Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kafeteria robi wode z mozgu

Polecane posty

Gość gość

dlatego wiekszosc kafeterian ma wodoglowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd to wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety to prawda siedząc na kafe przegrałam życie to forum niszczy człowieka potem nawet psychiatra nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez przegralam zycie, kafe mi tylko troszke w tym pomogla ale zawsze jednak cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gorsze są kowbojki.pl sprawdźcie sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację wszystkie tutaj to takie święte, zaradne, kochające, szanujące się kobiety, że aż mnie dziwi skąd u nich ta ciągła nienawiść, dogryzanie i użalanie się nad sobą. Kto zakłada posty w stylu:"czy mąż mnie zdradza"' lub "przegrałam życie" skoro każda tutaj kwoczka kwili jaka to świetna i zaradna? Bo ja na pewno nie. Nigdy nie chciałam nikogo obrażać ale po przeczytaniu tutaj kilku tematów stwierdzam, że siedzą tutaj prawie same ludzkie ścierwa i patologie bez większych uczuć. Zaspokajające swoje podstawowe potrzeby i niszowe popędy.1/3 kafeterii to zgroza. Żal patrzeć jakie to "idealne" społeczeństwo tutaj mamy. Jednak prawo anonimowego wypowiadania się w internecie często odsłania prawdziwą naturę ludzi. I to są kobiety ja się pytam?! Jedna druga zabiła by z miejsca za inne poglądy. Rasistki i idiotki. Tempe szczudełka na kijaszkach z dupki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zza krzaka pol d
tu pisze rownie duzo kobiet co i mezczyzn, ja zauwazylam ze najgorsze to sa tutaj te chlopy wlasnie, najbardziej tyyraja innych i najwieksza w nich podlosc, nie w kobietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech Ci będzie, że mężczyźni ja akurat czytałam posty gdzie wypowiadały się kobiety, a mężczyźni o dziwo byli nawet znośni. Przeraża mnie to bo jak ktoś ma problem i nie ma się komu wyżalić no to przecież napisze, ale zrobi tym błąd, bo spadną na nią gromy z nieba i to od kogo, od innych kobiet, żal mi się jej zrobiło i to nie jednej. Ale jeszcze większy żal mam do tych co tak piszą, oni nie mają chyba serca albo mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno jest pewne czegoś im brakuje być może nawet człowieczeństwa. Byle dogryźć, byle dobić innych. Ale karma wraca kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz ochotne ostrzej, to zrozumiałe bo czasem się już inaczej nie da. Mój przykład teraz mi nerwy puściły. Ale żeby już tyle jadu na kogoś wylać, za pytanie? :/ Ktoś ma poważny problem i szuka pomocy a tu komentarz "ty tempa k****, jesteś nikim nawet z tym sobie nie potrafisz poradzić" to już przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na kafe trzeba patrzeć na wszystko z dystansem, wtedy jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×