Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lolpopo

KATOSU

Polecane posty

Gość lolpopo

hej. pewnie niektore z was odwiedzają czasami snobke i makijaze katosu. ja ostatnio znalazłam ją na youtubie i jestem ZSZOKOWANA tym jak ona naprawde wygląda... oglądając jej makijaze zawsze myslałam boze ale sliczna dziewczyna. a to chyba tylko dzieki dobremu zdjęciu. naprawde sprawia wrazenie grubej i o takich loekko męskich rysach twarzy. sami zobaczcie zdj. z makijaży: http://www.snobka.pl/artykul/10515/makijaz_239_-_granat_i_srebro http://www.snobka.pl/artykul/10322/makijaz_231_-_zimowy http://www.snobka.pl/artykul/10150/makijaz_224_-_andrzejkowy i filmiki na yt http://www.youtube.com/watch?v=_52CeJ9ylu8 http://www.youtube.com/watch?v=5Bdvvgae6yA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaka ma byc skoro w ciazy
była? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie,ten filmik jest nagrywany po ciąży... Jest duża,owszem,ale sprawia bardzo sympatyczne wrażenie,i buzię ma ładną,tak czy inaczej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninonu
no taaaak skoro umie sie pomalowac i ma ladna twarz to z gory zaklada sie ,ze ma byc plastikowa i mega chuda czy anorektyczna albo jesc waciki a ania z tvn jest moze szczupla?a tez twarz sliczna to tylko przyklad,ze duze dziewczyny moga byc rowniez piekn e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolpopo
no ja wcale nie powiedziałam ze jest brzydka, bo ma bardzo ładną buzie. tylko ze na zdjeciacvh wychodziła bardzo bardzo szczupło a w rzeczywistosci okazała sie duza. byłam po prostu zaskoczona tym jak ona na serio wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie, ona urodzila chyba w \
grudniu albo w styczniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Snobce zawsze daje swoją twarz,i to tak jakby od boku,więc tam ciężko stwierdzić jak wygląda w całości :-) Lubię ją oglądać na tych filmikach,taka radosna jakaś :-) Miła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninonu
tzn jak na prawde wyglada bo nie rozumiem nadal ma ladna buzie itp nigdy nie pisala ani nie mowila,ze jesgt szczupla zreszta nadal nie rozumiem co ma piernik do wiatraka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ładnie wygląda,chodzi pewnie o tą,jakby nie było zauważalną różnicę,pomiędzy zdjęciami ze Snobki,a filmikami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninonu
napisalas ze jestes ZSZOKOWANA TYM JAK NAPRAWDE WYGLADA a ja uwazam,ze bardzo fajnie wyglada i slicznie sie maluje:)nigdy nie umiem pomimo instrukcji skopiowac makijazu:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninonu
Just me wiadomo,ze zdjecia wychodza inacej z pelnym makijazem fryzura itd a ja ja lubie ..na fimikach jest taka naturalna,mila i sympatyczna na zdj troszke chlodniej wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenatua
GDZIE KUPIC TAKI ZESTAW DO DEPILACJI BRWI???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninonu --- no wiadomo,że inaczej,tym bardziej,że tam jakis photoshop chyba jest w użyciu :-) Jak zdjęcia do babskiej gazety,takie idealne. A na youtubie baaardzo ciepla osóbka z niej wychodzi :-) Mogłabym się z nią zakumplować,takie sprawia wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzsfdx
ładna ale paskudne ma wary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenatua
bardzo ładna dziewczyna tez bym mogła sie z nia zakumplować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzsfdx
fatalnie robi z tym rozswietlaczem, jakie sztuczne i paskudne matko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgfdddg
chciałabym zeby mnie pomalowałA swietna jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wentua
ile ona ma lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanetua
ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfdfdsfdsfdsfdsfsdfds
24.. tak ma napisane na kanale yt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katosu
marikolanda - bylam wtedy w 7 miesicu ciąży no to byłam duża, i co z tego?? :/ ale sobie watek założyłyscie, hehe ;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona schudła 26 kg
teraz jest super laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rdtfbghrtg
a kurcze co ona soba reprezentuje? zenada te jej filmiki, akzdy duren potrafi zrobic to co ona w zalosnych filmidlach pokazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjkhfvjh
wydaje się być na prawdę sympatyczną dziewczyną, miło ogląda się te filmiki, autorko- dzięki że je tu wkleiłaś jakoś nigdy nie szukałam jej filmów na youtube:) i nie zgadzam się z tym, co ktoś tam wyżej napisał- może Ty jesteś mistrzem wizażu, ja i pewnie wiele innych dziewczyn nie a takie właśnie filmiki ja te od Katosu są mi baaardzo przydatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w uk to ja zawsze trafiam
o ja nwet nie wiedzilama ze ona w uk mieszka. tak mnie to zawsze4 zastanawialo skad ona ma kase na te kosemtyki...teraz juz wiem ;-) a wiecie moze jak to sie stalo ,ze ona wyladowala na snobce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia pysia222
poza tym ona nie jest gruba tylko ma bardzo duży biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka_EKO
No i co z tego, że może i ma bardziej kobiece kszyałty niż Wy dziewczyny uszczypliwe. Ja noszę 38/40 i uważam, że dziewczyna jest śliczna i super sexy (mój mąż też tak uważa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×