Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kaczki na taczki.... WYBORY WYBORY

Polecane posty

Gość gość

"Należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podziwiam Cie ,ze się nie poddajesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twardy gość,czekamy na trollików pisiowych,chodzcie PieSki tutaj kość rzucona czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie takim c***jkom dawałem radę...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ależ te pisie zacichły...różaniec albo titanic w tv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy nie zdaje Ci się czasem ,ze Twoja aktywna tu obecność jest bez sensu? Bo niewielu w końcu cos tam pojmie,reszta ma juz Ciebie zastygmatyzowanego :o warto dla garstki poświęcać tyle swojego czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie. Jestem tu tylko wtedy kiedy mam wolny czas .. Ostatnio coraz rzadziej niestety...Ostatnio sporo jeżdziłem i kiedy nie kieruję i mi się nudzi to zagladam tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No skoro tak mówisz to ok :) życie było by nudne gdybyśmy się we wszystkim zgadzali ,wiec taki shatyn jest tu na forum potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym jestem zaangażowany w tworzenie Nowoczesna.pl i to połączone z pracą mocno ostatnio zajmuje mi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ta nowoczesna nie jest raczej takim peowskim koniem trojańskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. To ludzie raczej luźno (jeśli w ogóle) związani z PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A możesz cos o Nowoczesnej napisać, jak narazie to marne i stronnicze wiadomosci mamy na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko masz na stronie nowoczesnapl.orgCzytaj do woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchając zwolenników PO i ludzi związanych z tą partią stwierdzam że są nie reformowalni i dalej idą drogą która ich zgubiła. Przemawia przez nich buta i arogancja której nie chcą się pozbyć. Co gorsza takie zachowanie przeszło do młodych członków PO którzy wykazują skrajny fanatyzm partyjny i stali się nie obliczalni w swoim zachowaniu. Zachowujcie się tak dalej a będzie trzeba was zdelegalizować bo staliście się zagrożeniem dla demokracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie ma nikogo z PO a więc źle zaadresowałeś swój apel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uw czyli UD czyli LiD czyli PO czyli Nowoczesna pl maluja maluja coraz to nowa farbą :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachowujcie się tak dalej a będzie trzeba was zdelegalizować bo staliście się zagrożeniem dla demokracji.xxA zagrożeniem dla demokracji jest pis i jego działacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uw czyli UD czyli LiD czyli PO czyli Nowoczesna pl maluja maluja coraz to nowa farbąxxSpróbuj rozejrzeć sie po rzeczywistości bo te twoje wizje z omamu są mało strawne..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ha PiS zagrozeniem dla demokracji. Czemu za rządów PiS nie istnialy niezalezne gazety tygodniki czy telewizja ? Czy PiS stawiał vice prezesa opozycyjnej partii przed sądem ? Czy za PiS w telewizja publicznej brylowali tylko prorzadowi lizusi dziennikarze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shatyn,jesteś kafeteryjnym niesiołem,tylko trochę zawoalowanym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam,oj tam :) po prostu system mamy zły,grabie zawsze będą grabiły do siebie CZE te z pisu czy platformy,czy z lewej strony ,czy z prawej. W każdej partii są bardzo madrzy ludzie,wartosciowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Program to lep na wyborców, to kłamstwo, oszustwo wyborcze. Ja mam strategię rozwiązywania problemów - mówił w "Kropce nad i" w TVN24 Paweł Kukiz. Dodał, że jeśli Polacy opowiedzą się w referendum za JOW-ami, to będzie można doprowadzić do przedterminowych wyborów.xxFacet jest zupełnie oderwany od rzeczywistości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podkreślał, że jego ******ie jest partia polityczną. - To są obywatelskie listy wyborcze, zbudowane na podobnej zasadzie jak kiedyś AWS - mówił.xZaznaczył, że nie mam programu wyborczego. - Mam strategię rozwiązywania problemów - mówił.xxTylko jak go spytac to nic na ten temat nie potrafi powiedzieć. Może na tym polega owa strategia, że jej nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kukiz stwierdził, że nie jestem przeciwny metodzie in vitro, tylko sprzeciwia się finansowaniu jej z budżetu państwa. Dodał, że priorytetem dla obywateli jest praca za godną płacę. - Wtedy ludzi będzie stać na in vitro, na stomatologa, na cuda wianki, na lekarzy i to nie będzie dla wybranych - mówił.xxZapomniał tylko dodać, że nie ma szans na taką prace.No chyba, że sam stworzy firmę i tak będzie płacił pracownikom...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodał, że nie ma nic przeciwko związkom partnerskim, natomiast jestem przeciwnikiem instytucji małżeństwa osób homoseksualnych. - Ponieważ ona de facto daje możliwość adopcji dziecka, a jestem przeciwnikiem adopcji dzieci przez pary homoseksualne. Jestem przekonany, że dziecko powinno mieć mamę i tatę, seksualność przychodzi później, wzorce powinno mieć takie jak większość rodzin - powiedział.xxMa rację. Tylko zapomniał powiedzieć co wtedy kiedy dziecko nie ma ani mamy ani taty...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam wiemy shatyn ty miałeś to szczęście i posiadałeś dwóch tatusiów. Frajerski odpadzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmartwie cie bido. Mam mamę i tate...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amerykański tęczowy rząd zrujnował chrześcijan. Cukiernia, która nie chciała upiec ciasta na homoseksualny „ślub” musi zapłacić 135 tysięcy dolarów grzywny.xUrzędnicy w stanie Oregon podtrzymali wcześniejszą decyzję skazującą cukiernię na grzywnę 135 tysięcy dolarów. Chodzi o odmowę upieczenia ciasta na „ślub” pary lesbijek, przez co cukiernicy mieli dopuścić się niezgodnej z prawem „dyskryminacji”. Odmową upieczenia ciasta cukiernicy spowodowali ponadto „psychiczne i emocjonalne cierpienie” u homoseksualistek.xJak wyjaśniał odpowiedzialny za sprawę urzędnik, „nie chodzi tu o ciasto weselne ani o małżeństwo. Chodzi o możliwość odmowy obsłużenia kogoś w biznesie ze względu na jego orientację seksualną. W świetle prawa w Oregonie jest to nielegalne” – stwierdził.xxI slusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bycie naukowcem, zdystansowanym badaczem chrześcijaństwa, nie daje wiary i niestety nie chroni przed upadkiem.xTo smutne. To przejaw upadku moralnego duchowych elit amerykańskiego społeczeństwa. Uroczystość odbyła się 27 czerwca dzień po tym jak Sąd Najwyższy zalegalizował „małżeństwa” osób tej samej płci.xNiby zwykły gejowski ślub, a jednak wstrząsający, ponieważ obydwaj mężczyźni są teologami, w tym jeden wykłada na uczelni katolickiej.xx:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z palantem nie warto dyskutować.Każda riposta w jego topiku to woda na jego młyn.Korwin tylko tu ma rację: "W społeczeństwie jest więcej durniów niż mądrych", na takich i im podobnych bazuje PO i ich odłam Nowoczesna....,czy jak im tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×