Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Julciaaa

KLINIKA NOVUM kontynuacja topiku

Polecane posty

Dziewczyny chyba nam kafeteria watek skasowała :( może jeszcze przywrócą. tymczasowo zapraszam tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julcia -tak ,skasowano stronę :) Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb_ik
A nie można gdzieś tego zgłosić? Masa porad była na tamtym forum :-( oby dziewczyny szybko tu trafily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny im was więcej tym bardziej się ciesze nawet nie wiecie jak :). Jest jeszcze jeden topik który Julciaaa założyła z godziny 9.17 chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia tak bo pomyliłam się i w dóch miejscach założyłam generalnie bardziej własiwy tematycznie jest ten drugi, proponuje pisać na tym: http://f.kafeteria.pl/temat/klinika-novum-kontynuacja-topiku-p_6063964 bo on jest w dziale płodnośc/ginekolog/antykoncepcja ja dziś do nich napisze żeby przywrócili ale ja już kiedyś pisałam w wtaku który usunięto i nigdy go nie przywrócono niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny Beata 569,5 progesteron 34,99 , puszę z telefonu to ja dadnm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andzia, tak bardzo mi przykro ...wiem, że każda kolejna stymulacja to wielka nadzieja, a tobie na tak wczesnym etapie ją odebrano. Wiem też, że twarda z Ciebie babka i tak łatwo się nie poddasz. Walczcie dalej ile sił wam starczy, w końcu nadeszła już twoja kolej. Ja cały czas czekam na dobre wieści od ciebie i mocno ci kibicuję. Opłaciliście już całą procedurę czy tylko zaliczkowaliście? Ostatecznie zawsze możecie zapłodnić komórki i zabrać w dogodnym czasie mrozaczki. Przykro mi powodu choroby twojej mamy , mam nadzieję, że wydobrzeje i wreszcie zaświeci u was słońce. Dużo zdrówka dla twojej mamy. Kkinia jak wyniki transferu? Daj znać. Kinga jak się czujesz? Na kiedy masz termin? Zapisałaś się do szkoły rodzenia? Wybrałaś sposób porodu? Torba spakowana ? :) Bajanka stymulacja z jednym szczęściem w domu jest na pewno skomplikowana logistycznie, wymaga trochę poświęceń, ale my kobitki jesteśmy w stanie to wszystko jakoś zorganizować i ogarnąć :) Jesteś na wychowawczym czy wróciłaś do pracy? Każda z nas ma gdzieś tam z tyłu głowy słowa lekarzy, że mimo wielu lat starań o pierwsze dziecko, po jego urodzeniu nagle można zajść w ciążę naturalnie. Myślę, że zależy to jednak od przyczyny niepłodności. Chyba każda z nas o tym marzy, dla mnie to tak mało realne, choć na forum mamy piękny przykład Johanny która miała okazję tego cudu doświadczyć i jest spełnioną mamą dwójki bobasków :) Ja nie mogłam się długo zebrać do pisania, bo tak ciężko mi już usiąść do komputera (brzuszek już duży a ja w domu przyzwyczajona do trzymania go na kolanach), a wpisy z telefonu nie chcą wchodzić. Ja na poniedziałek mam termin porodu. Zleciało nie wiem kiedy...tak długo bałam się cieszyć, że jeszcze bym się trochę pocieszyła z tego cudownego stanu, ale na małą już czas :) Do szkoły rodzenia się nie zapisywałam, bo ostatecznie długo pracowałam, ale zdecydowałam się na spotkania z położną, które przysługują nam na nfz (gdyby nie koleżanka nawet nie wiedziałabym o takiej możliwości). Dla mnie było to bardzo komfortowe bo przyjeżdżała do domu i omawiałyśmy tylko te tematy, które mnie interesowały. Póki co poza mocniejszym niż dotychczas stawieniem się brzucha nic się nie dzieje, powolutku skraca się szyjka. Jutro spędzę cały dzień na piłce bo bardzo chcę już urodzić. Zdecydowaliśmy się na poród siłami natury, dlatego czekamy jak na szpilkach. Codziennie jeździmy na ktg., tydzień temu odstawiłam clexane i nie chciałabym dłużej czekać ze względu na bezpieczeństwo córeczki. Dandm pewnie jesteś mega zaganianą mamuśką, ale jak znajdziesz chwilkę to napisz co u was słychać. Lillalu, Sylvia, Dort i resztę mam i staraczek pozdrawiam. Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×