Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum i nie tylko... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość gośćkasia
Ale jaja ze znikającym forum ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia95
Witam i melduję się i ja i kibicuję wam wszystkim ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Zameldowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska19881
Jestem i ja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecna :) jestem jeszcze przed wizytą:) Wiesiołek odstawiłam, nie ma co ryzykować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Melduje się i ja,to ja złożyłam wątek nie usuwalam go też wyskakuje mi błąd 404! MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że poprostu ktoś nas zbanowal i tyle! A wizytę mam o 19: 30 dopiero Pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na naszym bocianie pojawił sie komentarz odnosie nowej metody stosowanej w Gyncentrum "Od kilku dni karierę medialną robi metoda AneVivo oferowana już w Polsce. W materiałach prasowych pojawiają się informacje, że metoda została zaaprobowana przez brytyjską HFEA i że jest to metoda innowacyjna oraz przełomowa, mogąca być alternatywą dla zapłodnienia in vitro. Polski dystrybutor nie informuje jednak w materiałach prasowych o pełnej treści decyzji HFEA w sprawie AneVivo, której drugi punkt brzmi: " 2.2. Zgadzając się na autoryzowanie nowej metody, komisja zgadza się z obserwacją SCAAC, że jako iż jest możliwe, że metoda nie oferuje podniesienia skuteczności leczenia i może stanowić niepotrzebny koszt dla pacjentów, każdy pacjent powinien zostać o tym poinformowany przez klinikę. Dodatkowo, informacja na stronie internetowej HFEA powinna podkreślać fakt, że metoda do tej pory nie została objęta badaniami klinicznymi, zatem jej skuteczność nie jest znana." Zwracamy Waszą uwagę na fakt, iż wprowadzanie każdej "innowacyjnej metody" powinno być zawsze poparte rzetelnymi informacjami na temat skuteczności i ryzyka. Metoda AneVivo nie posiada obecnie żadnych badań w bazie PubMed, a jej zagraniczny producent informuje, że rekrutacja uczestników do badania jest dopiero w trakcie - tej informacji nie znajdziemy jednak w polskich materiałach prasowych. Trzymając kciuki za pozytywne efekty AneVivo i życząc Wam wielu ciąż, mamy jednak świadomość, iż jest to kosztowna metoda (kosztuje ok. 11 tysięcy), zatem uczulamy Was na dokładne dopytanie oferujących ją klinik, o warunki, skuteczność i dowody."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem i ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja jestem :) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olusia tak zrobiłam - beta 324,10 progesteron 15 ufffffffffff aż mi lepiej :) Ultrogestan zostaje w dawce 3x3, a D**ek 3x2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubineye intralipid powtarzasz? Wiem, że wszystkich o to pytam, ale sama nie wiem co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczynki! Rubi super betka :-) ja też zaczynam się mocno stresować- w środę rano mam wizytę u Dr P- oby maloje Malenstwo było w porządku. Dzięki Smutasku za utworzenie nowego tematu :-) Basia, Iza i Helen- jak życie z Dzieciaczkami? ! Miłego dzionka! Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem anies30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anies30
Rubin to dobrze że jest ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuje któraś z was fragmin 5000, znajoma ma do sprzedania 2 opakowania Dziewczyny robiłam posiew i wyszły mi bakterie coli czy ktoraś miała i leczyła antybiotykiem??? Wizytę mam dopiero za 2 tygodnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2421
Dzieki smutasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×