Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dfagsdfgsdg

Kafeteria rodzi stereotypy...

Polecane posty

ciagle czytam jakies posrane topiki glownie z wypowiedziami o urodzie, np. \"nie badzmy tlenione, z tipsami, naturalnosc sie liczy\", za chwile pojawia sie \"ale nie martw sie, my naturalne, brzydkie, jestesmy piekne wewnetrznie a tamte to suche i puste lalki\" :o jezuuuuuuu ludzie gdzie wy zyjecieeee 😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krótka pilka___
nie mam jednej piersi. a ja jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba tez odwiedzac inne fora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mnie inne fora, ja bywam tu raz na jakis czas, nie udzielam sie specjalnie, ale ilekroc wchodze widze to samo :o nie wiem czy ludzie naprawde tu tak mysla czy po prostu probuja sobie wmowic ze inni sa gorsi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poopieeeram
Dokładnie... czasami mam wrazenie, ze przesiadują tu same brzydule, które wmawiają sobie jakie to one super są, a te wszystkie fajne laski I TAK NIE PODOBAJĄ SIE FACETOM bo są puste i głupie....porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym powiedziala inaczej :) Kafeteria nie rodzi stereotypów. Ona nie pozwala im umrzec ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Iwosiu, o Tobie tez tu krazy pełno debilizmów ale jak naprawde widze na kazdym dziale topik o urodzie glownie to od razu wiem co tam zobacze 😭 no ludu naprawde, kazdy ma inne linie papilarne i kazdy jest inny:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×