Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yatomi

Kluby a w nich seks WARSZAWA

Polecane posty

Gość Yatomi

JOŁ, jakie polecacie kluby gdzie są łatwe dziewczyny , lub poprostu dobre kluby w Warszawce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jestem VIP-em przyjechałam dużym czarnym jeepem, wiesz Jestem z prawdziwym stylem typem Dzień dobry wita się góra z górą, szczyt ze szczytem. Jestem znany lubiany na salonach, wiesz Jestem nieco sztywny, lecz jestem z klasą Jestem typem z kasą, śledzę wszystkie trendy Bywam tu i tam, tu i tam. Znam wszystkich, których trzeba znać, robię imprezki, Na których będą grać znane gwiazdy z telewizji, wiesz Do wódki i zagrychy będą śpiewać swoje kichy. Mam wstęp mam dostęp, do nowości ze świata. Mam modną kurteczkę, rozmowy o interesach Z aktorkami z modelkami pierwsza klasa, pierwsza klasa. Jestem VIP-em, ważny jestem, A salonowym typem, każdym gestem Ja idę tędy, którędy idą trendy. Jestem wciągnięty, tym pochłonięty. Uwielbiam chodzić na ekskluzywne spędy, Trochę napięty, trochę nadęty Jakby z krochmalu trochę wyjęty Obładowany plakietkami, wejściówkami Zajęty wszelkiego rodzaju gadkami. Piję alkohol z takimi samymi jak ja typami, A za ich plecami nazywam ich baranami. Wyszło z worka szydło, My jesteśmy po prostu kulturalne bydło. Jak potrzeba mam nowości, nowinki prosto z nieba, Mnie nie rusza bieda, kupię jak ktoś nie da. Trochę we mnie zgreda i dostanę medal Za to, że robię wszystko, wszystko to, co trzeba By jak najlepiej siebie sprzedać, By jak najlepiej siebie sprzedać. W sobie zadufany, elegancki, arogancki Macie mi pochlebiać, macie mi pochlebiać. Wiesz jestem VIP-em mam to wypisane na plakietce, wiesz Darmowe drinki, ekskluzywne minki, Dziewczynki z wyższych półek wiesz, Co chcesz, co się pytasz, ja Cię nie słyszę teraz, Trudno jest mi się do Ciebie zgiąć, nagiąć jak trzeba. Mam czarne buty na glebie, a głowa sięga nieba, wiesz Głowa sięga nieba ...aha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłem niedawno w klubie Freedom czy jakoś tak spróbuj tam, wiem co mówie , łatwoe zgarnąc panienke :) Słyszałem ,ze dobry jest jeszcze Face Club na takie akcje zawinąc na kwadrat małolatke jakąs, młodą dziewoje. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianop
Freedom, potwierdzam, dużo blacharek chetnych na kaskę a co za tym idzie.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to k***a jest BlaBira? Ja od siebei dodam,ze kiedy chodziło się do k8 w wwarszawie na d**encje, łatwo szybko i przujemnei zawsze sie cos ogarneło nja chate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my piszemy o sexie hetero a ty podajesz k8 dla pederastow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba nie o tym k8 piszesz dałnie... jaki dla pederastów? To było zagłebie fajnych pipek blacharek, sporo dresów to fakt, ale do takich celów idelane miejsce. Tylko na wp*****l tzreba było uwazac;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oto i obraz młodego pokolenia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
good point

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luzztra - pełno ćpunek :D wbijaj tam :D Jeszcze jakie stypy fajny temat chetnie posłucham :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×