Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shatyn tymczasowy

Kaczki na taczki.... WYBORY WYBORY 2

Polecane posty

Prawo jest ważną rzeczą, ale prawo to nie świętość. Przecież pani pytała o przyzwoitość - nad prawem jest dobro Narodu! Jeśli prawo to dobro zaburza, to nie wolno nam uważać to za coś, czego nie możemy naruszyć i zmienić. To mówię - prawo ma służyć nam! Prawo, które nie służy narodowi to jest bezprawie!xxPrawo to świętość. Reguluje i umożliwia byt Narodu.Bez prawa nie ma państwa i nie ma narodu.Dziwne, że taki człowiek tego nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
co sie stalo ze starym? i z twoim nickiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam cichą nadzieję, że to tylko pomyłka z powodu tego podszywa i zamiast jego zlikwidowano mnie...Ale zobaczymy. Napisałem już do ludzi zajmującycjh się tymi sprawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielki owad
Co w tym dziwnego. PiS sięga po władzę totalną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okolicznościowe gratulacje złożone przez Przewodniczącego Episkopatu abp Gądeckiego nowym parlamentarzystom można odczytywać jako pierwszą próbę wpływania przez Kościół na politykę nowego rządu. I postulat, by PiS "naprawił" szkody wyrządzone przez PO, czyli zmienił niewygodne dla Kościoła ustawy.xJak zareagował Episkopat na wygraną PiS? Oficjalnie - wcale, warto jednak wsłuchać się w głosy biskupów z ostatnich dni - głosy pozornie niekomentujące zmiany na scenie politycznej. Opinie hierarchów wiele mówią o nastrojach w Episkopacie. I o oczekiwaniach Kościoła związanych z nowym rządem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona Puknij ty się w głowę. Nad czym ty biadolisz? Nad shatynem? Nad kłamcą i propagandystą? Rozmowa z nim, chociaż ja też miewałem chwile słabości, nie ma najmniejszego sensu. Niech go kasują, nie kasują, niech zdycha. W ogóle wam się dziwię, że z nim gadacie, bo to nie jest rozmowa. On nie uznaje żadnych argumentów, które nie mają imprimatur GW. Ani taka gadka nie wzbogaca intelektualnie, ani nie ćwiczy oratorsko, jedynie można przeglądnąć zestaw chwytów erystycznych. Ale lepiej sobie w tym celu poczytać tę książeczkę Schopenhauera. Większa satysfakcja i zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abp Gądecki prosi, aby nowym posłom towarzyszyły na co dzień "rzetelność i sumienność w wykonywaniu obowiązków", a także o dar "odwagi i roztropności, aby obie izby parlamentu strzegły suwerenności i interesów naszej Ojczyzny".xPrzewodniczący Episkopatu specyficznie rozumie rzetelność parlamentarzysty. Stąd apel arcybiskupa, "aby prawo stanowione nigdy nie stało w sprzeczności z Prawem Bożym powszechnym i uniwersalnym", które to prawo - zdaniem arcybiskupa - jest "fundamentem godności i szczęścia ludzi wierzących i niewierzących".xArcybiskup raczej nie oczekuje od posłów, by rzetelnie zajęli się stanowieniem prawa w państwie świeckim, bardziej - analizowali je pod kątem rzekomej zgodności z prawem Boskim. Pod tą ogólnikowo wspomnianą przez przewodniczącego Episkopatu "zgodnością" kryją się konkretne sugestie.xxxA co będzie zobaczymy.Jedno jest pewne. Bedzie ciekawie i nie tak nudno jak za PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle wam się dziwię, że z nim gadacie, bo to nie jest rozmowa. On nie uznaje żadnych argumentów, które nie mają imprimatur GW.xxUznawałbym argumenty gdybyś jakiekolwiek podawał.Ale ty omamisto, zamiast posługiwania się argumentami, usiłujesz obrażac albo.... Uciekasz czy też udajesz, że cie nie ma.A ja prosiłem zawsze o konkretne argumenty a jeśli chodziło o zarzuty jakiekolwiek pod moim adresem o cytaty z moich postów.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech go kasują, nie kasują, niech zdycha. xxPo tym można poznac prawdziwego komucha i oszołoma bo tylko tego typu indywidua używają takich "argumentów"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak gadka o tym getcie. Zostało wykazane, że nie masz racji. Ale ty się z tym faktem nie godzisz. Tak samo jest z gadką o tym, że masz LEWICOWE poglądy, także się nie godzisz, chociaż co dzień je tutaj wykładasz. I tak w kółko. Nudny jesteś. I następny nick też ci zablokują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co ta cała awantura, prezydent Andrzej Duda mógł przyjąć ślubowanie trzech sędziów, których kadencja zaczynała się 7 listopada. Dwóch następnych mógł wybrać obecny Sejm. Skoro PO dokonała skoku, jak twierdzi prezydent, to po co jego partia wraz z Kukizem dokonuje podwójnego skoku?xSłabo się robi, kiedy czytam, że pan prokurator Piotrowicz usprawiedliwiał księdza z Tylawy, który seksualnie kąpał małe dziewczynki.xPoseł Piotrowicz był prokuratorem przed 1989 r., w stanie wojennym oskarżał opozycjonistę, w 1983 r. dostał Brązowy Krzyż Zasługi i oczywiście był w PZPR (od 1978 r.).xPo co PiS szuka wszędzie peerelowskich złogów, skoro ma je u siebie? Ale jak złogi są ich, to są dobre. Prezes Kaczyński chce czyścić sądownictwo z ludzi, którzy pracowali w PRL. Mówił w telewizji Republika: "Obecny stan sądownictwa w Polsce to cena, którą płacimy za nieoczyszczenie sądownictwa w 89 r.". Poseł Piotrowicz został wybrany razem z posłanką Pawłowicz do Krajowej Rady Sądownictwa. Pani posłanka wsławiła się m.in. mówieniem o fladze unijnej, że to szmata. Naprawdę robi się słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można zrobić wszystko nocą w Sejmie. Jednego nie można odebrać za pomocą uchwały - świąt Bożego Narodzenia. Kaczyński nie jest jeszcze szeryfem z Rottingham z filmu "Faceci w rajtuzach", który krzyczał "Odbiorę wam święta Bożego Narodzenia!". xxJeszcze nie ale jest na najlepszej drodze...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś To jak gadka o tym getcie. Zostało wykazane, że nie masz racji. Ale ty się z tym faktem nie godzisz. Tak samo jest z gadką o tym, że masz LEWICOWE poglądy, także się nie godzisz, chociaż co dzień je tutaj wykładasz. I tak w kółko. Nudny jesteś. I następny nick też ci zablokują xxNie zostało wykazane.Co do mojej rzekomej lewicowości.Też nic takiego nie zostało wykazane.Ale może w twoim omamie zostało? Tego nie wiem.A "getto" pisze się przez dwa "t".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypier\dalaj na swoje podziemne forum bez chamstwa dziadzia :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona Powiem wprost. Takich kłamstw, jakie tu wstawia shatyn, całe media są pełne. To wpływa na stan świadomości społecznej. Zatem nie ma się co pieprzyć, tak jak nie piertoli się PiS z TK, tylko tłuc aż zdechnie. Zasady to są dla ludzi, którzy nie mają mentalności ubecko-kiszczakowej jak shatyn. Im mniej tego, tym lepiej. Naprawdę wojny nie prowadzi się na argumenty, tylko na celne ciosy. Oczywiście, to co wyrabia shatyn, nie ma znaczenia, ale nie widzę powodu, żeby odwoływać się do zasad, w obronie kogoś, kto istnieje wbrew zasadom. To jest wniosek ogólny. Bo gdy się takie wnioski pojawiają w sprawach publicznych, to ja powiem wprost: jak dla mnie, to mogą cały ten TK usunąć i zaorać. Dziękuję za uwagę, więcej słowa tu nie napiszę, przez minimum pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś OtulonaPowiem wprost. Takich kłamstw, jakie tu wstawia shatyn, całe media są pełne. xxA tymczasem ja żadnych kłamstw tutaj nie "wstawiam".Wielokrotnie pisał i prosiłem o zacytowanie JEDNEGO mojego kłamstwa i uzasadnienia dlaczego tak to jest określane i.... Nic. Nikt nie potrafił....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasady to są dla ludzi, którzy nie mają mentalności ubecko-kiszczakowej jak shatyn.xxA tu, będąc w rozpaczy, omamista usiłuje mnie obrazić....:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie, to mogą cały ten TK usunąć i zaorać. Dziękuję za uwagę, więcej słowa tu nie napiszę, przez minimum pół roku.xxOczywiście. Bo dla ciebie wszystkie te instytucje kontrolujące, można zastąpić jednym człowiekiem o skarlałej moralności i z wieloma wyrokami na koncie...Wiesz o kim mowa...:DCo do twoich obiecanek...Sa oczywiście o tzw kant rozbić bo za chwilę tutaj napisze gośc...I co? Bedzie wstyd...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś a tak na marginesie gosciu-mniej emocji ,wiecej dystansu,shatyn i jego wklejki na kafeterii to male piwo xxDla omamisty to sens życia a nie małe piwo.:DPoza tym on piwa nie pije. Tylko mszalne winko pociąga...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz o kim mowa... X Edek, no napisz o kim? Boisz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kłamstwem jest cała forma i treść jego obecności. Po prostu. To tak jak z Michnikiem, który jest kłamstwem osobowym, że tak powiem. Shatyn wykłada tutaj w formie uproszczonej poglądy Michnika. Shatyn nie mówi niczego od siebie, tylko powtarza za Michnikiem. To tak, jakby sobie otworzyć GW i z nią polemizować. Zawsze to samo i ta sama metoda, opisana chyba najlepiej przez Ziemkiewicza w "Michnikowszyźnie". Czy ja popieram Kiszczaka? Czy ja tak gdzieś napisałem? Ale skąd! To szef komunistycznej bezpieki! To był zły człowiek, ale miał zasługi. Powinien być osądzony. Niech go sądzą, ale ja myślę, że gdyby nie on, to Polska nie osiągnęłaby takiego sukcesu. Jestem za sprawiedliwością, ale ja mu wybaczyłem. I kurfa tak w kółko :D Shatyn stosuje dokładnie taką metodę. Napisz mu potem, że on jest zwolennikiem Kiszczaka, to się oburzy :D tak jak Michnik :D To są naprawdę chwyty doskonale widoczne, dla średnio rozgarniętego człowieka. Opisane wielokrotnie. I naprawdę wykazanie czegokolwiek nie ma dla Michnika i Shatyna żadnego znaczenia, bo nie interesują ich fakty, tylko ich program polityczny. I mnie to nie dziwi, bo przynajmniej Michnik, żyje z tego programu i to bardzo dobrze, nie tylko finansowo, ale i w wymiarze osobistej moralnej satysfakcji. Nie wiem jak Shatyn, czy ze swojej postawy czerpie jakieś dochody, ale z pewnością czerpie moralną satysfakcję, że należy do tych mądrych i poważnych, którzy górują nad motłochem. On to wyraźnie pisze :D czym odsłania swoją zakompleksioną naturę, człowieka bez właściwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona Jakich emocji? To nie są emocje. To są wnioski. Ich trzeba traktować ostro. Także tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma rację. Takich omamistów jak powyżej nalezy traktowac ostro.Najlepiej od nich zażądać konkretów, uzasadnień to wtedy szybko okazuje się, że nic takiego nie istnieje a oni zwyczajnie kłamią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, tak szybko nie leci :D ale uznałem, że sobie jeszcze napiszę, ot słabość :D Ale teraz już naprawdę koniec, tym bardziej, że już nie mam czasu, więc bawcie się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×