Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izotka

JuraPark w Krasiejowie

Polecane posty

Gość Izotka

Ktoś był i może powiedzieć coś o tym parku??? Zastanawiam się, co ciekawego zaserwować Młodemu na urodziny, myślicie że spodoba się dwunastolatkowi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co widze po ich stronie internetowej to powinno mu sie spodobac i to dosc bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariOlaLala
Świetne miejsce dla dzieci, mój Tymek był zachwycony :) Pojechaliśmy całą rodzinką, łącznie z dzieciakami mojego brata i strasznie nam się podobało. Oceanarium, tunel czasu, cały kompleks... Dodatkowo byliśmy w okresie letnim i można było spokojnie korzystać z kąpieliska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emililili
potwierdzam, przyjemne miejsce. rozrywka i edukacja gwarantowane. bardzo nowocześnie tam jest choć tematyka dotyczy prehistorii;)))) nie będzie się nudził zwłaszcza jeśli jak większość chłopców uwielbia dinozaury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te parki rozrywki z dinozaurami to mam wrażenie ostatnio jakaś moda;p no ale nie można zaprzeczyć ze jednocześnie pożyteczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DagmaraOzzie
Byliśmy, zobaczyliśmy i stwierdziliśmy, że było super :) Moja rodzina, a dinomaniaki z nas w każdym calu, była zachwyona. Ciekawostki, zabawa i warsztaty paleontologiczne, rozrywka na wysokim poziomie i pouczająca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko było tam na szkolnej wycieczce. Zachwycali się z kolegami, że hej. Nauczycielka wpadła na dobry pomysł. Teraz się zastanawiam, czy nie pojechać z siostrą i jej dziećmi, jak do nas wpadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annuszka90
Jedźcie koniecznie, warto :) Nie dość, że super zabawa to wartości edukacyjne w pakiecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×