Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kafe to taki mały dom wariatów :D

Polecane posty

Gość gość

Jak czytam te wszystkie tematy które tutaj powstają to mam ochotę otworzyć okno i skoczyć na pysk. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na twoim miejscu juz dawno bym sie zabil,. gdybym sie urodzil takim debilem jak ty skoczyl bym z mostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie ty który przegrał życie i siedzi jak cep na zasiłku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie ktorzy maja zasilki, maja je z pieneidzy od takich debili jak ty, ty harujesz, ja korzystam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nawet nie wiem czy ty w ogóle coś robisz bo to twoje któreś tam konto z kolei a na każdym wymyślasz inną historię. :D Wiem jedynie że lubisz pisać bajki o własnym życiu którego tak naprawdę nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Quagmire dziś ja na twoim miejscu juz dawno bym sie zabil,. gdybym sie urodzil takim debilem jak ty skoczyl bym z mostu. Popieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hisol wyzej srasz niz d**e masz. Jestes projektem Slowianina czy jakiego c***a ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dash Rysiu dziś - To ja :Dxgość dziś - Teraz postanowiłeś pisać z gościa lamusie? :D Bravo ty bravo ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem ci co robie, nic nie robie. Ja nic nie robie zyje, ty cos robisz czyli pracujesz, zyjesz, czyli wychodzi na to ze mam milion razy wiecej wszystkiego od takiego smiecia jak ty, lacznie z ilorazem inteligencji i szarymi komorkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Quagmire - Jesteś przegrywem który stara się tylko napisać własną bajkę o sobie od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hisol nie zapominaj ze ty tez mieszkasz w tym domu wariatów :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Quagmire - Czyli trafiłem :D Które to już konto? 12? hehe Takim pajacom jak ty nigdy to się nie znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafe to szpital psychiatryczny, a ty jesteś naszym najcięższym przypadkiem Hisol:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest to przynajmniej bardziej pozyteczniejsze niz praca, bo praca juz mi sie dawno temu znudzila :). Nie jestem robotem i slejvem, zeby pracowac, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ja lubię ten szpital i dużą część ludzi z tego forum. :PxQuagmire - Czy ja wiem czy lepsza :P Dostajesz marne pare groszy jako zasiłek i musisz bawić się w odkładanie tego jak debil zamiast zarobić na to co potrzebujesz w pare dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najcięższym przypadkiem jest ta je//b nięta broken:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli wy tu wszyscy lubicie w pupkę to nie jesteście aż takimi debilami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, ja nie dostaje zadnych marnych groszy, poniewaz nie mam zadnych zasilkow :). Pochodze z bogatej rodziny, do tego jestem wirtuozem perkusji i kazdemu sie podoba moje granie, wobec czego pieniadze mi spadaja z nieba, i ja nie musze na nic zarabiac, czy czegos potrzebuje i marnowac swoj cenny czas :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Quagmire - Heh ja ci nie będę psuł tego twojego świata fantazji. :DSkoro masz tyle pieniędzy to po co tu siedzisz i marnujesz swój czas? Czy nie lepiej gdzieś wyjechać i zobaczyć choć kawałek świata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki paniczyk:D Ciesz się bananowy dzieciaku, że żyjesz pod kloszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjechalem do anglii, i cale miasto znam, a ogolnie to pada deszcz a majac cale dnie dla samego siebie, myslisz, ze bede calymi dniami na rowerze jezdzil po anglii, chyba ci sie cos pomylilo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Quagmire - A na grzyba mi rower skoro mogę zawinąć dupę i iść do jakiegoś klubu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam czego w klubach szukac, bo stronie od alkoholu. Codziennie chcesz w klubach bywac? CZy ty nie rozumiesz ze ja od ponad 4 lat mam czas tylko dla siebie? Nie musze sie bawic w zadne prace ani szkoly ani nauki? Moje zycie jest moje, i robie co ja chce, a nie co kto chce i mi mowi? No wlasnie. Wiec sie nie dziw, ze wiekszosc dnia siedze przed kompem, gdy w okolo stado polskich tepakow, takich jak ty, z ktorymi tylko o pracy mozna pogadac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Quagmire - Najwidoczniej jeszcze nie dorosłeś :D W sumie można winić tylko rodziców że chce im się utrzymywać takiego maminsynka i pasożyta w jednym. Myślałem że chociaż sam się utrzymujesz a ty nawet tego nie potrafiłeś ogarnąć za tyle czasu co przesiedziałeś na d***e.xWłaśnie uświadomiłeś mi z jak wielki przegrywem mam do czynienia i że muszę przestać z tobą rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przestan, oszczedzisz mi zalu i nerwow, bo tylko w internecie mam z takimi baranami jak ty do czynienia :). A dorastac nie mam zamiaru, dzieckiem jestem odkad sie urodzilem i nim bede :). Nara przegrywie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Quagmire - Też rzadko kiedy mam do czynienia z takimi kalekami społecznymi. :D Bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A dorastać nie mam zamiaru":D Powodzenia w szukaniu dziewczyny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Może myśli że skarpetka wystarczy mu do końca życia. :DxJa myślę że to jakiś małolat który jeszcze nie skończył gimnazjum bo żaden normalny człowiek nie chwalił by się tym że jest pasożytem i nierobem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×