Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Joanna Mucha jest ładna, a Szydło brzydka

Polecane posty

Gość gość

i głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasztet, to mucha która kocha siadać na gownie i żywic się gownem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam lubię szydło wydaje się spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szydło jest taka wyważona i inteligentna, bije od niej spokój i opanowanie a Mucha to taka niezbyt rozgarnięta c**a :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szydło jest bardzo nieprzyjemna, stwarza pozory miłej i spokojnej Joanna jest kulturalna i kobietą z klasą Kempa we wczorajszym wywiadzie była wredna, a głupia Olejniczak nie przerwała i nie uciszyła idiotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szydło jest durna, nie podoba mi się ta baba, jest fałszywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby ktoś rzucił prawdę oczy ciekawe czy byłaby taka spokojna, uśmiech oficjalny,w oczach złośc'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego bo nie rozumiem w czym problem 333 www.youtube.com/watch?v=X9NY5T6P4A4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szydło na Mazowszu dała plamę, idiotka do kwadratu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widziałem Muchę na żywo. Piszę jako ktoś kto miał ładne kobiety - można wejść w słup, w najgorszym wypadku pod samochód ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szydło jest fajna a Kopacz to straszydlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uroda nie ma znaczenia, tylko uczciwość, mądrość i PATRIOTYZM. Mucha nie spełnia żadnych z powyżej podanych kryteriów. Szydło, wydaje mi się, że tak. Kaczyński z całą pewnością ma wszystkie trzy zalety. Duda, myślę że też je posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W którym miejscu ta mucha jest ładna, bo jakoś nie widać? A głupia jak stado insektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szydło ma ładna buzię, a wygląda jak kobieta w jej wieku. Trudno, żeby wygladała na 20 lat. I tak jest dużo ładniejsza od takiej merklowej czy kłamaczowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Szydlo ma ladna buzie...." Troll czy serio? Szydlo ubrac w fartuch z warzywniaka i wygladalaby jak baba ze wsi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to wogóle za porównanie? Szydło startuje na premiera, a Mucha tylko na bezrobotną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szydło jest najinteligentnijsza. W platformie nie ma dla niej konkurencji bo platforma składa się w większości z politycznych "Nikodemów Dyzmów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie jacy zwracają uwagę na wygląd polityków a nie co sobą reprezentują i to co robią dla ludzi to zwyrodnialcy. To rodzaj "umysłowego prymitywizmu i zwyrodnienia". Przypomina mi się od razu stary dewiant Heliogabal rozdający urzędy pod kątem wielkości k****a. Im kto miał większego tym wyższy urząd dostawał. Autor równa właśnie do takiego poziomu umysłowego polgłówka którym rządzi telewizja i debilny dyktat estetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podoba mi się ta Szydło. Nie mówię o preferencji politycznej czy nawet jej wyglądzie. Wydaje mi się jakby grała i coś ukrywała. Taki wystudiowany spokój, a w oczach żar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×