Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natalia nation

kiedy mozna powiedziec ze kobieta jest przecietna z wygladu?

Polecane posty

Gość natalia nation

jak przewaznie wygladaja takie kobiety? czym sie charakteryzuja? mozecie podac przyklad takiej kobiety? pytam bo chce zobaczyc czy jestem brzydka czy moze jednak przecietna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko to jednoznacznie określić, każdy ma inne odczucia. Może duży nos, albo głęboko osadzone oczy.. ciężko powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia nation
zdj jak cos nie wstawie bo sie wstydze ale mam wysokie czolo, powiedzialam ze sredni/maly delikatnie zadarty nos, sredniej wielkosci oczy i usta, piegi na nosie i odrobinke na policzkach (tak bardziej wyzej pod oczami) czarne rzesy, brwi ciemne, wlosy szatynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Twojego opisu nie można powiedzieć czy jesteś brzydka ładna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia nation
tak wiem ze po opisie nie mozna tego stwierdzic bo to w calosci moze sie inaczej komponowac, jednak nie mam innej mozliwosci jak tylko opisanie sie wiem tez ze gusta sa rozne i dla jednej osoby beda brzydka a dla drugiej nie jednak wlasnie jest tak ze wiekszosc ludzi ma jedno takie samo zdanie, i wiejszisc uzna dana dziewczyne za ladna a mniejszosc za brzydka lub odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rysy twarzy czy nie ma zbyt męskiej twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś okropnie brzydka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mozna ocenic bez zdjecia to fakt bo jak sama pisalas calosciowo moze to inaczej wygladac osoby przecietne to te ktore nie sa ladne ale jak sie na nie spojrzy to nie sa szkaradne, nie strasza, czyli nie ma ani brzydkich cech z wtgladu ani ladnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta przecietna to kobieta brzydka ale ma mniej tych brzydkich cech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecietne to takie ktore sie niczym szczegolnie nie wyrozniaja ..... wygladaja jak stado innych. Np ktoras moze miec niespotykana urodę, inna doskonala figurę -wtedy uchodzą za ladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia nation
mysle ze jestem raczej przecietna z wygladu choc pewnie jakas tam czesc uzna mnie za brzydka ale wiekszosc za przecietna pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×