Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pirelka29

Klimatyzacja do domu, czy na pewno potrzebna? jesli tak, to jaka?

Polecane posty

Gość Pirelka29

Słuchajcie, mąz chce kupic klimatyzacje do domu naszego nowego. Macie cos takiego w swoich domach? jesli tak, to jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam,ale nie jes to dobre .Non stop chore gorne drogi oddechowe,-katar ,bol gardła.W samochodzie jesli jest, to nie uzywasz non stop bo w nim tyle nie przebywasz ile w domu a w domu raczej tak.Jest to wygoda,ale uciazliwa .Moze u Ciebie bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pozatym nie mieszkamy w takiej szerokosci geogr gdzie sa upały non stop.My wzielismy ja raczej z ciekawosci,ale bez zalu pozbyłam sie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda234
ja osobiście nie posiadam ,ale moi znajomi właśnie niedawno skończyli się budować i też rozglądają sie za klimatyzacją z tego co wiem to byli zainteresowani Art coolem LG,ale jak się spotkamy to zapytam dokładnie czy już mają i co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam w pracy, nawet w lato potrafi mnie gardło boleć od tego cholerstwa, a pozatym trzeba odgrzybiać i w ogóle jakos nieciekawie wyglada na ścianie domu ten cały sprzet:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgrtt
mnie boli glowa zawsze jak musze dluzej posiedziec w klimatyzowanym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oska15
klima Artcool - świetnie sie prezentuje i dobrze pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzajna
ja mam klimatyzacje, w kawalerce. LG jakas tam nawet nie wiem. Ale uzywam jej b.rzadko jak juz jest bardzo goraco albo jak chce szybko nagrzac mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Knorr
No racja, szybko i wydajnie działaja te LGiki :) do tego bardzo ładnie wygladaja :), niezle sie prezentuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bąbka
mysle, ze zdecydowanie dobrym rozwiazaniem bedzie ten LG, jesli lubisz stylowe rozwiazania i nie chcesz zebym było widac biała puszke :) polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikołaj czerowny
jaką bialą puszke? Przeciez teraz jest taki wybór tych klimatyzatorów. Ale najlepszy tzn najładniejszy jaki widziałem to był arctool firmy lg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna jak ta lala
To prawda, artcool ma fajny desing. Jesli ktos potrzebuje klmatyzatora do salonu bądź innego pomieszczenia w domu to jak najbardziej arctool jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jasne
no jasne ze sa tez inne kolory klimatyzatorw, ale codzi o to ze biale nie szpecą mieszkania :) a jesli chodzi o artcoole, to fakt mamy tutaj bardzo duzy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vccv
bzudry klimatyzacja nie jest potrzeba . W domach są takie mury ze w lecie w mieszkaniu i tak jest cieplej niż na zewnątrz. KLimatyzacja jest potrzebna w blokach z wielkiej płyty , bo tam wszystko sie nagrzewa i jest gorąco w lecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra666
haha. ej a ja szukam klimatyzatora do sali konferencyjnej ... dostałam takie zadanie od szefa i musze coś znaleźć. help!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dulia
ja moge Ci napisac, że tez nie danwo szukałam kimatyzatorow do swojej firmy i ja zdecydowałam sie na sufitowe firmy lg. jesli chcesz jakieś konkrety to pisz, postaram się sie odpowiedzieć na pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muzzyingondeland
Jeżeli chcesz żeby Ci to Ładnie wyglądało to dobrze tu piszą LG artcool nieźle się tu wpaduje. Z seri art jeszcze masz Haiera Art Type ale nie będziesz juz miała tego efektu obrazka jak w LG. Jak masz dom do zastanówcie się nad kasetonowymi którejś z tych firm . Rozglądałaś się za takowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dedek
ja mam kasetonowe ale w firmie swojej, w duzych pomieszczeniach. teraz chce sobie sprawić do swojego domu i raczej to bedzie artcool.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Murarz12
Pirelka29 a jaki typ klimatyzacji (rozwiązanie) w domu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyzio43
do domu to najlepszy będzie artcool - bardzo ładnie sie prezentuje w salonie - wygląda jak obraz na ścianie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopara
Sama klima jest dobrym pomysłem ale trzeba się liczyć z tym, że nie jest to tanie. Jeżeli użytkowa klimatyzacja nie komercyjna i zależy ci żeby jakoś to wyglądało to Artcool będzie Lg daje gwarancje na 2 lata (gdzie średnia jest 3) ale wg mnie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocek
jak czytam te teksty to mam wrażenie, że LG zatrudniło ludzi do wypowiadania się na tym forum???? Oczywiście wygląda bardzo ładnie, ale nie wiem czy macie świadomość ale to jest klimatyzacja z co najwyżej średniej półki... Świadczy o tym chociażby fakt, że producent boi się dać dłuższe terminy gwarancyjne niż 2 lata a to jest okres jak dla najtańszych "chinioli"... Jestem pewien, że gdyby byli pewni swojej jakości to nie byłoby problemu z dostosowaniem się do standardu jakim staje się 5-letni okres gwar. Osobiście polecam wyłącznie sprawdzone marki jak Daikin, FUJI, FUJITSU, Mitsubishi Electric, General, Toschiba... (nie sprawdzałem wszystkich z wymienionych ale na pewno FUJI, FUJITSU, Mitsubishi i General mają 5 lat). Pozdro. Wrocek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również jestem zadowolona ze swojej klimatyzacji. Ciężko byłoby mi przeżyć to lato bez niej. Montowała mi ta firma: http://klimat.gda.pl/www/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perełka06
Powiem Ci, że ja nie mam. Znajomi mają. Polecają firmę ap clima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez długi czas nie miałam w domu klimy, ale kiedy tylko mi założyli z www.centrowent.com.pl/pl/ to zaczęłam się zastanawiać jakim cudem żyłam tyle lat bez tego wynalazku:) serio, to jest naprawdę zbawienie w upalne dni. Ale trzeba też trafić na dobrą firmę, mi się akurat udało i wszystko działa tak jak powinno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zakupiłam klimatyzator scienny w http://www.kaisai.pl/ szczerze polecam, fachowa obsluga, dobry jakościowo i wizualnie sprzet i ceny naprawde przystępne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja nie wyobrazam sobie domu bez klimatyzacji. Sam kupilam w www.amparklima.pl/index.php/sklep/klimatyzatory i swietnie sobie radzi w lato. Komfort zycia jest o wiele, wiele lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×