Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kiedy facet mowi, ze lubi male piersi to klamie?

Polecane posty

Gość gość

No wlasnie...jak to jest? Czy kazdy facet lubi tylko duze biusty? Byle dziewczyny mojego chlopaka mialy naprawde duze piersi, on twierdzi ze wcale mu to nie odpowiadalo, czy klamie zeby nie sprawic mi przykrosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co z nimi był jak mu się nie podobały? Albo akceptuje kobietę z takim biustem jaki ma, albo się z nią nie wiąże. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejn
niekoniecznie. ja wolę mniejsze piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ dlaczego, naprawdę sporo facetów preferuje mniejsze piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za kazdym razem kiedy sie przed nim rozbieram czuje sie zawstydzona, chociaz nie jestem plaska jak deska, to jednak nie moge powiedziec ze mam duzy biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zanim go poznałaś to też tak miałaś? Czy masz kompleks małego biustu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Az tak bardzo mi to nie przeszkadzalo, nie wiem dlaczego z nim jest inaczej, moze to przez te byle? Caly czas mam w glowie ze mnie z nimi porownuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc102
Ja wole te mniejsze, sa bardzo seksi, te obfite mnie brzydzą i sa aseksulne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co myślę? Że tak naprawdę nie akceptujesz swojego ciała, nie akceptowałaś, masz kompleks na punkcie piersi który wcześniej wypierałaś ze świadomości. Teraz kiedy masz faceta którego wcześniejsze kobiety miały spory biust ten kompleks się uwidocznił. No bo skoro z tym biustem niby wszystko wcześniej było ok to dlaczego teraz zaczął ci przeszkadzać mimo zapewnień faceta że duże cyce go nie kręcą? Po prostu wyszły skrywane braki pewności siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, moze to prawda ze to kompleks malego biustu, ale nie chce caly czas sie przy nim krepowac, co z tym zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smieszny kłamca z twojego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyc kiepski waldemar
ja osobiście wole mały biust,wszystkie dziewczyny które znalem,miały małe,była jedna kobietka z okrągłościami,ale takie duże balony mnie nie pociągały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki masz rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
70B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam się na rozmiarach,porównaj je do czegoś,do owocu np?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ok, moze to prawda ze to kompleks malego biustu, ale nie chce caly czas sie przy nim krepowac, co z tym zrobic?" No nie jest to takie proste. Przede wszystkim trzeba zacząć akceptować swoje własne cialo. Ale uwaga - nie chodzi o uwierzenie że facetowi się podoba, tylko tobie samej muszą się zacząć podobać. Nie wiem czy tu nie potrzeba psychologa albo chirurga plastycznego. Bo wiesz jak to jest, możesz sobie wmówić że jest ok, możesz sobie wmówić że jemu się podobają, ale wówczas akceptacje swojego wyglądu, dokładniej biustu przesuwasz na kogoś, nie na siebie. Twoje poczucie atrakcyjności będzie wówczas zależeć od kogoś innego a nie od ciebie. Jaki w tym problem? Załóżmy że za jakiś czas się z tym facetem rozstajesz. Wówczas znika źródło tej akceptacji, źródło poczucia atrakcyjności. A jeżeli później spotkasz go z laską z większymi piersiami to nawet jeżeli nie z ich powodu się z nią związał to i tak kompleks uderzy w ciebie z podwójną siłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy to w zyciu najwazniejsze?jak brzydki ryj to i wielkie balony nie pomoga, nie kazdy facet to swinia ktor patrzy w 1 punkt, wedlug statytyk twarz jest na pierwszym miejscu, potem figura, tzn proporcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, dowiedziono że faceci najpierw patrzą na twarz, nawet jeżeli nie zdają sobie z tego sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dareios dzieki za analize sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twarz twarzą,ale w dekolcik oczy same zaglądają,to samo z siebie się dzeje>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że tak, przecież twarz to nie wszystko. Ale autorka musi coś zrobić aby akceptować swój wygląd - albo ten wygląd zmienić albo zacząć prace z psychologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Operacja nie wchodzi w gre, pozostaje chyba polubic siebie i uwierzyc ze podobam mu sie taka jaka jestem. Trudno mi tymbardziej ze to bardzo mlody chlopak, ja jestem starsza od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znałem faceta który wolał male i jedrne, ze niby nie zwisają, a potem zostawił zone dla biusciastej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą mój brat to samo, mówił ze lubi male izgrabne, szczupłe a jak się zastarzal to sobie znalazł z duża dupa i cycami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale i tak każdy facet będzie wołal male niż żadne, wiec się nie przejmuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsze male niz zadne? Dobre ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet mówi, że lubi małe dba o nie i piesci ale w głowie i tak mam i czuje, że wolałby większe. I zapewne będzie sie napalal na takie latem skoro ja ich nie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tak samo, moj facet piesci moje piersi, mowi ze sa piekne, ale ja i tak mysle ze sa za male

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mały biust może być ładny, ale duży bardziej podnieca większość facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×