Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olulinka

Kadrowcy, specjalisci od HR w Polsce i na swiecie laczmy sie !!!!

Polecane posty

Jak w temacie-moze zalozymy swoj wlasny topic z mozliwoscia wymiany pogladow. Jesli macie jakis problem to napewno uda sie go nam wspolnie rozwiazac. Kto ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lady24-napisz prosze skad jestes? Jak dlugo zajmujesz sie kadrami, w jakiej branzy dzialasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj:) Jestem z Gdyni. Pracuję przy badaniach rynku. Jestem zarówno badaczem, jak i tą, która takich zdolnych badaczy wylapuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za pół roku obrona mgr z filologii polskiej. Mam specjalizację nauczycielską, niestety, jedyna, jaka była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badacz rynku?? To chyba po ekonomii, ale nie po filologii polskiej :)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie wiem, dlatego pytam. A poza tym, wpienia mnie nagminne uogólnianie: polonistyka=nauczycielstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, to niestety, ale będzie ciężko. Po filologii polskiej nie posiadasz na pewno wiedzy o metodach i technikach w naukach społecznych, ani obsługi specjalistycznych programów komputerowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie posiadam, ale można się tego nauczyć. Mogłabym np. badać rynek wydawniczy - tak mi się wydaje, ale może się mylę. Zresztą, ja pytałam tylko przez ciekawość, a nie z nadzieją na pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, a ja ukonczyłam studia podyplomowe Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na SGH i jakoś w swojej branży nie moge znaleźć pracy.... ;( bo wszędzie wymagane jest doświadczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tak, ale w dzisiejszych czasach trzeba byc wszechstronnym, a nie nastawiac sie na konkretką dziedzinę. W firmie badawczej badasz co popadnie, czasem są to zwykłe serki, a czasem szerokie badania społeczne. Trzeba mieć do tego odpowiednie przygotowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Katowic, pracuje juz w branzy prawie 8 lat, ukonczylam jedne studia z ZZL a teraz koncze drugie. Pracuje w branzy motoryzacyjnej. Lady24 czyli jestes headhunterem ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×