Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jutro walentynki a ja jestem sama i jest mi z tym zle :(

Polecane posty

Gość gość

za 2 miesiace skończę 21 lat , nie mialam nigdy chlopaka , jestem dziewica i anwet się nie calowalam..wymyslilam sb, ze jutro pójdę do kina i moze jakiegos zapoznam pójdę odrazu na kilka seansów.... polskim odpowiednikiem walentynek jest noc Kupaly ale to juz za mną bo jest ona w czerwcu nie cofnę czasu..a fajnie by bylo stracic wtedy dziewictwo a jutro normalnie świętować walentynki...nie mialam chlopaka bo jestem bardzo zamknięta w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 30 i tez nigdy nie miałam chłopaka. Ty masz jeszcze sporo czasu. Nie przejmuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
walentynki w kinie? nie polecam sami zakochance, to cie jeszcze dobije ale polecam super film "Planeta singli" wytrzymujesz bez seksu? nic a nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młoda jesteś i jak widać głupia, ale tak czy siak: wszystko przed tobą! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0/10 nie ma dziś dziewic po 20 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też sam spędzam jutrzejsze Walentynki. Ciężko jest taki szczególny dzień spędzić jak się jest samotnym. Może wyskoczę sobie na basen i do sauny. Pogoda kiepska w sam raz na wizytę w saunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze są!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewictwo to nie powód do wstydu tylko do dumy, że sie tak szanujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierwszego faceta mialam w wieku 27 lat. bardzo ostro zaczelam nadrabiac sexualne zaleglosci i nadrabiam je do tej pory. jestem wulkanem sexu a myslalam ze juz nigdy nikogo nie poznam i bede wieczna dziewica. glowa do gory ale tez bym odradzaja lutro samotny wypad do kina, bedziesz sie zle czula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewictwo to szacunek do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze jak baba marudzi , że sama w walentynki to mogę zrozumieć ale jak facet płacze o tym to pojąć nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieprzenie, a nie szacunek. Jakbym spotkała faceta, który by mnie interesował i byłby zainteresowany, to nie byłabym dziewicą już ponad 10 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nie trzymasz cnoty dla męża prawiczka a to jest bardzo ważne w związku "dziewictwo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy w życiu nie związałabym się ze starym prawiczkiem, to raz. Dwa, nigdy nie wyjdę za mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fjolsfinna dziś a to czemu przecież prawiczki się szanują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak wiadomo dziewica jako jedyna się szanuje wśród kobiet jak trzyma cnotę aż do ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie wymagania z kosmosu i stąd ten problem autorki. Jak wszystkie kobiety zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to w ogóle znaczy, szanują się? Wystarczy, że ja nie umiem stworzyć związku, brać sobie do kompletu jeszcze jedną taką pizdę niedorobioną, tylko męską? Nigdy w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fjolsfinna ty gadzino ty jedna ty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fjolsfinna dziś że potrafią się wstrzymać z seksem i nie traktują partnerki jako obiekt do seksu i wiadomo jak zacznie wcześniej nie skończy tylko na jednym a ty pewnie sama bo wymagania z kosmosu patrząc na twoje wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałabym całe życie siedzieć z jednym facetem, więc taki przechodzony prawik to nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no, do dwudziestki to jeszcze rozumiem że ktoś się może "szanować" ale potem to już jest robienie sobie jaj a nie żadne szanowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fjolsfinna dziś dlatego jesteś sama wygórowane wymagania pewnie jeszcze byś zdradzała "Nie chciałabym całe życie siedzieć z jednym facetem" a masz 30lat kobieto!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie chciałabym całe życie siedzieć z jednym facetem, więc taki przechodzony prawik to nie dla mnie. " x pytanie jest niedyskretne ale z jakiego, do ciężkiej cholery powodu ty jesteś tą dziewicą bo nie rozumiem. jeszcze rozumiem jak dziewczyna nie zgadza się na seks bo szuka faceta "na całe życie" albo coś takiego. no i potem zostaje z ręką w nocniku. a ty najwyraźniej nie z tych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś powyżej 20stki też się szanuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zdradzałabym, ale chciałabym najpierw się przekonać jak to jest, zanim uwiążę się do jednego faceta. Co się nigdy nie zdarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co się z kimś wiązać jeżeli jest on tylko numerem na liście. Nie mam kobiety ale jak mnie już jakaś zechce to codziennie będę walczył o to żeby być z nią do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie jest niedyskretne ale z jakiego, do ciężkiej cholery powodu ty jesteś tą dziewicą bo nie rozumiem. jeszcze rozumiem jak dziewczyna nie zgadza się na seks bo szuka faceta "na całe życie" albo coś takiego. no i potem zostaje z ręką w nocniku. a ty najwyraźniej nie z tych. x bo nie mogę trafić na faceta, którego ja będę chciała i który będzie chciał mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"powyżej 20stki też się szanuje " x "szanować" to się mozna przez całe życie i umrzeć dziewicą no ale moim zdaniem to jest robienie sobie jaj. do dwudziestki to OK, no może trochę po ale jak to się przeciąga zbytnio to raczej świadczy o jakichś zahamowaniach, psychicznych barierach a nie o "szanowaniu się".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×