Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bednaruk

Karta kredytowa

Polecane posty

Zastanawiam się nad kartą kredytową w swojim banku. Jak rozmawiałem ze swojim agentem oprocentowniae karty było dobre. A i przy okazji mógłbym przekazywać mały procent na szytne cele ^^ WWF Millennium MasterCard. Tylko jak rozmawialiśmy doszliśmy do wnoisku, że nie opłaca się jej wyrabiać do płacenia w małych sklepach. Bo większość nie posiada możliwości płacenia kartą. ^^ Co o tym sądzicie? A może macie jakieś doświadczenie z kartami kredytowymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecę kartę w WBK z systemem payback. Nic za nią nie płacę, ponieważ wykonuję nią większość tranzakcji. A dzięki zbieraniu punkcików mogę po jakimś czasie wymienić je na nagrody :D . Oprocentowanie także nie jest wysokie to jakieś 9 procent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem warto trochę o tym poczytać. Nie widziałeś ostatio tych reklam w televizji? Teraz porównywarki ogłaszają się wszędzie. Ostatnio w televizji widziałem rankomat.pl, tylko uważaj na podawnie danych. Bo póżniej będą do ciebie dzwonić z różnymi ofertami kredytowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki mają tam tego bardzo dużo. Nie wiedziałem, że jest tam tak wiele opcji w . . . zwykłej porównywarce. Tylko kolego nie ma tam kart kredytowych . . . Mogę porównać sobie konta osobiste i kredytowe, to ciekawa propozycja. Polecę to koledze on szukał konta dla swojego dziecka to może na tym skorzysta. A dla mnie to niestety niekoniecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eryczka
ja mam karte sygma banku to co mogę o niej powiedzieć to to, ze mam dzięi niej bardzo ciekawe profity, korzystam z programu lojalnościowego, mam rabaty na zakupy bo mają sporo partnerów z którymi współpracują więc korzyści są dośc duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żanetka2
Rabaty te są aż do 55% procent więc moim zdaniem naprawdę warto ,również posiadam ich kartę i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek37
Ja posiadam już jakiś czas kartę i póki co wszystko jest świetnie ,najlepsza karta jaką miałem nawet już wymieniłem punkty na niezły gadżet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falbanica
ja odstałam kartę sygma banku przypadkiem, przesłali mi ją do domu po tym jak brałam u nich kredyt ratalny. na początku nawet jej nie aktywowałam, ale jak się dowiedziałam jakie profity można mieć z jej użytkowania to zmieniłam zdanie i szybko zaczęłam z niej korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek37
Nie da się ukryć że ich karta jest opłacalna w korzystaniu ,kto by nie chciał korzystając z karty dostawać za to co jakiś czas za punkty jakąś fajną rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WWF to szczytny cel? To jakaś lewacka organizacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falbanica
zawsze warto mieć w kieszeni kartę dzięki której można mieć jakieś dodatkowe profity, rabaty czy tańsze zakupy. jeszcze nie zdarzyło mi się aby poza sygma bankiem inny bank dawał takie możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek37
No wiadomo nie trzeba nosić gotówki a kto by nie chciał dodatkowo czerpać takich korzyści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falbanica
jeśli chodzi o korzyści karty sygma banku to rzeczywiście jest to bank którego karta kredytowa w tym momencie jest najbardziej atrakcyjna na rynku, tak moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek37
No nigdzie nie widziałem karty z takimi parametrami i programem lojalnościowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajogłowa
nie ma nawet poodbnej oferty na rynku do tej którą proponuje sygma bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już naganiacze- trolle w akcji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek37
Kolejna osoba , jak już coś to takie osoby są właśnie trollami ,sam nie mam konta ale nazwa gość i jedno zdanie bez poparcia argumentami jest chyba śmieszne. To jest chyba forum na którym udziela się opinii a to temat o karcie możesz mi wyjaśnić i podać argumenty czemu w temacie o banku nie można udzielać własnej opinii ? ktoś zadaje pytanie i wszyscy dają odpowiedź na tym polega chyba forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Raifaisen Bank - zwrot części wydatków z karty - można rozłożyć zakupy na 10 rat 0% - prestiżowa karta do konta - łatwy dostęp do pieniędzy Chcesz bonus za założenie karty? Napisz do mnie allinoneshop@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×