Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jeden moment

karty upominkowe dobry pomysł na prezent?

Polecane posty

No własnie jak uwazacie czy karty upominkowe do dobry pomysł na prezent dla kogoś? Z jednej strony tak, a z drugiej... na karcie widac ile postanowiliśmy wydac na prezent. czy wy dajecie takie podarunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupeek
moim zdaniem lepiej już dac pieniądze... efekt taki sam (obdarowany wie na ile go cenisz) a jednak łatwiej je spożytkować - chociażby nie trzeba robić za jednym razem zakupów na całą kwotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie we wszystkich sklepach trzeba robić na całą kwotę od razu, np. w C&A nie (kwota jest odejmowana od dostępnej puli).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika67890
mysle ze dobry :) ja kupilam mamie na dzien matki karte podarunkową do Reserved bo wiem ze lubi ten sklep i napewno sie ucieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, czyli kupujecie karty upominkowe. fajnie. Bo wiecie, ja chce dać taką karte z redcoon.pl moim rodzicom na rocznice ślubu. Próbowałam podpytac co by chcieli dostac, ale nie udało się, a wiem, że chcieliby cos z rtv/agd. tak chyba będzie najlepiej. Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w Austrii i tu kupuje się tego typu karty dosłownie wszystkim i na każdą okazję. Wiadomo, że rodzicom kasy się raczej nie daje, więc myślę, że to niezły pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya123
Rewelacyjny pomysł - a karta dla redcoon.pl na pewno będzie odpowiednia kartą bo sklep ma bardzo duży wybór i myślę, że sobie coś na pewno wybiorą. Sama też stosuje takie karty bo to jak by nie było duże ułatwienie i zawsze masz gwarancje, że prezent się będzie podobał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja często tak robię najczęściej daję kartę z empiku. bo wtedy osoba która dostanie taką kartę idzie do sklepu i wybiera sobie coś według upodobania, karta jest lepsza niż kasa i nieudany prezent _________ http://tnij.org/gwum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie widze nic złego w dawaniu kart upominkowych. A sa jakieś znizki w tym redcoon.pl gdy się taka karte kupuje czy jak? Nigdy nie dawałam karty z agd więc sie nie orientuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya123
Karta upominkowa to karta upominkowa nie ma jakiś zniżek na niej - to nie karta stałego klienta - taka kartę kupujesz i za tyle za ile kupisz tyle osoba, która ja dostanie może wydać na zakupy w sklepie - to po prostu inna forma pieniędzy ;), ale dzięki np. takiej karcie chociażby w Redcoon w jakiś sposób nakierowujesz na sklep i taka osoba kupuje sobie coś przez nich oferowanego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za granicą karty upominkowe to bardzo popularna forma prezentu. Ja jestem jak najbardziej za bo wiele razy sama taką dostałam i mogłam sobie wybrać coś, co mi się podoba i co wiem, że chcę mieć. Fajnie, że sklep redcoon.pl ma w swojej ofercie takie karty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya123
Mozna tylko żałować że taki sposób prezentów nie wszedł u nasz dużo wcześniej. Tak jak mówisz za granica to jest bardzo popularne a u nas ludzie jeszcze nie bardzo wiedza o co chodzi jak np. przy kasie sklepowej to widzą. A takie sklepy zamiast to podpisać i wytłuścić to stawiają sobie przy ladzie i to wygląda jak jakieś kartki do prezentu albo co gorsza straszy ludzi że to rodzaj karty kredytowej tylko ładna i kolorowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
Z kartami upominkowymi w sklepach stacjonarnych jest o tyle łatwiej, że je widać, że można je wziąć do ręki, pomacac i zapytac sprzedawcę. A karty w redcoon.pl nie są takie namacalne, co nie znaczy, ze gorsze. W ogóle orientujecie się jak one wygladają? Chyba przymuja format cyfrowy, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
Owszem, ale... Zawsze pojawia się to 'ale'. Zaczyna mnie to we mnie draznic, że szukam dziur w całym... Czyli nie wiecie jak wygladają karty cyfrowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że fajny. Po pierwsze dlatego, że daje się osobie możliwość wyboru. Po drugie - jest to wygoda. Podobnie podoba mi się pomysł na prezent, czyli kupowanie wczasów/ wyjazdów. Na przykład fajnym pomysłem jest na prezent ślubny. Moi znajomi dostali tak weekend w SPA Głęboczek - byli zachwyceni miejscem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka_dziwaczka2
Być moze tak, ale zawsze fajnie jest po prostu zaskoczyć czymś nieprzewidywalnym. Takie prezenty cieszą jednak najbardziej https://www.superprezenty.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna kanina
Można trafić dużo fajniejsze prezenty bez wydawania na ten cel wielkiej kasy. Wejdź na Prezent Marzeń, tam kupisz pobyt w spa, albo po prostu jakieś masaże i sądzę, że to będzie dużo lepszy prezent. Przy czym to sam najlepiej znasz tą obdarowaną osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki sobie, raczej nudny, no chyba że to będzie karta upominkowa na portal typu Prezent Marzeń - wtedy można komuś zaoferować coś rzeczywiście mega ekscytującego ;-) Najważniejsze, żeby prezent nie był byle jaki. Pilnujecie tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika9222
Według mnie bardzo dobry pomysł! Sama taką dostałam od chłopaka w październiku, na swoje urodziny. Mieszkamy w Krakowie i obdarował mnie bonem na zabieg do SCM estetic. Za 2 tygodnie jestem umówiona i liczę, że będę świetne efekty. Dla mnie prezent idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamie kiedyś kupiliśmy pakiet spa, było kilka zabiegów, masaż czekolada, sauna itp. I nie było ceny a mama zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam takie bony upominkowe za słaby prezent. To dlatego, że ogranicza osobę obdarowaną do zrobienia zakupów w tym konkretnym sklepie. Taki bon powinien być łączony automatycznie z zniżką np. 20%. Bez sensu świadomie ograniczać komuś wybór do tylko tego jednego sklepu i skazywać go na robienie tam zakupów "na siłę". Lepiej dać kasę w kopercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezent Marzeń, od nich pakiety. Wszystko do ogarnięcia niewielkim kosztem, można trafić naprawdę sensowne okazje. Znacie ten serwis? Ogólnie w ostatnim czasie wiele się zmieniło i ludzie raczej szukają ciekawych prezentów. Zresztą - jaką atrakcją jest danie byle czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla kobiet całkiem dobry. Niektórzy panowie nie podejmują się zakupu ciuchów dla pań i wolą załatwić toi takim praktycznym kuponem. jak dla mnie jest to świetne - kobieta po pierwsze kupi to, co naprawdę jej odpowiada, a po drugie - czerpie dodatkową radość z zakupów :) Taki kupon dla kobiety, to dokładnie to samo co http://prezenty.sjs.pl/ dla faceta. Żaden facet nie pogardzi takim prezentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleonarra
mysle, ze to fajny pomysl, ale zamowilabym dodatkowo jakis kosz okolicznościowy z www.tokante.pl zeby mieli cos praktycznego procz karty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesser

Empik ma karty prezentowe i w takich przypadkach tego typu prezenty mają sens. Chodzi głównie o to, że każdy coś w tym Empiku na pewno znajdzie pod siebie. Ale już ryzykowne jest stawianie na karty do specyficznych sklepów odzieżowych, czy sklepów do niszowej tematyce. Niech ten prezent przynajmniej będzie wykorzystany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheddo

myślę że jak najbardziej 😄 ja czesto daje cos takiego, albo vouchery. Osrtatnio np dałam chłopakowi voucher na lot w tunelu aerodynamicznym speedfly pod wrockiem i uwazam ze o wiele lepiej cos takiego wreczyć niż jakiś materialny, niepotrzebny przedmiot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeryLu

Wszystko zależy jaka kartę się dostanie. Jeżeli ktoś kto ma lęk wysokości dostanie voucher na lot balonem albo skok na bungee to trochę słabo. U mnie w firmie składamy się w kilka osób  np voucher do świetnych restauracji. Ja z okazji urodzin dostałam od znajomych voucher do restauracji Sakana Sushi @Stick w Krakowie. Piękna, nowoczesna restauracja, tuż przy Błoniach, z widokiem na Kopiec i Wawel. Sushi pyszne, z idealnie świeżych składników, świetne wino, desery. Była to niezapomniana kolacja a wszystko dzięki karcie podarunkowej. Tak, karta podarunkowa, ale dobrze przemyślana ma sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×