Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Karta SIC

Polecane posty

Gość gość
A co to za karta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chora upośledzona karta SIM chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz dobrze opisane na stronie Signal Iduna. Ja wyrabiałam tę kartę jak jechałam na erazmusa, to był jeden z wymogów, ale ubezpieczyć się i tak trzeba jak się jedzie za granicę nawet na minimalny okres czasu. Później nie martwisz się leczeniem, ewentualnym wypadkiem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile kosztuje zrobienie takiej karty? I do którego roku życia jest ważna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferta Signal Iduna wygląda bardzo korzystnie. To, co jest dla mnie interesujące, to że dzięki ubezpieczeniu bagażu podróżnego ochroną objęty będzie sprzęt komputerowy (np. laptop), fotograficzny oraz audio-video. Mam złe doświadczenia, już dwukrotnie ukradziono mi sprzęt, więc ubezpieczenie jest mi niezbędne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za info, nie znałam wcześniej Signal Iduna, a faktycznie mają fajne pakiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta karta nie ubezpiecza nas od kradzieży! Pamiętajcie, że to takie ubezpieczenie zdrowotne, które działa zarówno w Polsce i za granicą. Żeby ubezpieczyć bagaż, albo siebie od odwołania wyjazdu (np. przez biuro podróży, przewoźnika itp.) warto wykpić ubezpieczenie Bezpieczne Podróże w SI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pakiet Bezpieczne podróże w Signal Iduna załatwia sprawę! Są tam 3 trzy ubezpieczenia: kosztów leczenia i assistance, następstw nieszczęśliwych wypadków i pomocy i ochrony prawnej. Można jeszcze rozszerzyć ubezpieczenie np o ubezpieczenie bagażu podróżnego. To akurat bardzo się przydaje, moja koleżanka właśnie wróciła z Włoch bez walizki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×