Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebnami pomoc

Klątwa, zauroczenie ,dziwne zjawiska

Polecane posty

Gość potrzebnami pomoc

Witam! Od pół roku dzieją sie ze mną dziwne rzeczy. Mam Problemy ze zdrowiem, mimo , ze badania lekarskie wychodzą bezbłędnie. Jestem tez świadkiem dziwnych zjawisk, które trudno wytłumaczyć. Ale do sedna. Czy miał ktoś przyjemność korzystania z pomocy/ porad Pani Sylwii Jacewicz-Górskiej? Wiele osób mi ją polecało, lecz bardzo trudno mi sie z nią skontaktować. Na meile nie odpowiada, a jak dzwonie to włącza sie sekretarka, która informuje, ze Pani Sylwia jest zajęta, i zeby ciągle próbować dzwonić. Na sms tez nie odpowiada. Pilnie potrzebuje pomocy, bo nie moge poprawnie funkcjonować :( Jedna z moich znajomych miała to szczęście, ze Pani Sylwia oddzwoniła do niej już na drugi dzien. Czy tlko ja mam taki problem w skontaktowaniu sie z nią? I czy komuś z Was jeszcze pomogła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2014 rok, satelity, nanotechnologia, gps, wielordzeniowe procesory, fizyka kwantowa.... x x a ta szuka egzorcysty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebnami pomoc
Dareios - nie szukam tylko pytam o opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odprawiam egzorcyzmy, przepędzam złe duchy i demony, ściągam klątwy i złe uroki. :classic_cool: 300 zł + zwrot kosztów dojazdu. Ale możemy się targować. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie nie polecam tej pani. To jakby leczyć dżumę zarazkami syfilisu.... Polecam modlitwę do B/ o g / a ,częstą spowiedz i eucharystię, czytanie Pisma św,i nie zaszkodziłoby też skontaktowanie sie z egzorcystą. On pokieruje zapewne najpierw do psychiatry i psychologa, dla wykluczenia podłoża chorobowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam się z kafeterią
A jakichże to zjawisk doświadczasz jeśli można spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebnami pomoc
nie znam się z kafeterią - Niespokojny sen, zrywam się ciągle, Czucie wyraźnie czyjejs obecności. Akurat z tym czuciem obecności, to nie tylko ja tak mam, ale kilku moim domowników także. Czasami siedze w domu i nagle czuje nieopisanie ciepło w określonym punkcie , np na przedramieniu. Gdy dotykam to miejsce to wyraźnie jest cieplejsze niż reszta ręki. do tego problemy ze zdrowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam się z kafeterią
Mam coś co może zażegnać wszystkie Twoje problemy w jednej chwili. Tylko pytanie, co masz mi do zaoferowania w zamian? Co możesz mi dać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebnami pomoc
Najdziwniejsze zjawisko jakiego doświadczyłam to zaskakująca regularność pojawiania się ciemnobrązowego kału. W każdy piątek podczas oddawania stolca doświadczam tego. Co to może znaczyć ? Pomóżcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dareios - nie szukam tylko pytam o opinię." x x Ale jaka może być opinia o szarlatanie? To tak jakby pytać czy dana wróżka trafnie przepowiada przyszłość czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna dzis sie nie loguje
tak,to klatwa.jakis duch zawladnal twoim cialem,badania tego nie wykaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobacz na youtube film pt. Widziałem twarz diabła Ksiądz egzorcysta mówi jak w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 21.17.19 - ma rację! odpuść sobie wróżki- znachorów, uzdrowicieli ! to czarna magia- zabobny- idz do spowiedzi - komuni i proś Boga i światło :) dostaniesz odpowiedz co masz robić dalej ! psychoterapeuci cie zniszcza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość innyy
mnie pomógł roozaniec odmawiany codzienne - osłabiał stopniowo manifestację złego - działa jak egzorcyzm i chroni przed złym a po każdym roozancu modlitwa do Michala Archaniola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebnami pomoc
Nie czytajcie tego komentarza z kałem :c Jakiś prymityw sie pode nie podszywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebnami pomoc
gosc inny - chyba tak zrobię, jak mówisz. Ja do spowiedzi nie chodzę. Nie wierzę w Lud*******ościół. Tylko w Boga. sama modle sie przed snem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna Innez
To chyba popełniasz błąd że jesteś sama w modlitwie. W B/ i/ blii jest napisane wyraznie że modlitwa wspólnotowa ma większą moc,''gdzie dwaj lub trzej są zebrani w imię moje tam i ja jestem". Jeśli zgodnie o cos prosić będą zostaną wysluchani. To jest wielki sukces sza/ tana w dzisiejszych czasach że zdołał ludziom wmówić że ko/ ś/ ciół jest im do kontaktu z B/ o g/ iem niepotrzebny. Tak to się potem konczy jak u Ciebie. B/ o/ g / u dziękuję za ten kryzys, bo byc może dzięki niemu będziesz miała szanse na powrót do wspólnoty kośc/ cioła, czyli wspólnoty wierz/ ących, która konieczna jest do prawdłowego przeżywania i wzrastania w wie/ rze. Moja rada idz do spowiedzi ,opowiedz w konfesjonale wszystko czego doswiadczasz, a najlepiej jakbyś porozmawiała w 4 oczy z ksiedzem o tym wszystkim, choć myślę że i podczas spowiedzi otrzymasz właściwe wskazówki co dalej zrobić. Różaniec jest bardzo dobry, zresztą każda szczera modlitwa. Pozdrawiam Cię i życzę wyjścia z tych kłopotów jakie Cię dręczą. :) Głowa do gówy-będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka505
Korzystałam z pomocy Pani Sylwii Jacewicz, ciężko się do niej dodzwonić ale na maile zawsze odpowiada może źle piszesz ja jak wysyłałam z jej strony to mnie wyrzucało bo tyle pisałam i napisałam z swojej poczty i poszło bez problemu. Mogę ją polecić to uczciwa kobieta mi bardzo pomogła, całej rodzinie bo wszyscy mieliśmy niezły problem.I tylko ona podjęła się pomocy reszta ściemniała że można że to trzeba dużo czasu i koszty duże ach szkoda gadać a ta konkretnie, sprawdziła powiedziała co jest grane i najważniejsze że zajęła się tym kompetentnie i doprowadziła sprawę do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam nie tylko Pani ma klopot ze skontaktowaniem telefonicznym z Pania Sylwia ja rowniez.Coz najwyrazniej jest zajeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Sylwia jest bardzo arogancka osoba. Korzystałam z jej usług bo powiedziała ze ciąży na mnie klątwa na wszystkich sferach zycia. Faktycznie tak wnioskowałam po wielu pechowych wydarzeniach w moim życiu. Zapłaciłam i czekałam ... Po roku nie zauważyłam zadnych zmian chyba ze brac pod uwagę te na gorsze. Napisałam do pani Sylwi ale usłyszałam zebym przestała wmawiać sobie klątwę nic na mnie nie ma i zebym kupiła sobie książki o pozytywnym myśleniu. Skoro taka ma byc recepta na moje życiowe nieszczęścia mogła o tym powiedzieć nim skasowała mnie za tzw oczyszczanie. O reszcie dobrych rad nie wspomnę bo były żenująco śmieszne.. Mimo wszystko poleciłam ja mojej siostrze ktora ma problemy z dziwnymi zjawiskami wierząc ze po prostu tylko mnie sie nie udało z ta pania... Nie odpisywała długo a kiedy w koncu odpisała to było tak aroganckie i niegrzeczne ze nie mogłam uwierzyć jak siostra mi czytała... W tamtym momencie dotarło do mnie ze dałam nabić sie w butelkę i jeszcze ośmieszylam sie przed siostra ... Nie rozumiem skad tyle pozytywnych opinii. Jesli sa prawdziwe to nie rozumiem czemu pani Sylwia selekcjonuje ludzi na grupę dla których jest milutka i pomocna oraz grupę która zlewa i jest opryskliwa. Nawet w komentarzach opiniujących mozna zauważyć taka rozbiezność.. Nie wiem co sadzić o zdolnościach tej pani ale traktowanie w taki sposób ludzi w potrzebie jest niegrzeczne i przykre.. Poczułam sie jak naiwna kretynka ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka245
A to bardzo dziwne co piszesz bo kilku moich znajomych rownież ja korzystałam z pomocy Pani Sylwii i ani razu nie była opryskliwa to bardzo przyjemna kobieta. Nigdy nie dała mi odczuć, że jestem namolna a byłam bo chciałam wszystko wiedzieć. Dziwna ta twoja opinia , może faktycznie warto zajrzeć do tych książek które ci poleciła. Nigdy nie odczułam aby była niegrzeczna a co dopiero nieprzyjemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko egzoercysta. Nikt inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Sylwia to złota kobieta nikt inny mi tak w życiu nie pomógł a znalazłam sie prawie na dnie i nie wierzę żeby tak dobra osoba była niegrzeczna a już arogancka to napewno nie Ciężko się do pani Sylwi dodzwonić to prawda ale zawsze cos poradzi i pomoze cos podpowie a jej porady nigdy nie były ani żenujące ani śmieszne wręcz przeciwnie zawsze coś wnosiły do mojego życia. To dobra kobieta taka moja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ratują się okultyzmem przed siłami nieczystymi, dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto urok rzucił, ten może go zdjąć. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłosiłam się do p. Sylwi 4 miesiace temu dzisiaj mogę napisać że uratowała mnie przed popełnieniem samobójstwa. Ta pani jest faktycznie niesamowita a nade wszystko jej zdolności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdury tylko Bóg ci pomoze i to za darmo wystarczy sie do niego zwrucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Jacewicz-Górska to osoba z niesamowitym darem. Poleciłam ją wielu osobom i każda z nich bardzo pozytywnie się o niej wyraża. Wszystkim pomogła i nigdy nie była opryskliwa a arogancka to już nie ma o czymś takim mowy. Też mnie dziwi skąd taka opinia skoro to przemiła i dobra kobieta. Ja korzystałam z jej pomocy i polecam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też korzystałam z pomocy Pani Sylwii, po jej ingerencji mogę normalnie funkcjonować a było ze mną bardzo źle:( Moje odczucia: to przemiła kobieta ale jak trzeba to i powie co myśli aż pięty pójdzie a to nie zawsze się podoba ale trzeba spojrzeć na siebie krytycznie i postępować zgodnie z jej zaleceniami a z wszystkiego można się podnieść. Godna zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×