Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę... archiwum 25

Polecane posty

Mazurek: "Prezydent siedzi. Dlatego przejdzie do historii." x x Opozycja? Jaka opozycja? Jak nas wkurzą to za chwilę nie będzie żadnej opozycji - Joachim Brudziński - x x Wicepremier Mateusz Morawiecki, przyparty do muru przez dziennikarza Deutsche Welle, jednym zdaniem skwitował filozofię PiS: nie prawo jest ważne, lecz sprawiedliwość. A kto oceni, co jest sprawiedliwe? Prawo i Sprawiedliwość. x x Znów jesteśmy w tych ciemnych, mętnych wodach międzywojnia. Czas pizzy z kaszanką, chrześcijańskiego kebabu i wsi, która urządza nam miasta. Czas zemsty - Kora -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parlament Europejski poparł pomysł stworzenia odrębnego budżetu strefy euro x Pomysł eurobudżetu był dyskutowany w UE już 2012 r., ale teraz powraca z nową siłą. Nazywany jest 'zdolnościami budżetowymi' eurolandu – bo mogłaby się nań składać i gotówka, i tanie kredyty, i gwarancje kredytowe x Bodaj nikt w Brukseli nie przyznaje tego otwarcie: stworzenie eurobudżetu prawie na pewno zmniejszyłoby hojność głównych płatników (Niemiec, Francji, Włoch) względem budżetu całej UE, z którego najbardziej czerpie Polska. A do powołania go nie trzeba zmiany traktatów UE, bo – jak proponuje uchwała Parlamentu Europejskiego – na razie miałby być zasilony funduszami wpłacanymi przez kraje euro na użytek eurolandu, choć formalnie w ramach ogólnego budżetu UE. x Całość: http://tnij.org/a4zh40x x x A tak ci którzy maja euro chcą wydymać tych co nie mają. polska nie ma....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicepremier Mateusz Morawiecki, przyparty do muru przez dziennikarza Deutsche Welle, jednym zdaniem skwitował filozofię PiS: nie prawo jest ważne, lecz sprawiedliwość. A kto oceni, co jest sprawiedliwe? Prawo i Sprawiedliwość. x Dziękuję wicepremierowi za odwagę i szczerość. Z 26-minutowej rozmowy z Timem Sebastianem dowiedzieliśmy się, że polityk – którego propaganda PiS wykreowała na innowatora i wizjonera – gdy opisuje świadomym cudzoziemcom sytuację w Polsce, potrafi jedynie posługiwać się partyjnymi „przekazami dnia”. I to mocno wyświechtanymi. Na przykład figury retorycznej: „a gdzie była Komisja Europejska, kiedy Platforma...” – politycy PiS używają już od ponad roku. x Zdaniem polityka, który ma wprowadzić Polskę w erę nowoczesności i dobrobytu, każdy, kto krytykuje PiS, broni „starego establishmentu”; minione 25 lat to tylko „zamrożony postkomunizm”; Polska była na drodze ku oligarchizacji. Mówi to człowiek, który w tej postkomunistycznej epoce zrobił świetną karierę w bankowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cd... x Morawiecki – zagoniony do narożnika pytaniem o słynną myśl swego ojca – przyznał bowiem, że nie prawo jest najważniejsze, tylko sprawiedliwość. Ujawnił tym samym podstawową zasadę, którą Prawo i Sprawiedliwość od ponad roku wciela w Polsce w życie. x Tak, prawo nie jest ważne. Partia i jej funkcjonariusze, w tym obecny prezydent RP, mogą łamać konstytucję, by zniszczyć niezależność Trybunału Konstytucyjnego i obsadzić go swoimi sędziami. Złamane przy tym prawo nie odgrywa żadnej roli. Ważne, żeby ci sędziowie wydawali „sprawiedliwe”, czyli po myśli prezesa PiS, orzeczenia. x Tak, prawo nie jest ważne, więc partia mogła bezprawnie dokonać skoku na media publiczne, a wkrótce zrobi to samo z sądami, samorządami, organizacjami pozarządowymi. Ma być sprawiedliwie, czyli zgodnie z linią partii. „Stary establishment”, o którym mówił Morawiecki, zostanie pozbawiony wpływów. Bo prawo nie jest najważniejsze. Dobrze to wiedzieć. x Całość: http://tnij.org/27s7xpv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś kiedy ty sie w koncu nauczysz,ze nawet jak piszesz z goscia to widac,ze to ty x x A kiedy dotrze do ciebie że ja nie pisuje z "gościa"? Jestem chory i dopiero teraz usiadłem do komputera, żeby odebrać pocztę i napisac tutaj parę słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. To choroba która mam od wielu lat i jest nieuleczalna i ma okresy wzmożenia i spokoju. Więcej nie napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty dziadek nic nie napisałeś tylko powklejałes jakies wklejki i pisujesz z gościa to widać słychać i czuć cyganie nowohucki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta tepa alkoholiczka nadal wmawia ludziom swoje bzdury? To ze ty pustaku prujesz się niezalogowana nie znaczy że kazdy tak robi :D Znowu jestes najepana bialostocki szlaufie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten kundel wierny dalej tu waruje dla cygana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szatyn jak twoja prostata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że przynajmniej jeden polmozg nie widzi wszędzie Shatyna. Z Odurzona jest dużo śmieszniej, można jej nabluzgac, a ten mongol będzie łazil za kimś innym i mu jeczal że ja wyzywa :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zauważyłam nowego topa :o Jeszcze Polska nie zginęła :classic_cool: otulona_snem 2006.11.02 meandra bardzo wspolczuje..najprawdppodobniej masz postawiona diagnoze" syndrom pustego jaja plodowego" a pobrano Ci wyniki hcg by porownac czy poziom gonadropiny kosmowkowej spada..a spada w przypadku ciazy obumarlej lub wlasnie symptomu pustego jaja plodowego..trzymaj sie cieplo powiem Ci na pocieszenie ze mialam taka sama diagnoze co Ty a po roku zostalam mama synka ktory ma w tej chwili juz 9 :) bedzie dobrze mimo ze teraz brzmi to jak kpina..ale trzymaj sie bedzie dobrze jestes moim blekitem wiatrem droga switem..K...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma Shatyna,nie ma pomarańczy.Pojawia się Shatyn,pojawiają sie bluzgąjce,archiwizujące pomarańcze.Przypadek??? Nie sądzę.:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uprzedzając szatniarzu,tak jestem Otulona_Snem pod orange.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miasto Namysłów woj opolskie
Shatyn to ja chce umrzeć jestem w ciężkiej depresji mam depresję i zaburzenia osobowości oraz stany lękowe biorę leki byłem nawet na obserwacji w szpitalu psychiatrycznym w Opolu przez 10 dni co ja mam zrobić leki mi nie pomagają życie jest okropne co ja mam zrobić jak tu dalej żyć ciągle płacze mam straszne życie ktoś z was też miał depresję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie ma Shatyna,nie ma pomarańczy.Pojawia się Shatyn,pojawiają sie bluzgąjce,archiwizujące pomarańcze.Przypadek??? Nie sądzę.smiech.giflapka.gif Xx A nie mówiłem że mongol jak nic? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie ma Shatyna,nie ma pomarańczy.Pojawia się Shatyn,pojawiają sie bluzgąjce,archiwizujące pomarańcze.Przypadek??? Nie sądzę. x Kiedy nie ma Shatyna, to przede wszystkim nie ma ciebie, pijaczko. Nie ma ciebie = nie ma pomarańczy. Kpw oślico? :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kretyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj i przedwczoraj szatniarzu,była ona,_Iftar_,a pomarańczy w Twoim stylu ani widu,ani słychu.Tylko kompletny ignorant,do tego mało spostrzegawczy tego nie zauważy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia jesteś jak but alkoholiczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osa bzzzzz
Zgromadził mieszkańców wsi w jednym z domów i podpalił budynek. W Hajnówce będą go czcić podczas II Marszu Żołnierzy Wyklętych 'Wszedł do domu, w którym byli zgromadzeni mieszkańcy wsi. Oznajmił im, że przestaną istnieć, a wieś zostanie spalona. Po tym, jak opuścił dom, zamknięto drzwi, a budynek podpalono. Dowódcą, o którym mowa był Romuald Rajs, ps. „Bury”. To m.in. ku jego czci ulicami Hajnówki przejdzie II Marsz Żołnierzy Wyklętych.'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wczoraj i przedwczoraj szatniarzu,była ona,_Iftar_,a pomarańczy w Twoim stylu ani widu,ani słychu.Tylko kompletny ignorant,do tego mało spostrzegawczy tego nie zauważy. x No nie wiem, dla mnie świadczy to o tym, że zarówno szatyn jak i inne osoby mają swoje REALNE życie, w którym robią zakupy, spotykają się z przyjaciółmi, chodzą na spacery z dziećmi, piją z mężem wino wieczorem w piątek,a kafeterię czy też prostaczki pokroju Iftary czy Agaty traktują jak rozrywkę w międzyczasie, nie prawdziwą rzeczywistość. to, że wy warujecie tu jak suki z cieczką i odświeżacie stronę pierdylion razy dziennie w oczekiwaniu na pierdnięcie Szatyna nie oznacza, że inni też tak mają (to a propos argumentu że wczoraj były, a orendżów nie było) 🖐️))) p.s. Na poprzednim topie jakoś przez 2 czy 3 dni gadałyście z szatynem bez udziału pomarańczy. Ale o tym już ku/rwa nie wspomnicie, wieśniary :o 🖐️))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zaloguj się pijacka szmato, bo tych twoich przecinków nie da się ku/rwa przeoczyć nawet na pomarańczy :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[I właśnie tam w styczniu 1946 oddział „Burego” dokonał morderstw, które IPN w raporcie z obszernego śledztwa opisało jako „zbrodnia przeciw ludzkości o znamionach ludobójstwa”.] x I o dziwo okazuje się, że ustalenia historyczne IPN sa nic niewarte ???!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn to debil!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hau.Hau.Hauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miasto Namysłów woj opolskie
Shatyn wiesz że mam ciężką depresje i zaburzenia psychiczne i osobowości oraz stany lękowe biorę leki byłem nawet na obserwacji w szpitalu psychiatrycznym w Opolu 10 dni oraz biorę leki ale one nie pomagają co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×