. A co najgorsze to nie mogę przestać o niej myśleć. Ona jest taka piękna i dobra a ja ją tak potraktowałem....Mam ochotę się powiesić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak....swiat nie zaplakalby nad toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super, olać suke, tylko dlaczego jej nie wyroohałeś we wszystkie otwory? oj zawaliłeś facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyślij bukiet kwiatów z listem w którym wyrażasz żal,nie wiem czy na jej miejscu bym wybaczyła ale myslę ze pomysł jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację, jesteś zwykłym dupkiem. Frajerem, który żeby zaimponować bandzie idiotów zabawil sie czyimś uczuciem. Gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez z takim dupkiem miałam do czyniana, do dziś nie mogę tego przeżyć że tak mnie potraktował i tak się mna zabawił. Ja głupia zakochałam się a on zaraz po seksie mnie olał i pewnie tak jak ty śmieje się ze mnie. Tylko pamiętaj że karma wraca, także i jemu i tobie nie ujdzie to na sucho. Nie żał mi ciebie, zal mi tej dziewczyny bo doskonale wiem jak ona się podle czuje. D**EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zakochałeś się ale myślę ze i tak już wszytko zniszczyłeś i jest za późno. Nie jesteś dupkiem bo to za delikatne określenie tylko skończonym egoistą, który zabawił sie jej uczuciami i s/k/u/r/w/i/e/l/e/m. :O A teraz zbierz się na odwagę i chociaż ja przeproś, pokaz ze ci głupio. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
good girl zgadzam się z tobą w 100 procentach, to najgorszy typ s*******a co ma za nic uczucia innych. ja tez na takiego trafiłam i do dziś mi się w głowie nie miesci ze drugi człowiek potrafi tak perfidnie grac po to aby zaciagnac do łóżka, cos sobie udowodnić i olać. Od tego czasu mianeło kilka miesiącyy a ja nadal winię siebie , nie mogę przestać myslec o tym dlaczego on mi to zrobił a co najgorsze mam awersję do facetów. Mam nadzieję ze on tak jak autor ma wielkie wyrzuty sumienia które go zeżrą żywcem i że on zostanie też tak perfidnie wykorzystany i olany żeby poczuł jak to smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś ostatnim...skunksem. Wiesz o tym, prawda? Teraz się użalasz, piszesz o wieszaniu... A gdyby ona popełniła samobójstwo, nie mogąc znieść tej krzywdy, tego nasmiewania, tej pogardy od innych? Tych obrzydliwych tekstów mówionych głośnym szeptem, by usłyszała, tych lekcewaźących , pełnych politowania spojrzeń? NIE MA ZADOŚĆUCZYNIENIA za takie coś. Wyznała Ci uczucia, a Ty ją wysmiałes i olałes. Boże, jakim draniem trzeba być, by bezinteresownie tak skrzywdzić drugą osobę? A teraz się użalasz? Jak śmiesz się użalać? Nie masz do tego prawa! Bo ścierwo nie ma ludzkich uczuc, a potworowi nie nalezy się nawet krztyna współczucia. Ale ponieważ zrobiłeś rachunek sumienia i chcesz przeprosić, naprawić krzywdę, chociaż spróbować, proponuję wysyłanie kwiatów z załączonym listem. Z gorącymi i szczerym przeprosinami. I tak kilkanaście razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale jest dla ciebie nadziej skoro masz takie wyrzuty...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tmdjhpkad
ty jej zniszczyłeś i psychikę i dobre imię,reputację bo twoi koledzy źle o niej mówią a co jesli będą rozpowiedzą dalej jaka to z niej lafirynda?ona mogła sie zabić przez ciebie,nie ma większego bólu od tego który jej zafundowałes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przecież nie powiedział im ze jest jakaś puszczalską lafiryndą tylko ze jest słaba w łóżku. Dla mnie to jednak różnica, jednak historia okropna.:O Szkoda tej kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaajg
wiesz ze ta dziewczyna moze juz nigdy nie bedzie chciała nikomu zaufać i nie ułozy juz sobie zycia,nie wiem jak mozna widzieć ze ktos cierpi bo kocha a ty świadomie ją ranisz i masz niezly ubaw,jeszcze dobrze ze masz wyrzuty sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorsze jest to, że na tym świecie łazi cała kupa takich ch u j k ó w jak ty. my kobiety sobie pozwoliłysmy na to, że teraz wielu facetów nas traktuje jak przedmiot bez uczuć. za mało wymagamy, a facet to chyba jednak jest niedorozwinęty i trzeba go jak psa na smyczy prowadzić i tresowac. niewielu jest porządnych, graja na uczuciach i kombinują tylko jak tu zaciągnąć do łóżka kobietę. dlatego żadna szanująca się kobieta nie powinna ulegać facetowi przed konkretnymi deklaracjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bądź ciotą! będż meżczyzną! ja kobieta Ci to mówię! weź się za inne kobiety ostro zdecydowanymi ******* frykcyjnymi je dopychaj i się w ogóle nie zastanawiaj co one myślą sobie . w tej swojej główce z móżdżkiem mało rozumnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a potem wylaczyles ten amerykanski gniot opowiadajacy o fikcyjnych nastolatkach w high school i wrociles do rzeczywistosci, ktora okazala sie smetna, brudna i bez perspektyw dlatego postanowiles pokontynuowac fabule z zenujacego filmu dla opoznionych umyslowo dzieci tutaj na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnOn86
Nie myślałem wtedy o tym, nie sądziłem że się dowie. Chciałem być macho przed kumplami ale polubiłem ją z czasem a wiem że ona mnie bardzo lubiła. Mam ogromne wyrzuty sumienia. Narobiłem syfu w jej i swoim życiu. Ja nie potrafię spojrzeć w jej twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnOn86
kumpel tak samo unika jej bo jest mu głupio. Czy się zakochałem nie wiem. Strasznie mnie kręci ta kobieta i myślę o niej. Chciałbym się z nią spotykać, ale to juz nigdy nie będzie możliwe...Myślałem że mi to wszystko przejdzie, ale minęło 6 miesięcy odkąd się dowiedziała a ja z każdym dniem czuję się coraz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś świnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz nauczkę kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada miałam podobną historię i wiesz s*********i nie udało się zaciągnąć mnie do łóżka (molestowanie) ale w zemście zszargał mi opinie, z ofiary stałam się sprawcą musiałam go jeszcze przepraszać, zostałam obrażona, skrzywdzona, upokorzona i zgnojona przez niego i otocznie, minęło 7 lat przeszłam nerwicę, depresję, ciągłe problemy ze zdrowiem, brałam antydepresanty, myśli samobójcze, omal nie podcięłam sobie żył przez takiego s*******a jak ty, nie ufam ludziom trzymam się od nich z daleka, złamano mi życie i nie jestem w stanie zaufać żadnemu facetowi nawet temu z najszczerszymi intencjami, zadaj sobie jedno pytanie czy chciałby by ktoś potraktował tak twoją, matkę, siostrę lub córkę? kobieta to nie rzecz to też człowiek który ma uczucia ale niektórym debilom takim jak ty trudno to pojąć, zycze ci jak najgorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też ci życzę jak najgorzej, podobny do ciebie kretyn też mnie skrzywdził, obyś cierpiał jak najdłużej i jak najmocniej debilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam o kwiatach wysyłanych kilkanaście razy... Kwiaty od kumpla tez by się przydały. Dostałeś nauczkę, kajasz się, może będą z Ciebie ludzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi nawet jakbyś przysłał 1000 bukietów bo byś nimi dostał w twarz gnoju taki rzeczy się nie wybacza i nie zapomina, nie jesteś wart tej dziewczyny szukaj kogoś na swoim marnym poziomie bo na taką mądrą i wartościową jak tamta nie masz najmniejszych szans prymitywie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez zostałam tak wykorzystana przez faceta i powiem ci ze mimo że nadal o nim myslę, bo się w nim zakochałam to gdyby nawet kwiaciarnie wykupił a do tego dorzucił kluczyki do porche to bym go pogoniła. Nie potrafiłabym wybaczyć i zaufac ponownie tak perfidnemu człowiekowi. Wierzę i wiem że nikt wartościowy, żadna dobra dusza czegoś takiego by nie zrobiła. Takie akcje potrafią odstawić tylko zjeby, s*******ny i egoiści myslący tylko o sobie. Człowiek empatyczny nie igra z uczuciami w taki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnOn86
odezwały się kurfy , niewydymki. nie najeżdżajcie na mnie . a co nie obciągałyście w kiblu w klubie kolesiom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i właśnie widać kim ty jesteś a raczej że jesteś nikim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co myślałeś że pogłaszczemy cię po główce widać zero szacunku dla kobiet, empatii, pokory i kultury, zastanawiam się jaka kobieta mogła wychować syna na takiego s*******a? ciekawe czy do mamusi też się tak odzywasz a może ją tłuczesz jak coś nie po twojej myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
s*********m takim powinni obcinac fajfusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
86, to twój rocznik? W tym wieku można być jeszcze takim idiota, żeby zgrywac macho przy kumplach? Właśnie przez takich palantów kobiety są jakie są. Porządnymi się bawicie, a k***y zostają waszymi żonami. Mam nadzieję, że to do Ciebie wróci i kobieta, w której zakochasz się na zabój, potraktuje cię tak samo, a może i nawet gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalny wartościowy mężczyzna jak dostaje kosza zabiera zabawki i szuka innej, a słaby facecik nie może się z pogodzić z odrzuceniem i szuka zemsty na słabszej i bezbronnej kobiecie cud że jej nie zabiłeś albo nie zgwałciłeś za karę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×