Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćMateusz

klimatyzacja

Polecane posty

Gość gośćMateusz

Zna ktoś jakąś solidną firmę z okolic Wrocławia, która zajmuje się montażem klimatyzacji? :) Proszę o namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał Ogórski
Mam nadzieję, że temat aktualny.Ostatnio kupowałem wentylację na klimatsklep.pl, przed chwilą sprawdzałem i oni są z Wrocławia. Nie wiem, czy się zajmują natomiast montażem, bo mi akurat kolega to wykonywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisnick
Apeco jest z Wrocławia i oni się zajmują montażem. Doradzą też jakie rozwiązanie najlepiej dobrać. Profesjonalnie podchodzą do każdego tematu zlecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiekoporów
Najlepsi we Wrocławiu to apeco. Mają duże doświadczenie. Polecam bo są tego warci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co ci w naszym klimacie klimatyzacja ? Po to by użyć jej dwadzieścia kilka dni w roku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimno lubny
Jak dla mnie to i na te kilka miesięcy w roku się opłaca. Sam mam od apeco klimatyzator i nie widzę problemów z tego powdu tylko same plusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mogę polecić apeco. Mój kuzyn sobie w firmie klimę zakładał i właśnie ich zatrudnił. Ponoć są bardzo rzeczowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrekwroc
Sam się teraz rozglądam nad jakąś dobrą firmą od klimy bo na lato trzeba coś pomyśleć skoro teraz taką ładnąpogode mamy to co dopiero w lecie. Ta firma apeco naprawdę taka dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minikowa
Ja bardzo lubię mieć latem przyjemny chłodek w domu i dlatego w tamtym roku zamontowałem sobie klimatyzacje firmy apeco. Działa bez problemów do dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałgorzataW
Witam, u mnie mąż przed narodzinami dziecka zakupił od firmy apeco klimatyzację. Jestem mu wdzięczna bo dzięki temu dość dobrze przeszłam ostatnie miesiące ciąży. Klimatyzacja działa bez zarzutów już blisko 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaWro
Widzę macie bardzo kochanych mężów ;) Ja swojego nie mogę do tej pory przekonać nad zakupem klimatyzacji... Sprawdzałam już różne firmy. Faktycznie w apeco mają najlepsze promocje ale to go jeszcze nie przekonuje. Co mogę jeszcze zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co ci klimatyzacja w kraju gdzie jest moze 30 dni naprawdę cieplych ? Glupia moda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetaRamo
A dlaczego uważasz że jest to głupia moda? Ja w firmie mam klimatyzację i jestem z tego bardzo zadowolona. Z mężem planujemy taki zakup do domu. Sprawdzałam ceny właśnie w apeco i mają naprawdę dobre. A jak u Ciebie jest tylko 30 ciepłych dni w roku to gdzie Ty mieszkasz? Bo z pewnością nie w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma apeko sobie top reklamowy założyła. Zgłaszam do usunięcia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam na południu Polski i dalej twierdze ze dni z temperatura ponad 25 stopni jest przy ladnym lecie ok 30 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam za to klimę z firmy http://www.elzetklima.pl/ i tez dobrze smiga, nic się nie psuje, a w razie czego można oddać im do serwisowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebo66
Radziłbym spróbować skontaktować się z firmą z Tarnogajskiej we Wrocławiu. Oni prowadzą swój sklep internetowy - www.chlodniej.com.pl, zajmują się też montażem systemów i ich serwisowaniem. Rzetelni, zaangażowani, z indywidualnym podejściem do klienta. U mnie zakładali w firmie klimę i działa wszystko bez kłopotów, serwis mam robiony od ręki. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 2014.03.24 . Tak owszem ale nie na poddaszu i nie w pomieszczeniu od południa. Kilma niestey jest potrzebna, zwłaszcza jak ci się temeratura zmienia z 20 na 30 stopni w przeciągu 3 dni. Nikt się nie jest w stanie przyzwyczaić. Z mojej strony też polecenie www.puchlodz.pl mamy dzidziusia w domu i panowie byli w stanie zrozumieć i potraktować nas priorytetowo mimo kolejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę,że dobrych fachowców od klimatyzacji mają na dolnym Śląsku w http://www.klimasystem.info.pl/ zajmują się projektem,dostawą i montażem,więc wszystko jest zapewnione kompleksowo w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić firmę: www.klimatis.pl. Montowali mi klimatyzację w mieszkaniu, a konkretnie w salonie, więc zależało mi na estetyce. Z dobranego urządzenia z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni, jest cichutkie i przede wszystkim działa jak należy. Cieszyło też to, że pokój po instalacji był w takim samym stanie czystości jak przed całą operacją... No i kontakt z pracownikami bardzo miły, dzwoniliśmy do innych firm i sama rozmowa z niektórymi "fachowcami" była jak za karę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, ale jedyną dobrą, którą ostatnio udało mi się znaleźć to ekipa od klimatyzacji z ełku http://www.chlodnictwoklimatyzacjaelk.pl/ może spróbujesz sie z nimi dogadać i zahaczą o Wrocław? sprzęt mają solidny więc dla mnie to kolejny powód by dogadać sie z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoją klimatyzację oddaje w ręce http://www.chlodnictwoklimatyzacjaelk.pl/ świetni fachowcy, którzy poza serwisem klimatyzacji zajmują się również jej instalacją i montażem głównie do sklepów, fabryk i hal produkcyjnych. Wiedze na temat tej dziedziny sprzetu mają naprawdę ogromną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartonn
To nieprawda, że w Polsce nie ma klimatu na klimatyzację … Jak masz np. okna na południe tak jak ja, to latem cały czas jest właściwie słońce i strasznie mi się pokój nagrzewa. Poza tym mieszkam przy ulicy i otwieranie okien jest czasem uciążliwe ze względu na hałas i kurz, dlatego właśnie klimatyzacja była dla mnie wybawieniem. A jak są najgorsze upały, to znajomi uwielbiają do mnie przychodzić, bo jest przyjemnie ;) Tylko trzeba wybrać porządne urządzenie, żeby się nie psuło. U mnie montował RK Chłód-Klim, polecam jak ktoś z Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne systemy klimatyzacyjne robi firma http://www.euroklimex.pl/ - zakładałam u siebie klimatyzację ich autorstwa i muszę powiedzieć, że efekt bardzo mnie zadowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli zależy Ci na dobrej klimatyzacji to myślę, że poza standardowymi ofertami, szczególną uwagę powinieneś zwrócić na http://kaisai.pl/produkty/, posiadają również opcję, której poszukujesz czyli montaż. Sama korzystałam z ich oferty niedawno i wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do klimatyzacji w domu to w naszym klimacie to raczej rzadkość i moim zdaniem to strata pieniędzy, choć bogatemu nikt nie zabroni. Inaczej wygląda sytuacja poza domem, czyli w pracy, szczególnie w biurach i w pojazdach - w lecie klimatyzacja jest tutaj niezbędna. W naszej firmie dostawczej zamontowano ostatnio system klimatyzacji w pojazdach i różnica jest ogromna - tutaj więcej od takich klimatyzatorach http://bspl.pl/systemy-klimatyzacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zainstalowalam w domu klimatyzację od firmy www.puchlodz.pl mysle, ze warto, zobaczymy na dniach ;) jak troche jej pouzywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w temacie klimatyzacji moge polecic firme www.ekowent-wentylacja.com.pl naprawde swietna sprawa, duzo daje szczegolei w lecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam pytanie do mieszkańców Szczecina, czy poleci ktoś sprawdzoną firmę, która zajmuje się klimatyzacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź firmę Klima Sfera http://klima-sfera.pl/. Oni są ze Szczecina i zakładali klimatyzację u mnie w domu i jestem zadowolona, więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×