Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dash Rysiu

kiedys w zakrecie wyprzedzalem tira

Polecane posty

była 5 rano nie chciało mi się za nim wlec 90km/h to go wyprzedzałem i akurat kurde coś jechało z przeciwka ze ledwo s***********m spowrotem to akurat było głupie i sam miałem stracha potym i wiem ze tak nie wolno sie bawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co zamulazlsz to forum swoimi wypocinami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes przyglupem.jak chcesz sobie pogadac to idz do mamy.ludzie cie tu nie lubia.jestes kretynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ci mądrzy lubią no trochę się spieszyłem a dalej za zakrętem był kolejny i tak wyszło :D na szczesnie nie mieszka na teranach górskich i nie mam takich problemów, a tak to powoli albo kilka za jednych razem daje rade przeskoczyc, kiedys na A6 wyprzedziłem chyba z 20 samochodów na raz :D ale to autostrada wiec sie nie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
89 ja jestem zawodowym.nie ma miesiaca zebym nie widzial smiertelnego.bywalo ze nie bylo tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty nie jestes madry.ty jestes kretynem.madry czlowiek nie mowi a nawet nie mysli o sobie ze jest madry.to samo z inteligencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A slyszales ze pierwsi beda ostatnimi a ostatni pierwszymi??!!! Pustak z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys na A6 wyprzedziłem chyba z 20 samochodów na raz smiech.gif ale to autostrada wiec sie nie liczy Skoro autostrada to byly dwa pasy. Masz bezcenne wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rysio na A6 wiec szczecin.zachodniopomorskie.studiujesz w szczecinie?zna ktos jakies austriackie koncerny w oklicach szczecina?duze firmy,fabryki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz kolegow i dziewczyny.ze starymi za bardzo sie nie kochasz.wiez sam daleko od domu uczelni bys sie nie wybral.zwlaszcza poczatkujacy kierowca i zbyd duzo kasy nie masz.obstawiam zahlchodniopomorskie,moze lubuskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne,znalazlbym cie ale nie mam czasu ani ochoty.jakbys byl 22 tobhym sie moze pobawil w dedektywa.trzeba byloby sprawdzic wszystkie uczelnie wyzsze z zachodniopomorskiego i lubuskiego.oraz wszystkie austriackie duze fabryki ktore maja odzialy w roznych krajach.polaczyc najbardziej peawdopodobne.panorama firm i wykaz uczelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu prawików jest maximum 5 sztuk. Setki osób z wyższym wykształceniem. Kolejne setki zarabiające 5000plus. Jesteś zerem autorze tematu nawet na kafe. Sorry przegrywka czyli sysia bez matury na utrzymaniu ojca pijaka jest na twoim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panie deketywie a wie pan ze moge celowo podawac zmienione nazwy i naradowości aby pociśnać z was beke ale czy tak to robie to hmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z panią M to było uczucie odkąd ją zobaczyłem pokochałem ale od początku sprawiała mi problemy nie dogadywaliśmy się ale jak to w związku są + i - pamiętam ten SWAG pod sklepem na światłach gdy loszki sie za nami odwracały. hmm dzisiaj sie na niej zawiodłem chciałem sprawdzić czy wszystko z nią ok. a tu bam ten dni cała w oleju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierunek studiow zwiazany z naukami scislymi.slabo rozwiniety jestes.fabryka znajduje sie maks 30km promien od domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rysiu dales sie sprowokowac.podales sporo faktow.teraz robisz zmylki.albo dalej bedziesz klamal zeby zmylic slady.jestem blisko celu.ale wolalbym szpiegowac 22.ide.za chwile walka wieczoru na ksw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×