Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Julka Wróblewska była ładnym dzieckiem

Polecane posty

Gość gość

Ale teraz jak dorosła to jest okropna. I nawet nie dlatego że ma brzydkie rysy twarzy ale dlatego że wydaje się taka obleśna, brudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i niestety również głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obleśna to nie. Ona ma urodę babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygląd i rozum jak wszystkie laski w jej wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, nie stawiłam się w PUP na czas i zostałam wykreślona z listy bezrobotnych, a tym samym straciłam ubezpieczenie. Do tego poroniłam w 10tygodniu i byłam dzisiaj na wizycie kontrolnej i ginekolog powiedział mi, że potrzebuje łyżeczkowania. Co ja mam zrobić? Mam już zakażenie.. Nie stać mnie na prywatną operacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej imienniczka, Julka Wieniawa, nie ma co chwila wtop a i nie sprawia wrażenia takiej obleśnej i brudnej jak Wróblewska. Więc to chyba nie kwestia wieku, pokolenia. Nawet Angelika Mucha littlemonster, która też jest w ich wieku, chociaż rysy twarzy ma brzydsze niż Wróblewska, to ogólne wrażenie wizualne sprawia dużo lepsze (intelektualnie niestety gorzej.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, nie stawiłam się w PUP na czas i zostałam wykreślona z listy bezrobotnych, a tym samym straciłam ubezpieczenie. Do tego poroniłam w 10tygodniu i byłam dzisiaj na wizycie kontrolnej i ginekolog powiedział mi, że potrzebuje łyżeczkowania. Co ja mam zrobić? Mam już zakażenie.. Nie stać mnie na prywatną operacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale taki zabieg chyba na NFZ powinni Ci zrobić, jako ciężarna masz ubezpieczenie, poronienie i zabiegi z nim związane powinny wchodzić w zakres ubezpieczenia. Idź do lekarza nawet dziś i zapytaj, nie zwlekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×