Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jebać ich

Jeszcze NIGDY ! nie było takiego bagna w Polsce

Polecane posty

Gość jebać ich

Nigdy nie było takiego bagna w naszym kraju jak za rządów PO ! nienawidzę tych ludzi ! nienawidzę zniszczyli nasz kraj nie tylko gospodarczo ale podzielili nasz naród , poróżnili nas między sobą i robią to na każdym kroku te szmatławe mendy sprzedajne ! Nienawidzę naszych obecnych mediów bo są jak chorągiew na wietrze , gdy PiS wygrywa słodzą gdy tylko PO wyciągnie afery z resztą zmyślone ...media jak chorągiew zmieniają swój kierunek ! Nienawidzę obecnego rządu za to że zniszczył życie Polaków ! Propagują chamstwo zakłamanie i oszustwo na każdym kroku , zniszczyli życie Polaków i naszą kulturę , nasz patriotyzm i naszą siłę ! Nienawidzę tych chu...i p*****lo..nych są podli i pamiętajcie każdy kto te szumowiny popiera skończy jako niewolnik ! Nie łudźcie się ,że będziecie mieli Polskę jako ojczyznę i dobre w niej życie ! NIE bo PO dąży do tego ,żeby Polska przestała istnieć ! A MY POLACY , będziemy i już jesteśmy tanią siłą roboczą dla krajów zachodu ! Nienawidzę tych sk******eli zniszczyli wszystko ! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem z toba. racja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głosowaliście ??????? TO MACIE bagno i tarzajcie się w nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za brednie żyje w Polsce jest mi dobrze na wszystko mnie stać zero stresu ciągły uśmiech i energia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne , jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glosujcie na Demokracje Bezposrednia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za brednie żyje w Polsce jest mi dobrze na wszystko mnie stać zero stresu ciągły uśmiech i energia bo rodzice dali na start

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narzekają tylko niudacznicy bo jest pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sądząc po twoim słownictwie widać, jakiego pokroju ludziom nie podoba się obecny rząd. I co mają w głowach :( Przypomnij sobie dobrze, kto podzielil narod, kto powiedzial, że kto nie mysli jak wielce oświecony bliźniak, stoi tam gdzie ZOMO Ja tam sklerozy jeszcze nie mam. I śmiac mi się chce z tych wszystkich nieudaczników, ktorzy winnych wszędzie szukają i najchętniej wyłacznie by brali, nie dając od siebie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyłka rodzice nie dali rodzicom ja pomagam w problemach hmmm zatkało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety tak jak nikogo nie interesuje jak jest mnie tak mnie zupełnie nie interesują te wasze biedaków żale gorzkie. mnie jest dobrze za rządów PO i zamierzam głosować na PO i na Pana Komorowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z powyższym. Ci złodzieje już wystarczająco nas okradli, pora na zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście tylko PO innej opcji nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wierzcie mi ludzie siadam przed TV co robię tylko wieczorem , nie to że tak zapracowana jestem o nieeee :) mózg mi nie wyżarło zarabianie kasy , zbyt mocno kocham życie aby poświęcać się pracy i zarabianiu pieniędzy które z resztą mogę wydać na swój relaks tylko raz w roku , raz na 365 dni ! paranoja ... bo na URLOP jadę hahahha NIE ! ja chcę żyć normalnie na co dzień a nie tylko od urlopu! ale wracając do tematu , siadam do TV...i co ? kooor...wa szlag mnie trafia to jest jakiś skecz ! to nie jest normalne ! kłamstwa , obłuda , szachrajstwo i to wszystko nasz rząd ! jaki to przykład dla narodu ?! ja pytam JAKI? ! na nie które mordy nie mogę patrzeć bo kolacja mi się zwraca ! Komór , Tusk dzięki bogu już go nie oglądam tak często ale ten pieprzony schrek jak mu tam ? piechociński potem ta menda która tylko potrafi powtarzać to co mu każą... schetyna ścierwo matko jedyna toż to wstyd że coś takiego w ogóle w polityce siedzi ! ten głąb kapuściany ta menda lizidupska :D dalej Szejnfeld ...bosze złoty co za jeban...aaa menda jak można być taką ciotą ! jak można być takim śmieciem ! nie ludzie ...ja nie mogę ! takiego góffna jeszcze nigdy w naszym pięknym cudownym kraju nie było ! wiecie co.... jak mam patrzeć wstecz , była komuna nie było pięknych aut a meble mieliśmy jak gierkówki kwadratowe ...ja powiem szczerze ! ja wolę milion razy te gierkówki i brak aut i brak nowych dróg i i i i...... byleby był spokój i jedna narodowość ! i szacunek i kultura i pomoc jednych dla drugich i normalne życie ... to co teraz jest to jest SYF :O i aż mi żal , bo nie o to walczyli nasi rodzice :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oby zdechli j****i złodzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś <<< jedno ci powiem :) pierdo....l się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 20.09 cóż za elokwencja jakaż kultura, ale to normalne zachowanie przeciwników i narzekaczy haha szkoda mi was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja uwaga: to nie rząd dzieli ludzi tylko sami się dzielimy. Na kafe nikt nas na zmusza, a co chwila temat: mamuśki/bezdzietne, prawiki/doświadzeni, nauczyciele,górnicy itp./reszta co ma gorzej, emigranci/pracujący w kraju, PO/PiS, banda czworga (zawierająca znacznie więcej niż 4 partie)/Korwin, ateiści/katolicy i sto tysięcy podobnych kłótni o pierdoły, nawet o to, kto ma pralkę w kuchni a kto w łazience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktyw PO to socjalistyczna banda roszczeniowych bezproduktywnych koryciarzy na garnuszku podatnika. Na wiece wyborcze Komorowskiego przychodzi wyłącznie biurokracja to pokazuje prawdę komu najbardziej zależy na korytach z nadania tej partii wyjątkowych szkodników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Gość 20.09 cóż za elokwencja jakaż kultura, ale to normalne zachowanie przeciwników i narzekaczy haha szkoda mi was <<< gwoli ścisłości elokwencjo chodząca :) mam swój dorobek w Polsce , nie będę się chwaliła bo nie o to chodzi ,żyje mi się dobrze a nawet bardzo dobrze , dzięki pieniądzom ! ale...co mają powiedzieć ludzie którzy ich nie mają ?! którzy pracują za 1400zł miesięcznie ? pracowałbyś elokwencjo ? żyłbyś ? wychowywał swoje dzieci? cfffaniaku :) a co , może mi powiesz że każdy może się kształcić co? otóż NIE elokwencjo niedokształcona tak ! niedokształcona bo nie rozumie podstawowego prawa bytu człowieka każdego człowieka nie tylko "elokwencji" ! smrodzie , zanim się wypowiesz pomyśl nie tylko o swoim brudnym leniwym dupsku :) myśl o całej reszcie ! naucz się myśleć o rodakach egoisto ! chyba nie muszę całej reszty tłumaczyć takiemu hmmm łanteligentnemu człekowi ...jak zwał tak zwał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz jak jest różnica pomiędzy człowiekiem a plewem ? człowiek rozumuje myśli postrzega i analizuje a plew? rośnie i pasożytuje na żywych organizmach :) ty jesteś takim właśnie plewem :) i takich plew MY POLACY prędzej czy później się pozbędziemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRL jakiś czas temu się skończył i jeśli nie zauważyłaś, to nie rząd dyktuje płace, tylko pracodawca. Ponadto kazda rodzina składa sie co najmniej z dwojga doroslych ludzi i jest 2 razy 1400. W pojedynkę żyje się zawsze gorzej. Poza tym spytaj rodziców ile zarabiali w swojej pierwszej pracy. Pewnie się zdziwisz :) I jakoś żyli, skoro przyszłaś/przyszedłes na ten świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plewa to nie pasożyt tylko część rośliny - rodzaj listka, który wprawdzie nie nadaje się za bardzo do jedzenia, ale jest bardzo pożyteczny - bez plew zboże nie rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyczyną dziadostwa w Polsce jest rozpasana biurokracja i zbyt wysokie podatki niszczące rodzimą przedsiębiorczość. 80% narodu niewolniczo tyra na 20% klasę polityczno-biurokratyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda co pisze autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przyczyną dziadostwa w Polsce jest rozpasana biurokracja i zbyt wysokie podatki niszczące rodzimą przedsiębiorczość. 80% narodu niewolniczo tyra na 20% klasę polityczno-biurokratyczną. <<< otóż to kochani ! i tych trzeba ograniczyć ! biurokracja to są rządy PO ! i tym właśnie się wydaje że pana boga złapali za nogi :) nic gorszego panowie i panie biurokraci ! jesteście zależni od zwykłych ludzi pracy ! od ludzi którzy stanowią podstawę kraju ! jeżeli ich nie będzie a to jest stan obecnie faktyczny realny i zatrważający ! to nie będziecie mieć szans na swoją PO wską wypłatę ! :D dlatego , jeden z drugim przestańcie być egoistami myślącymi jednokierunkowo bo to zgubna droga ! siła jest w większości a większość to zjednoczony naród ! współzależność , jednostka jest ważna ! od zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Gość 20.09 cóż za elokwencja jakaż kultura, ale to normalne zachowanie przeciwników i narzekaczy haha szkoda mi was cóż , takie bagno nie ma więcej nic do powiedzenia autorko :) bo to coś ! jest i było syfem który utrzymują ludzie prawdziwej pracy a nie dupoleni którzy widzą tylko swój czubek nosa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Gość 20.09 cóż za elokwencja jakaż kultura, ale to normalne zachowanie przeciwników i narzekaczy haha szkoda mi was cóż , takie bagno nie ma więcej nic do powiedzenia autorko usmiech.gif bo to coś ! jest i było syfem który utrzymują ludzie prawdziwej pracy a nie dupoleni którzy widzą tylko swój czubek nosa! >> tak ! elokwencja to pasibrzuch naszego społeczeństwa ! i trzeba ją wytępić ! najgorszym pasożytem jest biurokracja utworzona przez rząd PO wskich śmieci ! den bezdennych ! leni śmieci naszegpo społeczeństwa i tych należy się pozbyć ! :) jak najszybciej :) dlatego też , ludzie kochani zwyczajni ludzie pracy łączmy się i przestańmy wierzyć w obietnice kłamczuchów szachrajców wrednych i fałszywych ludzi należących do PO ! chcecie żyć w wolnym kraju ? to nie głosujcie na tych szmaciarzy którzy sprzedają nasze ziemie i nasz kraj ss- mańcom niemieckim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×